Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #306064
    RicoPico
    Participant

    Hm, rādās, ka līdz šim neesmu pateicis šajā sakarā neko prātīgu. Un tam ir stingrs iemesls. Man ir reāli vienalga kam tic vai netic citi cilvēki. Man ir absolūti vienalga uz ko slienājas VaiEsiLabs un vīri baltos uzsvārčos. Graužot popkornu smīnu par šiem krusta kariem divu apjomīgu topiku garumā. Man ir pašam savi uzskati, kurus es nevienam necenšos putainu pakaļu pierādīt. Kāda jēga?! Tas ir absolūti nerentabli. Lai arī ko es pateiktu, vienmēr atradīsies kāds kurš izslies pirkstu pret sauli un nosauks mani par krānagalvu. Nevar iegūt nekādu labumu internetā kādam pierādot savu ticību. Izklaides nolūkos ar labu sarkasma devu- jā (skatiens vārņa virzienā). Bet te ir indivīdi, kuri absolūti slimīgi ņem pie sirds skarbu vārdu savas ticības virzienā, atbildot ar rupjībām. Tālāk jau sākas ķēdes reakcija un anarhija kuras ietvaros tiek priests kurš ir lielāks idiots nevis kuram Dievam garāks krāns.

    Vārnis vispār ir baigais malacis ar visu šo trollingu. Psiholoģiju gadījumā nemācies?

    #306065
    Crow
    Participant

    Nop. Bet es gribēju būt rakstnieks. How’s my driving?

    Tiem, kam 2+ stundas galīgi nav, ko darīt, uz momentu pats jaunākais – š.g. 4. februāra – Bill Nye (The Science Guy) un Ken Ham (zvērināta bībeles burtiskas interpretācijas sludinātāja) live “debate” kret kreacionisma muzejā.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=z6kgvhG3AkI[/youtube]

    #306066
    VaiEsiLabs
    Participant

    Quote:

    No kurienes cilvēkam šī daba ir radusies, ja ne no radītāja!? Jeb tu gribi teikt, ka cilvēka daba ir evelucionējusi?

    Nē, tā nav evolucionējusies. Dievs radīja cilvēku labu, un ielika to Ēdenes dārzā. Taču Dievs teica, ka viņi drīkst ēst no visiem kokiem dārzā tikai ne no viena. Cilvēks nepaklausīja un viņa daba kļuva ļauna. Viss, ko cilvēks dara ir grēks attiecība pret Dievu. Cilvēks ir miris grēkā un nav spējīgs darīt neko labu. Taču ja tu aizgriezīsies no saviem grēkiem un ticēsi uz Jēzu, Dievs piecels tevi no miroņiem, atvērs tev acis un dāvās tev jaunu dabu un mūžīgu dzīvību!

    Kāpēc Bībeles Dievs ir patiess? Š eit pāris interesantu faktu 🙂 Bībele ir zinātniska grāmata!

    https://www.cilvekuzvejnieki.lv/vai-bibele-ir-uzticama/

    #306067
    Crow
    Participant

    Quote:

    un viņa daba kļuva ļauna


    Tā vienkārši kļuva? Pati no sevis? Tā, lai iesēžas, atkārtošu – pati no sevis?

    Jebšu tomēr dievs izdomāja – neklausīs baķkam tie divi plikie tur, značit, būs man grēkāži, uz ko novelt, ka salohojos ar visu to brīvo gribu; sacīts, darīts?

    Jebkurā gadienā sanāk, ka dievs ir riktīgs krāns, turklāt vēl melis. Eceķiēls raksta melns uz balta, ka grēks netiek mantots. Mozus grāmatā atkal, ka līdz trešai vai ceturtajai paaudzei. A principā te jau ~200 paaudzes sanāk, jo visi jau defaultā ir grēcīgi, tā kā vispār nekāda starpība, ko kāds apdzēries arābu žīds rakstījis (ибо pa blatam sev atlaidi dabūjis). Būtu dievs uzreiz pielicis punktu savam neveiksmīgajam eksperimentam, bet nē – vajag likt visiem ciest un lūgties. Tfu, sadists nešķīstais…

    Mani piecels no miroņiem, tu saki? Es jau pa dzīvi esmu Walking Dead. Piekrītu, bet ar vienu noteikumu – lai mani, tāpat kā savulaik to gaterščika un frizieres dēlu-hipiju, ar MiG-25 (jebšu ar ko tad vēl tik augstu var uzbraukt) izvizina. Lejā uz dienestu поближе кухни tad jau pats kaut kā tikšu.

    #306068
    deriksx
    Participant

    Nu ko, vēl 55 komenti un Closed ja 🙂 ?

    #306069
    Participant

    Quote:

    Bībele ir zinātniska grāmata!


    Īpaši jau 1. Mozus grāmata, saukta par Genesis.

    #306070
    Nelabojams
    Participant

    Un tu tam tiešām tici? 😀

    #306071
    ruukjis
    Participant

    Wow, es nemaz nezināju, ka tiešām ir tādi kreacionisti… nopietni, es vēl saprotu kristiešus, kas varētu stingri pastāvēt uz to, ka visu ir radījis Dievs (būsim godīgi evolūcijas teorijā ir šādas tādas nepilnības), bet 6000 gadu veca Zeme?!?! Comon’, tur ir jābūt ar mentālām problēmām. Es pazīstu dažus kristiešus un par šādiem tādiem uzskatiem mums viedokļi, protams, atšķiras, bet neviens no viņiem nav tik ļoti galvā sists.

    6000 gadu Zemei, turklāt ar nostāju: neviens pierādījums man neliks mainīt domas… wow, esmu šokēts, es tiešām nespēju iedomāties, ka ir tik tumsonīgi cilvēki.

    VaiEsiLabs, kā ir ar tevi, tu mums esi kārtīgs kristietis – cik gadu ir Zemei?

    #306072
    RicoPico
    Participant

    Iespējams, kāds taisnības cīnītājs te atradīs atklāsmi:

    Š lesers un Pujāts: Bībeles mācībai jābūt obligātai!

    Š lesers un Pujāts: Bībeles māc. jābūt obligātai! 2

    Dzīve pēc nāves. Un pēc tam?

    Pamainīsimies ar uzskatiem filozofijā.

    Arī tīri izklaides pēc ir vērts palasīt. Reku, citēšu pats sevi no tālā 2009 gada. Joprojām nav skaidrības:

    Quote:

    Starpcitu mani visu laiku urda jautājums- ja jau pareizticīgie un katoļi tic vienam Dievam, kapēc ir tāda laika nobīde Kristus dzimšanai? Kā Ä€dams un Ieva varēja uzražot tagadējos 3 miljardus cilvēku? Ož pēc bībelē nosodītā asinsgrēka. Tālāk- Ä€damam un Ievai bija divi dēli- Kains un Ä€bels. Un kā zināms- vīrietis nevar palikt stāvoklī. Loģiskais jautājums- vai bībele smagi nepinas pati savos melos?

    #306073
    Jaunzems
    Participant
    #306074
    shadow118
    Participant
    #306075
    VaiEsiLabs
    Participant

    Quote:

    Tā vienkārši kļuva? Pati no sevis? Tā, lai iesēžas, atkārtošu – pati no sevis?

    Jebšu tomēr dievs izdomāja – neklausīs baķkam tie divi plikie tur, značit, būs man grēkāži, uz ko novelt, ka salohojos ar visu to brīvo gribu; sacīts, darīts?

    Dievs teica cilvēkam 1. Mozus 2:17 – “bet no laba un ļauna atzīšanas koka tev nebūs ēst, jo tai dienā, kad tu ēdīsi no tā, tu mirdams mirsi.”

    Tās bija sekas. Jā, grēks ir iedzimts.

    Romiešiem 5:12 – “Tātad, kā viena cilvēka vainas dēļ pasaulē ienācis grēks un ar grēku – nāve, tā visu cilvēku dzīvē ienākusi nāve, jo visi viņi ir grēkojuši;”

    #306076
    VaiEsiLabs
    Participant

    Pēc Bībeles, zeme ir ne vecāka par 10,000 gadiem. Nezinu kā tu vari būt kristietis un ticēt ka zeme ir miljonus vai miljardu gadus veca. Tas ir pret Bībeli, bet izskatās, ka lielākajai daļai “kristiešu”, kas saka ka viņi tic Bībelei tomēr īsti netic.

    #306077
    VaiEsiLabs
    Participant

    Quote:

    Starpcitu mani visu laiku urda jautājums- ja jau pareizticīgie un katoļi tic vienam Dievam, kapēc ir tāda laika nobīde Kristus dzimšanai? Kā Ä€dams un Ieva varēja uzražot tagadējos 3 miljardus cilvēku? Ož pēc bībelē nosodītā asinsgrēka. Tālāk- Ä€damam un Ievai bija divi dēli- Kains un Ä€bels. Un kā zināms- vīrietis nevar palikt stāvoklī. Loģiskais jautājums- vai bībele smagi nepinas pati savos melos?

    Mēs nezinam kurā datumā un mēnesī Kristus dzima. Ne katoļi ne pareizticīgi to nezin, tas vienkārši tā ir iegājies tradīcijā un tas arī nav svarīgi kurā datumā Kristus dzima, tas pilnīgi neko nemaina. Iespējams viņš dzimis pavasarī.

    Ä€dams un Ieva dzīvoja ap 900 gadu un mēs nezinām cik cilvēku bija uz pasaules kad notika lielie plūdu, taču pēc lielajiem plūdiem viss sākās no jauna ar Noa ģimeni.

    Kāpēc vīrietim jāpaliek stāvoklī? Huh??

    #306078
    RicoPico
    Participant

    Tu visam akli tici, kas tai grāmatā sarakstīts, ja? 10k gadu zemeslodei, 900 gadus veca Ieva. Meh… Izvēlēšos neturpināt sarunu ar šāda līmeņa fanātiķi.

    #306079
    ruukjis
    Participant

    Ooook, es ar pievienošos Rico, ir smalka robeža starp ticīgo un reliģisku fanātu.

    P.S. Iedomājaties milzīgu katastrofu – viss iet bojā, izdzīvo vien daži bērni, kuri pat lāga lasīt neprot, atguvušies no traumas un uzsākuši savu attīstības ciklu, tie nejauši atrod Hariju Poteri – vienīgo grāmatu, kas pārdzīvojusi kataklizmu… es Jums ļauju minēt kā sauks nākamo reliģiju…

    #306080
    Brutto
    Participant

    Mjā, visi tie, kas 1850. gadā ēda svaigus gurķus, šodien jau ir miruši. :/

    ..anekdote..

    Skolotājs pierāda, ka Dieva nav, jo kosmonauts Gagarins kosmosā bijis, bet Dievu neesot saticis.

    Tad skolotājs aicina visus skolēnus: “Droši parādīsim debesīs pigu!”

    Visi rāda, tikai Jānītis – nē!

    “Kāpēc nerādi?” – prasa noskaities skolotājs.

    Jānītis atbild: “Ja Dieva nav – kam tad rādīt? Bet, ja ir – kāpēc bojāt attiecības?”

    #306081
    RicoPico
    Participant

    Precīzi. Starp citu vēl briesmīgāka par gurķiem ir piedzimšana. Vēl neviens nav izdzīvojis…

    #306082
    opengraybox
    Participant

    tēma spēcīga, vēl spēcigāk ir tie kas tic dievam un tie kas nē cīņa par vienu pareizo viedokli – bet nu reāli nav melns un balts tikai – kā piemēru mēs varam izprast un zinām kā rodas dzīvība – bet tāda apstrakta lieta ka dvēsele tomēr nav zinātniski pierādita – bet kā spēks/enerģija/kautkā kopums, tā pastāv – varbūt nevajag prasti diskutēt, bet nu tākā pieņemt kad ir lietas kuras ir taustāmas pierādāmas un ir kuras nav ne taustāmas ne īsti zinātniski pierādāmas, bet arī eksistē – un viena taustāma lieta iespējams nevar pastāvet bez otras netaustāmas 🙂 Un pavisam vienkāršojot – varbūt vajag cienīt otra viedokli ja ari viņš atšķiras no tavējā

    #306083
    atlans
    Participant

    Pēc manām domām Dievs ir cilvēku zināšanu loģiskais sākums. Mūsdienu cilvēku es dēvēju par homo sapiens sapiens tieši dievas reizes, jo no mūsdienu pērtiķa cilvēks neanāk, vnk nepārvēšas tas nozīmē ka attīstījies katrs esot.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā