Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #306084
    dexsters
    Participant

    Tātad,vai evolūcijas teorijas piekritēji pekrīt tam ka:

    ,,visums radās no koncentrētas enerģijas un šī enerģija tad arī noteica kas būs tālāk,, ????

    Tas atbilst evolūcijas teorijai par to kā viss sākās?

    #306085
    Participant

    https://lv.wikipedia.org/wiki/Evol%C5%ABcijas_teorija

    Pirmās rindkopas 4. un 5. vārds.

    #306086
    ruukjis
    Participant

    Fantastiski, šajā topikā evolūcijas teorijas oponenti ir reliģisks fanāts un idiots, kuram patiesībā nav ne jausmas, kas ir evolūcija.

    #306087
    dexsters
    Participant

    Ja neesiet vēl ievērojuši tad mani neinteresē ne reliģija ne kaut kādas izzīstas teorijas par evolūciju,abas vienā maisā metamas un balstītas tikai uz to ko kāds ir izdomājis no atrastā.Mani interesē no kā viss sākās.Viss pārējais pēc tam ir tukša vārīšanās.Varianti ir divi,kāds radīja un viss radās pats.

    #306088
    Brutto
    Participant

    Post Scriptum

    [spoil]Pavisam aizmirsu

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PzOYqx3ZIO0[/youtube][/spoil]

    #306089
    RicoPico
    Participant
    #306090
    piwchix
    Participant

    Ar platprofila lāpstu necilājot māti, kāds var pateikt kurā pasaciņā piederās Valentīndiena…? 😀

    #306091
    Crow
    Participant

    Pie sociāli pieņemamas masu psihozes, mhh…

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9UfT0jVzNkw[/youtube][/spoil]

    #306092
    Jaunzems
    Participant

    Mārketinga darboņu rokasgrāmatā

    #306093
    Nelabojams
    Participant

    Vispirms, lai varētu kaut ko tādu sākt mēģināt saprast, ir jānoslauka puņķus un mazliet jāpamācās dabas zinātņu pamatus. Pēc tam ir jāpastudē esošās teorijas (t.i., jāpalasa nopietnas grāmatas un rakstus) un jāsaprot, kur ir to vājās vietas. Tad vari ļoti uzmanīgi sākt veidot savu priekšstatu atspoguļojumu atbilstošā formā, kura pirmām kārtām ir zinātniskajās publikācijās. TV populārie atgremojumi (nereti zemas kvalitātes un pat sagrozīti) tikai izziņas procesa ilustrēšanas pēdējais posms. Ar apgalvojumu “tā ir tukša vārīšanās” te būs par maz; parasti tā saka tie, kas paši spēj tikai vārīties tukšu.

    Ak, jā, vari vēl arī iet uz baznīcu (mošeju u.c.), tur tev visu izskaidros vienā rāvienā 😀

    P.s. Neuztver to kā īpaši negantu uzbraucienu. Te ir arī zināma deva pašironijas, jo arī es esmu šādam domāšanas attīstības etapam savulaik izgājis cauri. Tas ir tikai dabiski un veseliem cilvēkiem ar laiku pāriet.

    #306094
    RicoPico
    Participant

    Nekautrēšos teikt, ka visi šāda veida svētki, kuri ir saistīti ar ticību un māņticību, ir veiksmīgas mārketinga afēras. Bet… bez tām dzīvot būtu garlaicīgi. Reāli mēs paši sev nopērkam svētkus, neraugoties uz masu psihozi, kas mums spiež šos svētkus pirkt.

    Starp citu, vai kritieši svin Helovīnus, Līgo svētkus, Valentīndienas… Š ie visi svētki taču ir sulīgs spļāviens sejā Jēzum, jo ir bāzēti uz pagānismu un ateismu. Tas tāpat kā no OSx izdzēst Safari un uzoperēt InternetExplorer.

    Un Harijs Poters? Ar ko kristiešus tik ļoti saniknojusi šī pasaka? Š o faktu es nemaz nezināju, kamēr nenoskatījos filmu “Jesus Camp“. Filmā šī Roulingas grāmata tiek saukta par sātana bībeli. Nu galīg sajājušies…

    #306095
    Participant

    Kristieši Helovīnus nesvin, jo Helovīnos daudzi augstu godā mošķus un dēmonus. Lieldienās viņi piemin Jēzus krustā sišanu un to, kā šamais ilgi pienaglots stāvēja.

    Ziemassvētkos viņiem Jēzus piedzima. Jāņos viņiem, redz, ir piedzimis Jānis Kristītājs. Tak ir padomāts par to, lai kristietim, nabagam, nav jāsēd mājās, kamēr citi svin. Kā arī kristietis mazāk ielaidīsies pagānisko svētku svinēšanā, ja tajā datumā būs ielikti citi, pareizie svētki.

    Kas viņiem ar Valentīna dienu, nezinu, varbūt šī diena tiek veltīta mīlestības izkopšanai ar Jēzu Kristu vai arī šajā dienā atkal ir piedzimis vai nomiris kāds svarīgs Bībeles personāžs.

    Par Poteru – stāstā par Poteru ir daudz okultisma, pagānisma. Visādas zālīšu mikstūras, burvju vārdi, atgriešanās no nāves, daudz slepkavību, tumšās zīmes.. Tie kristiešu bļauri paši nav izlasījuši Poteru. Š ajā stāstā notiek cīņa pret ļauno. Un lasu, ka arvien vairāk kristiešu izlasa Poteru un saprot, ka ir subjektīvi dir*uši.

    #306096
    nitro
    Participant

    A tu pieraadi ka NAV vispirms. Kam tad tu tici?

    [img]https://s3.amazonaws.com/theoatmeal-img/comics/religion/scientology.png[/img]

    #306097
    ruukjis
    Participant

    Kas tad tas par debīlismu?! Saprātīgi cilvēki nemēģina pierādīt neeksistenci – tas nav loģiski.

    Tava “loģika” ir spilgtākais Kosmosa tējkannas piemērs…

    #306098
    nitro
    Participant

    Ko dariis veelaak kad teorijas atsijaas no faktiem?

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zxfRGr1iqVM[/youtube]

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā