Digitālās foto kameras!

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Digitālās foto kameras!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152053
    zurgs
    Participant

    Sveiki visi lietotāji!

    Tātad vēlos nopirkt foto kameru!

    Varbūt jūs varat ieteikt, kas labāks, uz ko japievērš vairāk uzmanība pērkot to, utt!!!

    Lūdzu iesakat foto kameras ~ līdz 80 ls!

    Paldies jau iepriekš!

    #246328
    rATRIJS
    Participant

    IMO tajā cenu kategorijā ir vienalga. Ka tik patīk kā izskatās un ir ērti turēt.

    #246329
    WerNeo
    Participant

    Tajā cenu grupā (ap 80Ls) ieteiktu skatīties uz kādu Panasonic vai Sony. Ja cenā nav iekļauti akumulatori un atmiņas karte.

    P.S. Protams saprotu, ka naudiņas ir tik, cik ir… tomēr es silti ieteiktu iekrāt vēl mazlietiņun paņemt kaut ko no zoomīgajiem aparātiņiem. Kaut mājsaimniecei, bet bildes būs skaidrākas un labākas par lēto galu.

    #246330
    Loading
    Participant

    Es skatītos ar lielāko OPTISKO zūmu…

    #246331
    zurgs
    Participant

    WerNeo! Varu piekrist tev! Š o es gatavoju kā dāvanu! Tapēc vēlos iekļauties 80 -Ls Robežās!

    Varbūt varat ieteikt kuras firmas ir labākas ? Man teica ka Canon un Nikon!

    #246332
    WerNeo
    Participant

    Canon un Nikon ir labas, tomēr te ir sava specifika. Nikon līdz 100Ls galīgi nav pārliecinājis ar savu bildes kvalitāti (arī līdz 150Ls). Canon zem 100Ls, visbiežāk ir veci modeļi, no kuriem tirgotāji mēģina tikt vaļā. Starp citu… tādu var skatīt kā potenciāli pērkamu (vecs modelis ziepiniekos bieži vien (ar stipri nomestu cenu), pēdējā laikā, ir labāks par jaunajiem, tajā pašā cenu grupā). Ja nē… stipri iesaku Panasonic vai Sony. Tie lētajā galā rāda labus rezultātus.

    Protams, viss atkarīgs, kam dāvini. 😀

    #246333
    Aldis
    Participant

    Var apskatīt ebay.com… ap 140-160$ normāli ziepju trauki iet vaļā..

    Tieši no 160$ sākas jau +/- labas kameras…

    iečeko pats..

    https://tinyurl.com/3ya6h2f

    #246334
    samurajs
    Participant

    Vispār jau ieteicu izvēlēties kādus dažādus 5 fočikus, kas patīk, un sameklēt viņiem Googlē apskatus ar test-bildēm. Tur pavērtē tās bildes, kas uzņemtas vakarā/naktī ar lielām ISO vērtībām. Kuram tīrākas bildes sanāk bez liela graudainuma – to arī ņem.

    Ideja pamatojas uz to, ka saulītē ar visiem labas bildes sanāk, bet tumsā sākas problēmas. Stikli tāpat šai cenu kategorijā būs apm. vienādi slikti (tradicionāli vissliktākie – Samsungam).

    #246335
    Bivalijs
    Participant

    Es ieteiktu kādu no Olympus modeļiem.var apskatīt šeit https://www.m79.lv/OLYMPUS-FE-4050-PUNAINEN-N3871092_86032.html

    Man ir vairāki Olympus ziepji.Varu teikt visu to labāko-laba matrica, attēls ir dabisks.canonam par tādu cenu cilvēks izskatās tāds plastmasīgs.slēdzis darbojas uzreiz kā nospiež pogu, nevis ar aizturi.

    #246336
    samurajs
    Participant

    Nu nezinu, maybe jaunākie modeļi Olympus labāki, bet līdz šim bijis tā – kā ISO virs 100, tā bildes graudainuma/trokšņu dēļ nav baudāmas. Nu var jau patīrīt ar softu, bet nav tas…

    Tad jau Canon/Nikon tiešām labāk…

    Loading iesaka ar lielāko ZOOM. Ja ir statīvs, tad jā. Ja bildē no rokas, tad jo lielāks zoom, jo vairāk bilde izsmērējas. Saulītē jau var…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā