Digitālās Televīzijas uztvērēja programmatūra Ubuntu

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Digitālās Televīzijas uztvērēja programmatūra Ubuntu

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151325
    Svens
    Participant

    Sveicināti!

    Vai kāds ir saskāries ar digitālās televīzijas vērošanu datorā, izmantojot USB uztvērēju?

    Interesē šis uztvērējs: https://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370307620849&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

    Zinu, ka viņš strādā, visu uztver un skatīties var, bet galvenais jau tajā visā ir ne uztvērējs, bet programmatūra, kas signālu apstrādā. Līdzi šim uztvērējam nāk disks ar programmatūru Windows videi, bet varbūt kāds ir saskāries ar atbilstošu programmatūru Ubuntu videi?

    Paldies.

    #236947
    WerNeo
    Participant

    Saskāries esmu, bet tikai Windows vidē. Uz Linuxa gan nav sanācis mēģināt… Pamēģini to programmu iekš wine palaist.

    #236948
    Aldis
    Participant

    VLC? 🙂

    Š ite:

    https://www.bedre.lv/?id=read&show=634

    Der?

    #236949
    viesic
    Participant

    dmesgā uzrādās tas puļķis? /dev/dvb nūde izveidojas, kad piespraud šamo? es pāris mēnešus atpakaļ diezgan nočakarējos, kamēr sakompilēju strādājošus draiverus tieši tādam pašam AF9015 usb puļķim. 🙁 uz 10.04 gan neesmu testējis šamo, varbūt jau ir iekļauti strādājoši draiveri :p

    bet par softiem, uzliec linuxtv-dvb-apps, tālāk jau grafiskajā vidē man izdevās tikai ar kaffeine palaist lai normāli kanālus meklētu, saglabātu un rādītu. bet principā vajadzētu strādāt arī ar vlc, xine, Mplayer, me-tv (gnome videi atbilstīgākais) 🙂

    P.S. tam lētajam usb puļķim līdzi nākošā antena ir nenormāli švaka, to ņem vērā, ja liksies, ka nestrādā tas ķīniešu brīnums.

    #236950
    nevertell
    Participant

    MythTV, smags, bet nenormāli labs softs.

    #236951
    root
    Participant

    nevertell, kurā vietā viņš ir labs?

    MythTV mani ar visu manu pus simts latu vērto gigabyte tv tūneri sūta sēņot, migliņbildi rāda bet ne frekvences ne kanālus atrast neprot. Pēc apmēram visas dienas čakara nakujizēju to drazu. Vismaz man neko citu kā aplauzties šams nespēja, da i veco Bt879 čipa karti arī nespēja normāli nokonfigurēt, kamēr nepārraku pus sistēmu un hwz kādus tur konfigus.

    Tad jau tiešām uzmest kādu virtuālo kasti…

    #236952
    nevertell
    Participant

    Tas, ka, tad kad beidzot esi nokonfigurējis, vari strīmot no datora tālāk pa tīklu piemēram uz ps3 caur mēdia sterveri, saglabāt vairākus strīmus vienlaicīgi, lauzt vaļā kodētos kanālus, un atbalstot dafiga h/w. Protams, priekš ikvakara ziņām nevis “nopietnas” skatīšanās labāki ir citi tūļi.

    #236953
    Svens
    Participant

    viesic wrote:

    dmesgā uzrādās tas puļķis? /dev/dvb nūde izveidojas, kad piespraud šamo? es pāris mēnešus atpakaļ diezgan nočakarējos, kamēr sakompilēju strādājošus draiverus tieši tādam pašam AF9015 usb puļķim. 🙁 uz 10.04 gan neesmu testējis šamo, varbūt jau ir iekļauti strādājoši draiveri :p

    bet par softiem, uzliec linuxtv-dvb-apps, tālāk jau grafiskajā vidē man izdevās tikai ar kaffeine palaist lai normāli kanālus meklētu, saglabātu un rādītu. bet principā vajadzētu strādāt arī ar vlc, xine, Mplayer, me-tv (gnome videi atbilstīgākais) 🙂

    P.S. tam lētajam usb puļķim līdzi nākošā antena ir nenormāli švaka, to ņem vērā, ja liksies, ka nestrādā tas ķīniešu brīnums.

    Dmesg logā viņš parādās, jā, taču vajadzīgo direktoriju gan neizveido. Direktoriju varu izveidot pats, palaižot internetā atrasto skriptu “makedev-dvb.sh”. Bet nu tas tāpat norāda, ka kaut kas līdz galam kārtībā nav. Un mēģinot skenēt frekvences

    Code:

    sudo scan /usr/share/dvb/dvb-t/lv-Riga


    izmet kļūdas paziņojumu

    Code:

    scanning /usr/share/dvb/dvb-t/lv-Riga
    using ‘/dev/dvb/adapter0/frontend0’ and ‘/dev/dvb/adapter0/demux0’
    main:2273: FATAL: failed to open ‘/dev/dvb/adapter0/frontend0’: 19 No such device

    Internetā atradu firmware it kā tieši šim modelim (dvb-usb-af9015.fw) un iekopēju to /lib/firmware mapē, taču tas neko nav mainījis.

    Vai būtu kādi ieteikumi?

    #236954
    viesic
    Participant

    dmesgā neparādas kautkas tamlīdzīgs, kad piesprauž to puļķi?

    Code:

    [ 1056.640930] af9015: tuner id:179 not supported, please report!

    principā, ja pareizi atceros, šinī topikā https://ubuntuforums.org/showthread.php?t=606487&page=8 bija daudz derīgas infas, ar norādēm uz strādājošiem draiveriem tam devaisam.

    p.s. IMHO /usr/share/dvb/dvb-t/lv-Riga vismaz man, bija novecojusi infa par kanālu frekvencēm, tipo baltcom vai kā tur bija, kad testa režīmā rādīja. katrā ziņā nebija lattelecom virszemes tv frekvences.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā