«Dinamo Rīga Fanbook» – netbuks hokeja līdzjutējiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Dinamo Rīga Fanbook» – netbuks hokeja līdzjutējiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152674
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_cap_1.jpg[/imgl]Vietējā kompānija Capital, ko vairāk pazīstam pēc klēpjdatoriem “Gauja”, mazliet mainījusi imidžu, un sākusi ražot netbukus ar Rīgas “Dinamo” komandas simboliku. 5 Ls no katra pārdotā PC nonāk kluba atbalsta fondā, līdz ar to stiprinot mūsu valsts hokeja tradīcijas.

    «Dinamo Rīga Fanbook» iznāks 3 modifikācijās ar 10,2 ” displejiem. Pirmās divas atšķirsies tikai ar operētājsistēmu (Ubuntu Linux vai MS Windows7 Home Premium). Trešā modifikācija būs visvērtīgākā (arī tā apgādāta ar MS Windows7 Home Premium), un tās vāks būs dekorēts ar komandas treneru un spēlētāju autogrāfiem. Netbuki jau pieejami visos Capital tirdzniecības tīkla veikalos.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FVuy3cuU2Hg[/youtube]

    Avots

    #253065
    Evers
    Participant

    Varētu apstrīdēt frāzi “sākusi ražot”. Tiek pasūtīti pielāgoti – gatavi datori no kāda ārzemju ražotāja. Pasūta tik komplektāciju, krāsu, logotipu, kādus dizaina knifiņus, vēl varbūt startēšanās ekrāna bildi.

    #253066
    Foxsk8
    Participant

    Pilnīgi sasmējos par to “piecīti”, reāli cik tad cilvēku viņu pirks, reāli no tā piečuka nebūs nekādas jēgas. Labāk uzlikt lielāku cenu un vairāk atvēlēt Dinamo, savādāk, man jau liekas, ka tā drīzāk ir ņirgāšanās un lieka Brenda izmantošana. Labojiet, ja savā domā es kļūdos.

    #253067
    waplet
    Participant

    tas jau ir muļķīgi

    #253068
    nevertell
    Participant

    Uzliksi par lielu tu viņu un neviens nepirks.

    #253069
    akms47
    Participant

    Te nu Capital atliek cerēt uz faniem, pie tam naudīgiem.

    Parasts vecis, lai kā arī fanotu, skaitīs kapeiciņas, tpu santikus un sameklēs kādu, kas no datoriem jēdz. Un tas visticamāk, taupot fana kapeiciņas, ieteiks viņam kādu lēto Acer modeli. Piemēram: e-machines seriju. (Kā man viņas zb. ar saviem brāķētiem HDD).

    #253070
    Wuu
    Participant

    Tad nu gan viņiem budžet, ka atļaujas šāda maziņā klipiņā “Eminem – Superman” dziesmu fonā ielikt.

    #253071
    akms47
    Participant

    Dažreiz rokas strādā ātrāk par galvu.

    #253072
    Eudoxus
    Participant

    Man būtu jāpiemaksā, lai es cilvēkos rādītos ar laptopu uz kura ir Dinamo simbolika. Š is laptops izskatās ir elektronisks analogs Dinamo pelmeņiem.

    Kaut kas viņiem ar menedžmentu nav īsti kārtībā.

    #253073
    akms47
    Participant

    Vairāk par pelmeņiem neuzcept… 😉

    #253074
    Barons
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Man būtu jāpiemaksā, lai es cilvēkos rādītos ar laptopu uz kura ir Dinamo simbolika. Š is laptops izskatās ir elektronisks analogs Dinamo pelmeņiem.

    Kaut kas viņiem ar menedžmentu nav īsti kārtībā.

    😀 Mēs par “DINAMO” !!!

    #253075
    rasty
    Participant

    Dinamo drīz pārspēs Optima Līnija.. 😀

    #253076
    Jaunzems
    Participant

    eidoks, Redz, ka aizgājis viņiem tas bizness! Dinamo ir viens no retajiem pozitīvajiem brendiem, kāpēc neizmantot latviešu produktu popularizēšanā?

    #253077
    emsiem
    Participant

    Dinamo varētu griesties pie Maximas, lai sie Optimas liniju parsauc par Rigas Dinamo 😀

    #253078
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu bet noskaidrot kas tur iekšā ir elementāri – iemet tā Dinamo MACadresi kautkur pārbaudīt, varu salīgt ka parādīs – ACER/gateway. Wireless noteikti būs Atheros, jo tie pēdējā laikā baigi tirgu paņēmuši.

    Atmiņa būs A-data un cietnis noteikti ka samsungs.

    Kas attiecas uz to apķērnāto vāku… a ja nu tas biezais pie kā tu aizej ar šito portjiku arī ir tērēts hokeja fans?

    Vot 10,1″ matricu izmantošanu gan es neatbalstu. Š ito modeli salicis ir pilnīgs lohs. 1024*600 nepietiek nekam citam kā konzolei un winbox. Būtu stellējuši uz 11,6″ (ar 1366*768) – būtu reāli kruts aparāts, un izkonkurētu daudzus. bet nu Capital līdz pareizai domāšanai ir tālu.

    Tagad vienīgais reālais 11,6″ ir Acer-im. Konkurenti guļ.

    #253079
    Bekons ar olām
    Participant

    macbeton

    Vau, kū interesanti. Raksti vēl, tev labi sanāk.

    #253080
    Maris77
    Participant

    Ir jau forši. Ideja kā tāda ļoti laba. Par tehnisko protams var strīdēties. Un ar Dinamo logo nebūs kauns parādīties sabiedrībā.

    #253081
    Eob
    Participant

    Ideja jau nav slikta, vismaz Dinamo kāds minimāls labums atlec.

    Par tiem citiem produktiem – neteikšu, ka kvalitāte ir tik pliekana kā Optima Līnija, ka kaut tos pašus pelmeņus te būtu jēga izrēkt.

    Par tehnisko – lol @ Capital, es pat nebrīnītos, ja izrādītos, ka tie vāki ir nevis krāsoti, bet nolīmēti. 😀

    #253082
    Gonzoo
    Participant

    Palachi Capital !!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā