directx 9 un win7

Sākumlapa Forumi Software Windows directx 9 un win7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149570
    richX
    Participant

    sveicināti!

    Lietoju windows 7 jau kādu laiciņu un esmu nonācis pie slēdziena, ka jaunais directx 11 ir pārāk prasīgs, un mans pavecais dators ne tuvu nav spējīgs apmierināt tā prasības. Tāpēc radās ideja uzlikt vecāku directx, pats sliecos uz 9c. Cik painteresējos googlē, ar pre-RTMversijām allaž ir bijušas problēmas ar directx 11 downgrade. Tad nu interesē jūsu pieredze šajā jomā… Respektīvi, vai iespējams downgreidot DirectX uz 9c, pēc tam nesaņemot kaudzi ar gļukiem, un, ja jā, tad nelielu aprakstu sniegt, kā to pareizi izdarīt, vai vismaz linku uz saiti, kur sniegta šāda pamācība. Pats es šobrīd lietoju Win7 RTM, ja tas ir no svara.

    Pasērfojis vēl, uzzināju, ka var izmantot to pašu directx 9 setupu no microsoft home page, bet vai pēc instalācijas neradīsies dažādas kļūdas?

    #211631
    Crow
    Participant

    Imho, DirectX nemaz nevar downgreidot. Tas ir sistēmas komponents. Kas attiecas uz DirectX 9 un 10, šamējam ir jāatbalsta arī visas vecās arhitektūras. Ja tur kkas bremzē, tad drīzāk pats “septimus” tavam aparātiņam ir par niknu.

    #211632
    drono
    Participant

    Pēc kā tu vispār spried, ka tieši DirectX ir tas vienīgais, kurš ir prasīgs?

    #211633
    Evers
    Participant

    damncrow pareizi pateica

    directx’am nav prasības pret dzelžu jaudu, tikai windows un videokartes atbalsts vajadzīgs

    vai nu tev tas 7 par smagu, vai arī spēle par smagu

    #211634
    richX
    Participant

    nu… vienkārši, Directx 11 sniedz daudz smalkāku un kvalitatīvāku grafiku, kā vecākas versijas… tomēr… kur gan viņš ņem resursus, lai sniegtu šo Glamouru? no videokartes… kas man nu nemaz nav tā jaunākā…

    Sākumā domāju ka RAM ir par maz… bet tad atslēdzu visu lieko… rama tērē mazāk, kā bijušais XP, visi efekti un tas aero arī ir atslēgti… bet vienalga jebkuras programmas, kas prasa videokarti, darbojas nesalīdzināmi lēnāk… tās pašas spēles iet ar daudz mazāku FPS daudzumu… Tad nu paliek tikai directx, kas nu man sniedz nesalīdzināmus grafikas kalngalus… un tikai izdara tādu sīkumu, kā nejēgā notērē jau tā nelielos Videokartes resursus…

    Tās pašas spēles uz XP darbojās daudz raitāk kā uz Win7… ehh… ja cietais būtu lielāks, varētu uz dual-boot uzmest arī XP, tomēr man atvēlēti tikai 40 gb… mūsdienās tas jau ir biku par īsu..

    #211635
    ob1
    Participant

    DirectX būtībā ir interfeiss starp progu un videokarti. Jaunāks DirectX māk labāk izmantot videokartes iespējas… tas teorijā… praksē w7 acīmredzot lago… vēl pajēls… M$ OS-us var sākt lietot kad iznākusi vismaz pirmā servispaka, labāk otrā. Tas, ko M$ sauc par RC, patiesībā ļoti velk uz alpha…

    #211636
    aoma
    Participant

    ob1 wrote:

    DirectX būtībā ir interfeiss starp progu un videokarti. Jaunāks DirectX māk labāk izmantot videokartes iespējas… tas teorijā… praksē w7 acīmredzot lago… vēl pajēls… M$ OS-us var sākt lietot kad iznākusi vismaz pirmā servispaka, labāk otrā. Tas, ko M$ sauc par RC, patiesībā ļoti velk uz alpha…

    Nu gan sapļurkšķēji. Vismaz izskaitīji, no kura gada tad varēja sākt lietot XP vai Vistu? Otrā servispaka abiem iznāca nemaz tik sen.

    Un Windows7 sen jau ir dabonams RTM variantā, visdrīzāk, ja reiz autors piemin cietņa ietilpību (40GB), kas arī jau kādu laiku bezmaz vai antikvariātā jāmeklē, arī pārējie dzelži jaunākām spēlēm vienkārši ir par švaku priekš win7, kas defaultā tomēr ir prasīgāks par XP.

    #211637
    richX
    Participant

    mhh… kkā izskatās, ka būs jāatgriežas uz XP… patīk jaunais interfeiss… arī programmas daudzas iet veiklāk, tomēr visu sabojā tas, ka mans vecais kompīts nav spējīgs līdz galam darbināt to, kas prasa videokartes resursus… ne tikai spēles, bet arī grafiskās programmas pieklibo… mhh…

    Kas tad vainas manai videokartei? GF 5200 tak ir zvērs :p

    #211638
    ob1
    Participant

    -> aoma

    Ko tu tur murgo?

    -> richX

    uz XP var dabūt interfeisu labāku. skat:

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=3733

    #211639
    richX
    Participant

    nea… vienalga… ar vistu/win7 parādījās arī ļoti daudzas noderīgas exstras… protams, to visu var uzdabūt arī uz XP, tomēr tas prasa darba ieguldījumu… un daudz nepielāgotas drazas jūtami noslogo datoru…

    p.s… māku arī pats interfeisu pielāgot pa savam uz XP… kā nekā mans bijušais desktop… https://www.bildites.lv/images/nvbbhmmhwel36moa0al1.jpg

    #211640
    aoma
    Participant

    ob1 – gadījumā pats nemurgo? XP 2. servispaka parādījās, ja nemaldos, 2005. gadā, Vistai šogad, un tagad izlasi, ko pats sarakstīji par tām “jēlajām” sistēmām.

    Ja kas, w7 jau no pirmajiem buildiem pierādīja, ka būs cerīga manta.

    #211641
    richX
    Participant

    emm… bet ne par to ir tēma… tēma ir Win7 + directx 9c… kā ar to ir… radīsies kkādi gļuki vai nē…

    #211642
    ob1
    Participant

    Jā, sākot ar 2005 gadu varēja normāli sākt lietot XP. Vista – būtībā laba sistēma, bet gļukaina – līdz SP1 vispār bruka un gāzās ik uz soļa, ar SP1 to puslīdz salaboja, ar SP2 var sākt domāt par stabilitāti.

    W7RC – cerīga lieta, bet jēla. Uz laptopiem rij bateriju nejēgā, tauta sūdzās, ka ar draiveriem problēmas… lai gan ņemot vērā, ja w7 ir Vistas turpinājums, tad cerēsim, ka ar SP1 būs ok… cerēsim…

    Par DirectX 7 vai 9 vai 11… Neesmu drošs, bet man liekas ka DirectX ir tik spēcīgi iebūvēts sistēmā, ka downgrade nemaz nav iespējams… bet droši nezinu.

    #211643
    aoma
    Participant

    b*e, kāds vēl RC? Pēc mēneša jau veikalu plauktos būs dabonams. ÄŒinī to, ko saproti, laikam tas bija XP.

    richX – kāds nu Tev tas dators ir, tāds ir, ja nepavelk to w7, tad varbūt labāk paliec pie pārbaudītām lietām. Pats netaisos XP miskastē sviest, jo savulaik lielu piķi par viņu samaksāju, kā būs ar windows7, laiks rādīs, bet ar jau laikam papriekšu būs jauni dzelži jāgādā.

    #211644
    ob1
    Participant

    Kad būs dabonams, tad arī parunāsim… a ko es saprotu tev pat sapņos nerādās, puišeli…

    #211645
    aoma
    Participant

    ob1 wrote:

    Kad būs dabonams, tad arī parunāsim… a ko es saprotu tev pat sapņos nerādās, puišeli…

    neviens nav vainīgs, ka šur tur tevi tas vecais, tur augšā, ir apdalījis. Par to “puišeli” gan bija muļķīgi, es tavu profilu draugos apskatījos, dēla vietā man nederētu, bet jaunāks esi gana.

    #211646
    richX
    Participant

    hmm… itkā pie directx 9c system requirements tai sarakstā win7 ir iekļauts… ehh… noriskēšu laikam…

    P.s. aoma, pašlaik vienkārši nevaru izlemt performance vs features… abus gribas….

    kkad nākotnē pirkšu +/- normālu laptopu skolas vajadzībām… tad nu uz tā laikam paralēli uzmetīšu abus windows XP un Win7, plus vēl kādu no linux (nu ļoti gribas daudz maz iemācīties ar to strādāt…) … bet tagad nu mokos… 😀

    #211647
    ob1
    Participant

    Nenes figņu, man profils draugos nemaz nav, puišeli. Un tur “augšā” neviena nav.

    https://www.youtube.com/watch?v=okd3hLlvvLw

    #211648
    richX
    Participant

    OB1, labs gabals, vārdus no galvas zinu… 😀

    #211649
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Kad būs dabonams, tad arī parunāsim… a ko es saprotu tev pat sapņos nerādās, puišeli…


    vinjsj ir naacis par mums lai nestu apgaismiibu!!!

    allelujaa!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā