Display driver nvlddmkm has successfully recovered.

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Display driver nvlddmkm has successfully recovered.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155170
    Afrohead
    Participant

    Sveiki.

    Mani visu laiku nomoka šis draiveru/videokartes error’s – “Display driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered.”. Piemēram, sāku spēlēt spēli, paiet pāris minūtes un es tieku izmests no spēles, melns ekrāns, kas pēc tam atgriežas uz darbvirsmas un izmetas apakšā šis ziņojums.Nav nekādas pārkaršanas – max 41 grādi, kā arī paskatoties ar EVGA Precision Tool, šajos brīžos mistiski uzkāpj līdz 100% GPU usage, taču kāpēc?

    Esmu lasījis simtiem postu forumos šajā sakarā, nav nekādas īstas vienprātības – citi saka, ka draiveru kļūme, citi saka, ka operētājsistēmas kļūme, bet daži atkal uzsver, ka tā ir dzelžu kļūme, bet visi ir lielākoties vienprātīgi, ka uz “Windows XP” šādu problēmu nekad nav bijušu.

    Esmu noinstalējis pa tīro un licis virsū gan jaunākos, gan vecākos draiverus, gan arī datoru iztīrījis kā fiziski, tā arī softwēriski no visām drazām, nav rezultātu. Kādam ir bijis kas šāds, un kāds ir šo problēmu atrisinājis?

    PC parametri:

    MB-ASUS M2N

    CPU-AMD Athlon 64×2 2500MHz 4800+

    GPU-ASUS NVidia GeForce GT 440 1GB VRAM

    HDD-Samsung SATA 160GB 7400 rpm

    RAM DDR2 -DIMM1: Corsair Value Select VS512MB667D2

    DIMM2: Corsair Value Select VS512MB667D2

    DIMM3: Samsung M3 91T6553CZ3-CE6

    DIMM4: Hynix HYMP564U72BP8-Y5

    Kopā 2GB.

    PSU-FSP 450W

    OS – Windows 7 64bit, ar visiem pēdējiem apdeitiem.

    #277148
    YeaX
    Participant

    sākumā pietiktu ja tu iztīrītu datoru, ā šito laikam tu jau izdarīji, iespējams ka zem videokartes veņķika ir putekļu mākonis kas vnk nedzesē karti. atver kasti vaļā un ieslēdz kompi (nebāz iekšā pirkstus), pasties vai visi FANi griežas..

    vēl ir variants ka videokartei un visiem pārējiem dzelžiem kopāņemot nepietiek ar 450w no tava barokļa

    #277149
    tox3
    Participant

    Tā notiek spēlējot vienu noteiktu spēli, vai jebkuru?

    Man arī tāds joks kādreiz ir redzēts, bet īsti neatceros ne iemeslu ne risinājumu.

    #277150
    msh
    Participant

    Kāds sakars draivera krašošanai ar videokartes temperatūru vai barošanu? :lala:

    #277151
    nevertell
    Participant

    Ja karte jau ir sajāta/pārklokota, tad bieži vien pie pusjātas atmiņas nojājās arī draiveris dotajā mirklī.

    #277152
    msh
    Participant

    Nu pie beigtas atmiņas tas noteikti notiks jau 2D režīmā.

    #277153
    ruukjis
    Participant

    Uz winXP nekas tāds nav, jo tur tev izmestos zilais ekrāns vai kompis vienkārši nofrīzotu. Un nē, msh – šis, 90% gadījumu, nav draivera gļuks, te ir divi varianti:

    1. Vai nu pati spēle ir gļukaina (piemēram līki sazāļota)

    2. Tava videokarte ir gļukaina

    Padarbini kādu citu, līdzvērtīgu spēli, ja problēma atkārtojas, tad tas jau velk uz brāķētu vidkarti.

    #277154
    nevertell
    Participant

    Da ne vienmēr atmiņa iekš 2d būs gļukaina. 2d režīmā taču baigi atkloko tā, ka viss šķiet stabils.

    #277155
    iKey
    Participant

    Skaties, ka tik videokarti neesi pārāk daudz uzdzinis.

    Vistas laikos, mazjaudīgakās nVidia (x2xx) draiveris pats uzdzina, un bieži vien tāds gļuks bija

    #277156
    Foxsk8
    Participant

    Man personīgi ir tieši tāda pati problēma, protams, ik pa pārdienai uzmetās, vai nedēļai, bet ir. Risinājumu vēl neesmu izdomājis, jo īpaši netraucē, ja šādi būtu bieži, tad gan skatītos.

    #277157
    msh
    Participant

    Nu man šitā kartele

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums166348309/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/gainward7900gs.jpg[/img]

    sākumā strādāja šādi

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums166348311/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/postgljuks.jpg[/img]

    , pie moņa 1280×1024 bija tādi mazi kubiciņi pa visu ekrānu, palaižot draiveri, bilde pazuda. Beigās izrādījās ka zem radiatora svara plate ir izdeformējusies un viena mikrene palikusi bez dzeses, pievilka radiatoru uz vienu pusi un viss notiek.

    Lieki teikt ka 3D režīmu nemaz necentos palaist, jo draiveri palaist nebija iespējams… 😀

    #277158
    Garinsh
    Participant

    Man arī, lai gan reti, bet gadās šis brīnums. Lai cik dīvaini tas nebūtu, spēles iet ideāli, un parasti šis gļuks atgadās tikai 2D režīmā. Varbūt Nvidia draiveri defaultā gļukaini?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā