Dīvainas skaņas, nav izskaidrojumu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Dīvainas skaņas, nav izskaidrojumu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149189
    Foxsk8
    Participant

    Tātad visu dienu moka viena lieta.

    Tātad ap vieniem nakti, tiko ielīdis jau gulēt un acis līp ciet, uzraušos augšā no ļoti pretīgas, neizturamas skaņas. Domāju WTF, karš sācies, atkal vētra, dažām mašīnām ieslēdzas signalizācija. Pieeju pie loga, te pēkšņi viss apklust, viss mierīgi, itkā nekas nebūtu bijis.

    Palieku vēl kādas 5 min augšā, atkal sākas 2 – 3 min, te pekšņi pazūd. Plus otrā reizē sāka logi drebēt, likās jau, ka tūlīt mājai jumtu noraus.Tad pieraušas jau meiča, visi brīnās, skaņa taka vētrā, bet ļoti specifiska, nekādu koku līgošanos, nekā kas liecinātu par negaisu. Bet skaņa atgādina vētru. Dzīvoju daudzstāvu namā, 5 stāvā.

    Kādam ir kāds loģisks izskaidrojums. Dzeris nebiju, pilnīgi skaidrā 🙂

    #205432
    msh
    Participant

    Pērkons dunēja? 🙂

    #205433
    Wuu
    Participant

    Man pat 9 tā nav bijis hmm…

    #205434
    Loading
    Participant

    Lifts?

    #205435
    Evers
    Participant

    Varbūt NATO iznīcinātāji patrulēja tavā apkārtnē? 😀

    /runā, ka foxsk8 pagrabā darinot kodolieročus/ 😀

    Vispār atbilst ar tas tavs stāstītais zemu lidojošai iznīcinātājlidmašīnai vai zemu lidojošai pasažieru reaktīvajai lidmašīnai. Dīvaini arī ja tā…tā nevienam nevajadzētu lidot

    #205436
    ehex
    Participant

    Mhh…NLO!?

    #205437
    Foxsk8
    Participant

    Piecstāvene, lifta nav, pagrabs arī man nav 😀

    Vot par tiem iznīcinātājiem, tas kaut kas varētu būt uz to pusi, ir gadījies redzēt ļoti zemā augstumā un tad tā skaņa arī bija ļoti neizturama, bet ne ilgstoša.

    Likās tā, ka kāds uz jumta tusotos 🙂

    NLO arī varētu būt, bet tad WTF 😀 :D, kaut kas lidojoš, tā ir tikai mana teorija.

    #205438
    drono
    Participant
    #205439
    Foxsk8
    Participant

    Nu varbūt kaut kas līdzīgs vai arī kaut kas tāds:

    [img]https://www.aef.org.uk/downloads//plane-over-roof.jpg[/img]

    #205440
    izredzētais
    Participant

    runā, kad foxsk8 mājai logi nodreb kādam enģelim izaug spārni 😀

    #205441
    Foxsk8
    Participant

    😀 😀 Š ādi jau variet dajebko piezvejot klāt. 😀 Plus tā nav mana māja, es tikai to īreju, tobiš dzīvokli, ja piederētu viss nams, nebūtu jau slikti. 🙂

    #205442
    Crow
    Participant

    Sēdies un jau laikus uzcep kādu… vīrusu. Lai, kad pienāks Neatkarības diena, vari momentā izmantot 😀

    #205443
    samurajs
    Participant

    Ja logi drebēja, tad tikai lidmašīna varēja būt. NLO diez vai, jo mazie zaļie parasti piestāj uz palodzes apsveicināties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā