Divu operētājsistēmu uzinstalēšana.

Sākumlapa Forumi Software Windows Divu operētājsistēmu uzinstalēšana.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151057
    Z1p
    Participant

    Sveiki!

    Es vēlētos zināt, kā var “uzlikt” divas operētājsistēmas. Esmu redzējis daudziem, ka uz viena PC ir divas vai vairāk operētājsistēmas.

    Paldies jau iepriekš.

    Peace.

    #233574
    RicoPico
    Participant

    Dualboot?

    #233575
    linx
    Participant

    Izdali divas partīcijas cietajam diskam un uz katras uzkrāmē savu OS 🙂

    #233576
    RicoPico
    Participant

    Dualboot?

    #233577
    linx
    Participant

    RicoPico wrote:

    Dualboot?

    Dualpost?

    #233578
    RicoPico
    Participant

    linx wrote:

    RicoPico wrote:

    Dualboot?

    Dualpost?

    Pardon. Experiencing network issues.

    #233579
    samurajs
    Participant

    Ja dual-bootā būs Windows un Linux, lai mazāks čakars, noteikti vispirms vajag likt Windows, bet pēc tam Linux. Iesaku Windows 7 un Ubuntu 10.04 LTS (tas iznāks pēc nedēļas).

    Iesaku ap 40 GB NTFS Windai, kādus 20 GB ext4 Linux, 0,5 GB swapam, un visu pārējo NTFS datiem (mūzika, filmas). Pēdējo tad varēs lietot no abām OS.

    #233580
    Z1p
    Participant

    paldies 🙂

    #233581
    Z1p
    Participant

    notika nelaime. Man pazuda Vista! 😀 Nezin kads ka es to varu dabut atpakal. Un ja, es uzliku uz pareizas particijas.

    P.S. Sorry par to, ka bez garumzimem, nav vel uzliktas. 🙂

    #233582
    Aldis
    Participant

    Labi ka Vista pazuda, ir Windows 7 😛 😀 Vai XP! 😀 + Acronis Disk Director

    #233583
    Z1p
    Participant

    nejau tur ta lieta slepjas. Man uz Vistas staveja AutoCAD un viss parejais. :@ tgd atkal viss no jauna! :@

    #233584
    shady
    Participant

    Safixo boot, ja neesi pakāsis partīciju.

    #233585
    Kon
    Participant

    Sākumā jāliek jaunākā OS, tad vecākā!!! Vistu var atgūt, tik pisaks būs :>

    Ujj pilnīgi pretēji pateicu, sākumā jāliek vecākā, tad jaunākā ..

    #233586
    daGrevis
    Participant

    Es arī domāju migrēt tā, kā samurajs teica, bet…

    Man tagad ir diezgan daudz failu uz datora, kurus iegribās zaudēt. Diskos rakstīt? Pārāk dārgi…

    Man bija doma izveidot partīciju (tips, laikam, NTFS), tur samest tos failus, otru partīciju ar XP formatēt, tur uzmaukt W7, talāk kā samurajs minēja…

    Tā var?? 🙂

    #233587
    richijs
    Participant

    kāds “pisaks” 😀

    Ja nav noformatēts disks/particija uz kā os tad boot loaderi var atjaunot kaut ar Super grub disk.

    Un kaut kādu bootloaderi ar var pēcāk uzlikt tākā ir pilnīgi pie kājas kādā secībā liek os.

    Protmas vienkāršāk:

    windows tad linux

    #233588
    Aldis
    Participant

    LiveCD… Un izvelc nepieciešamos failus uz fleškas vai kautkur tā…

    Mjā, ar AutoCad ir kā ir, tas man arī ir iesmesls kāpēc nevaru pilnībā pāriet uz Linux. Nav pilnvērtrīga AutoCad aizstājēja Linux vidē! Pēdējā laikā gan mazāk viņu man sanāk izmantot bet mēdz būt vajadzība! 🙂

    #233589
    richX
    Participant

    daGrevis, skaidrs, ka var… tomēr neaizmirsti, ka pastāv minimāla iespēja norauties uz kļūdu un pazaudēt visu infu… tāpēc sākumā iesaku izveidot kopiju pašiem svarīgākajiem failiem… kā saka dubults neplīst…

    pats tā reiz darīju. Tas ir, atgriezu partīciju no XP, šamo noformatēju un sametu visus vajadzīgos failus, tad ieinstalēju win7, pārkopēju atpakaļ šos failus un nu jau to tukšo partīciju izdzēsu un pievilku klāt pie win7 partīcijas… čakars bija uz pus dienu dēļ lēnā procesa, bet rezultātā viss sanāca veiksmīgi… tfu,tfu,tfu… 🙂

    šķiet, vēlāk arī tā biju darījis un arī viss sanāca… bet mani vienmēr neatstāj sajūta, ka reiz var netīšām uz kādu kļūdu noraut…

    #233590
    Aldis
    Participant

    Piemēram nav UPS, un noraustās elektrība.. vari aizmirst par normāli izveidotām partīcijām! 😀

    #233591
    Jaunzems
    Participant

    Aldis wrote:

    Piemēram nav UPS, un noraustās elektrība.. vari aizmirst par normāli izveidotām partīcijām! 😀

    iespēja tikpat liela kā vulkānisko daļu iekļūšana cietnī :>

    #233592
    Aldis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Aldis wrote:

    Piemēram nav UPS, un noraustās elektrība.. vari aizmirst par normāli izveidotām partīcijām! 😀

    iespēja tikpat liela kā vulkānisko daļu iekļūšana cietnī :>

    Neteiksim. Visā Ogres raj. ar elektroapgādi ir pamatīgā D… Esmu jau pieradis gan pie pārspriegumiem, gan raustīšanās, bez UPS neiztikt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā