DNS rediģēšana

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151003
    alfs
    Participant

    man ir iegādats domēns pie nic.lv un tur tagad cenšos piesaistīt to savam blogger blogam, līdzšim nebiju ar neko tādu sastapies, ka nevarētu piesaistīt blogger domēnam, bet nic pārspļauj visus. Letiņiem jau patīk visu darīt pa savam..

    Ir kādam pieredze šinī jautājumā kā to paveikt?

    es ievadīju šos te parametrus un dīvainība ir iekš tā ka rakstot CNAME viņš neļauj ievadīt ghs.google.com iekš IP sadaļas. Varbūt kā savādāk to var izdarīt?

    A

    IP:216.239.32.21 hostname:domens.lv

    IP:216.239.34.21 hostname:domens.lv

    IP:216.239.36.21 hostname:domens.lv

    IP:216.239.38.21 hostname:domens.lv

    CNAME

    hostname:ghs.google.com alias:http://www.domens.lv

    Un otra dīvainība ir ka atļauj tik 5 ierakstus veikt un ko tad es darīšu, kad gribēšu mainīt MX un NS? Maksāju vairāk nekā par citiem domeniem,bet saņemu mazāk.. 😉

    Uzrakstīju uz nic, bet šķiet,ka ir mulsums iestājies un neko neatbild 🙂

    Vai vajag pārnest domēnu uz kurieni citurieni un tur nebūs tādas problēmas?Ja jā tad uz kurieni?

    #233115
    drono
    Participant

    Kāpēc būtu jāvar ievadīt ghs.google.com iekš IP sadaļas?

    Tur, ja izvēlas CNAME, tad IP sadaļa nemaz nav aktīva.

    Hostname – raksti to savu ghs.google.com

    Alias – gooogle.tavsfomens.lv

    Un kas tur dīvains, ka ļauj tikai 5? Uzliec pats savu nameserveri un varēsi taisīt cik gribi.

    Skatos, ka man vismaz uz MX ierakstiem nav bijuši nekādi ierobežojumi, esmu savulaik sareģistrējis visus 7 google MX nic.lv sistēmā. CNAME gan tikai viens.

    Savukārt ja būsi piereģistrējis NS ierakstu, tad jau nekādus citus ierakstus tev nemaz neļaus veidot.

    #233116
    alfs
    Participant

    Itkā jau nevajadzētu varēt, bet piemēram dot.tk to var tā darīt un tas nostrādā.

    Lai gan citur tas veids ir advancētāks un tur nav problēmas ar

    Paldies drono, tagad laikam jāgaida kādas 30min vismaz bloggeris noreaģēja pozitīvi.

    Kādā veidā var uzlikt to nameserveri?

    #233117
    alfs
    Participant

    Iestatījumi nostrādaja uz brīdi, bet tagad vairs nekā 🙁

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā