domaju wideo karti iegaadaat

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio domaju wideo karti iegaadaat

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156476
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sweiki,sweikas utt!

    sakaraa ar to ka mana xfx geforce 9600gt mokaas agonijaa, un raustaas pat W.O.T, tad esmu noleemis nedaudz un nedaargi atswaidzinaat sawu pc. Warbuut war ieteikt kko. domaaju + – starp HD 6570 un HD 6670, drossi wien jau ka 6670, un radeonu tapec ka ir msi crossfire atbalsts maatenei un ja nu galiigi,piemetiis weel 1.

    Pc:

    e6400 core 2duo 2,13Ghz

    2gb 667Mhz ddr2,kgan aida32 raada wispaar kkadu 333 laikam

    550w baroklis

    Monitors ViewSonic VA 2010wb 20” plaekraans 1680×1050

    passlaik speeleeju skyrim aktiiwi,bet nu laga deell aktiwitaate izpaliek un B3 arii gribeetos uzdzenaat,jo disks uz datora meetaajas, jo pec prasibam skatijs ka nu kaut kaa jaunu wajadzeetu iet 🙂

    Jau peiriex paldies par kaadu ieteikumu 🙂

    par raxtiibu luudzu nekritizeet un par pokemonu neapsaukaat

    #285432
    Anonīms
    Neaktīvs

    https://www.web-shop.lv/product/21019/ itkaa uz ssito aci uzmetu 🙂

    #285433
    WordPad
    Participant

    Kāds budžets?

    Ja ~50ls, tad HD 6750.

    [spoil]

    Quote:

    par raxtiibu luudzu nekritizeet un par pokemonu neapsaukaat


    Kāpēc, tad neraksti normāli?[/spoil]

    #285434
    Anonīms
    Neaktīvs

    liela ats4iriiba no 6670? nu bija doma jau 6450,bet tas taa kaa baigais fuu esot

    #285435
    Jaunzems
    Participant

    Iesaku sākt ar jaunu tastatūru.

    #285436
    Crow
    Participant
    #285437
    aly`
    Participant

    HD 6670 nav ne kādas vainas, tikai tad ņem ar gddr5 atmiņu nevis ar gddr3, būs jūtami ātrāk, tikai izmaksās vēl kādus 10 lašus vairāk

    #285438
    Stat1CX
    Participant

    Pēc kā spried ka video karte vainojama pie lagiem? CPU jau arī mūsdienu spēlēm ir ievērojami pa īsu. Tas ka W.O.T lago iespējams nemaz nav video vaina, bet nojāta sistēma pie vainas.

    #285439
    Mahmuds
    Participant

    HD 6570 ja būs ar GDDR3, tad būs pēc veiktspējas līdzvērtīga ar Tavu veco karti geforce 9600gt (man arī tāda ir, tikai silent versija). HD 6670 ar GDDR5 būs par 30-50% ātrāka (neaizmirsti, ka Tavai kartei ir 256 bit interfeiss). Zemāk par HD 6770 nav jēgas ņemt, bet labāk HD 6850 – maksā ap 80 Ls, bet pietiks ilgam laikam!

    #285440
    Willis
    Participant

    Spēlēm mazāk par R6790-PM2D1GD5/OC es nemaz neņemtu, vēlāk pats spļaudīsies, it īpaši ja grib spēlēt Battlefield 3 .

    SS, Reklama.lv, mēdz būt jaunas kartes iepakojumā ar pieklājīgu atlaidi ..

    #285441
    Mahmuds
    Participant

    Pie tā, ka HD 6790 maksā apmēram tik pat, cik HD 6850, 6850 ir par 5-30% ātrāka!

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=d4tlmda8m4tt6m9f4tt.jpg

    #285442
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu es itkaa baigi negribu izswiest naudu,tas daudz maz kaa pagaidu wariants,kas drossi wien iewilksies,jo man pazinna honkongaa wainu kaa to wietu pareizi raxta,un warbuut kko sakariigu no winna dabuutu,bet tas tik wasaraa,tg weel wasaras sakums,un b3 jau gribas itka pamociit,jo zinu ka pazinna ar 9800 geforce dauza wisus

    #285443
    Anonīms
    Neaktīvs

    un principa jau mana wecaa gandriiz b3 wilka,ja wien nebuutu kondensaators uzspraadzis,kura nomainna arii nekko nedewa :(, pixellu massa pa ekraanu un nokaariens,nekas cits kaa wideo tas newar buut

    https://notepad.lv/post129704.html#129704

    rekur ir 🙂

    un tajaa bildee ir no Lost planet 2 zallss mezzss,newis zila juura

    #285444
    Anonīms
    Neaktīvs

    baac kaa taads noob,un weel jau tas ka man barokli ar negribas mainiit,janu atkal kkas jauniigs winnai pakallaa jaasprauzz,taads kaa 9600 papildus straawas sstekeriits ir

    #285445
    Mahmuds
    Participant

    Par štekerīšiem neuztraucies, pārejas vadus var pa 1 Ls nopirkt, bet parasti jau nāk komplektā ar videokarti. Jauda šīm kartēm ir 95w pret 120w, tā kā, ja baroklis ir vismaz 450W, tad arī jauno karti pavilks.

    #285446
    LooNeY
    Participant

    Varu atdot labu karti 280GTX! Priekš pagaidu varianta būs mega labi un cena arī ļoti laba priekš tāda līmeņa kartes –

    https://www.zip.lv/show/?i=2263937

    (Uz 1920×1080 rezolūcijas BF3 ar so karti spelēju uz visu high ar average 48FPS) Pirms laiciņa iegadājos jaunu un ir cits stāsts, bet 280 ir ļoti laba un mahten jaudīga! Strādā ar perfekti!

    Baroklis ir ieteicams 550w… 600w būtu optimali… <- kas priekš hi-end līmeņa kartēm ir minemālais jaudas standarts arī mūsdienās ;) Un papildus strāva kartei jau gadus 5 ir normāla parādība, jo no matesplates vienkārši nevar pievilkt kartei to voltāžu lai viņai būtu jauda.... Tas tā... :P

    #285447
    Garinsh
    Participant

    Analfabētisms sit augstu vilni šajā tēmā. Žēl, ka cilvēkam nav nekādas cieņas pret savu valodu.

    #285448
    Kon
    Participant

    A par ko cienīt valodu, valsti? 🙂

    #285449
    Crow
    Participant

    Vilni gan sist nevajag. Normāls čuvaks. Reizēm. 😀

    #285450
    Garinsh
    Participant

    Š ādas attieksmes dēļ mums ir krievvalodīgo problēmas, kas kategoriski atsakās mācīties komunicēt latviski. Galu galā, ja esi šeit, tad pielāgojies, ja valoda nepatīk, tad brauc uz savu Īriju gurķus lasīt.

    Jeb analfabētiem jau pie dirsas, angļu mēlē arī drūkās caur pakaļu un lūgs, lai neatlaiž no darba, jo skolā nemācijās… Te nav runa par kaut kādu cieņu pret valsti, kas man arī nav, bet valodai ar to, kas mums valstī nepatīk, nav nekāda sakara.

    Ja raksti latviski, tad raksti pareizi, ievērojot kaut elementārus latv. val. gramatikas pamatus, lai cilvēkiem nav acis jāmežģa, lai izburtotu tādus murgus. Galu galā es te literārā valodā rakstītu garadarbu neprasu, bet gan elementāras pamatskolas līmeņa zināšanas, kas diemžēl daudziem ir svešas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā