domēns .ws

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148126
    Gachu
    Participant

    Sveiki!!

    Izmantošu iespēju un pajautāšu, ko Jūs domājat par domēnu ar .ws ? piemēram – http://www.website.ws

    It kā jau labs, vairākas iespējas kā uztaisīt savu web lapu. Vari palaist arī no sava servera, no sagatavēm taisīt vai pats skriptot. Tikai mēneša maksa ir 10 dolāri..

    Ir iespēja arī pelnīt..princips tāds – sameklē cilvēku kurš arī grib reģistrēties un par katru cilvēku katru mēnesi maksā 1 dolāru. Maksā piecus līmeņus zem Tevis. Pirmais līmenis ir pats piesaista….

    Kādas domas par šo?

    #190774
    Aldis
    Participant

    kaadi liimenji tev tur domenam? 😀 tad jau nic.lv piedavajums uz .lv domeniem ir pievilcigaks! 😀 maksaa uz gadu ap 9ls 😀 un neesi kautkaads ws vai nezin kas, un nav nekas jaameklee lai registreetos! 😀

    – shitadu lisapeda gudroshanu biju pirmo reizi dzirdejis 😀 😀

    #190775
    Gachu
    Participant

    Es tik reģistrējos, lai apskatītos, kas tur ir.

    Līmeņi:

    1.ko pats piesaisti

    2. piesaisto piesaistītie

    3.

    4.

    5.

    #190776
    iKey
    Participant

    cik zinu zem .ws domeniem stāv saiti ar kkādu dranķību (ķipa WareZ)

    #190777
    Aldis
    Participant

    nu jaa.. leeti domaa nopelniit kkadu naudu tie visi .ws 😀

    Esmu laikam “klasikjis” 😀 ja pelna naudu ar web palidzibu, tad tikai ar labam idejam, ka arii ar normaliem domeniem, nevis .ws, .tk, oo.lv, wos.lv vai no-ip.org, uzoc.ru… 😀 😀 😀 un kur nu vel pasham domenam vel es piesaistiishu tautu 😀 😀 psc.. 😀 pateikshu draugam, davai uzbliez majas lapu, peerc .ws domenu, un man par to maksaas 😀 😀 😀 nedomaju ka domenu pirkshanu var uzpiest kadam, un cilveks kam ir skaidra ideja uz saitu, paC zin kadu domenu pirkt, vai nu tas buus .lv, vai .com, vai .net.. 😀 ja gribes atvert saitu lietuvaa, vai igaunijaa – tad panjems piemeram .lt vai .ee , ja eiropas savieniba tad .eu…

    Veel interesanti risinajumi ir .mobi, .info – piemeram bija skaniigs saita domens – patiess.info 🙂 😀

    #190778
    ^suny^
    Participant

    https://www.smartdots.com/ ja negribās maksāt 😉

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā