doremi.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145566
    deivs001
    Participant

    Vçlies godîgi iegâdâties latvieðu mâkslinieku dziesmas un darît to on-lainâ? Tad ðeit ir îstâ vieta: https://doremi.lv/

    [img]https://doremi.lv/img/micrec_logo.gif[/img]

    #164760
    usins
    Participant

    Un kâ tu domâ cik no mums to lietos?? 🙂

    Nu vienîgi, ja tieðâm labas dziesmas 🙂

    #164762
    deivs001
    Participant

    Nu es ceru, ka daudzi :D. Bet mazums pieklâjîgiem un latvieðu mâkslinieku cienoðie vecâki grib lejupielâdçt legâlu mûziku.

    #164764
    usins
    Participant

    Bet pârsvaâ jau ira.. Dçliò vari kkur dabût Kkâdu latvieðu izpildîtâju izlasi 2006 gadâ 😀 es saku jâ un aiziet bitcomet, dc++ 😀

    #164766
    samurajs
    Participant

    Kaut kâ jocîgi liekas – maksât naudu par to, ko tâpat var dabût, nedomâju, ka ðim bûs liela atsaucîba… Nopirkt CD veikalâ – cita lieta, tur pavisam cita kvalitâte, gaumîgi vâciòi utt.

    #164768
    usins
    Participant

    Nu es ar savu printeri kaut vai varu uzmeikot tuvu oriìinâlajiem vâciòiem, vienîgi jâdabû tas papîrs un pati bilde 😀

    #164770
    Foxsk8
    Participant

    Pçc pieredzes varu teikt. Ja kâds grib veidot izlasi piem DVD disku, smuki noformçtu ar visiem menu utt… Uz specpasûtîjumu, tad tâds disks izmaksâtu no 10 Ls lidz 15 Ls. Zinu, ka pat daudzi pçrk veikalâ, jo vienkârði viòiem ir maz zinâðanu par P2P, utt…

    #164772
    deivs001
    Participant

    Un uz to cilvçku rçíina arî varam mazbikiò nopelnît, kas nav informçti par P2P. 🙂 Vismaz kkâds labums.

    #164774
    usins
    Participant

    tas tiesa 🙂

    Ir dzirdçts par tâdiem projektiem,kur 1 dziesma 1 dolârs :D. tas tikai tapç, lai legâli 😀

    #164776
    Faust
    Participant

    Bet vai tad nav patîkama sajûta, ka Tu apzinies, ka pa to dziesmu esi samaksâjis, kaut vai tos nieka 0.35 sant.? Pçdçjâ laikâ es tikai cenðos visu darît legâli… 🙂

    #164778
    nitro
    Participant

    Dev wrote:

    Bet vai tad nav patîkama sajûta, ka Tu apzinies, ka pa to dziesmu esi samaksâjis, kaut vai tos nieka 0.35 sant.? Pçdçjâ laikâ es tikai cenðos visu darît legâli… 🙂

    Nee jo ja maksaa tad maksaa par kvalitaati bet tur taas nav..

    #164780
    samurajs
    Participant

    Dev wrote:

    Bet vai tad nav patîkama sajûta, ka Tu apzinies, ka pa to dziesmu esi samaksâjis, kaut vai tos nieka 0.35 sant.? Pçdçjâ laikâ es tikai cenðos visu darît legâli… 🙂

    Ja pçrku mûzikas CD veikalâ, tad tieðâm zinu, par ko esmu naudu samaksâjis. Bet ja maksâtu par novilktu dziesmu netâ – bûtu sajûta, ka tos santîmus esu tualetes podâ noskalojis 😀

    Uzskatu, ka netâ visam bûtu jâbût tikai par velti (resp. uz sponsoru/ reklâmas rçíina).

    #164782
    Faust
    Participant

    Njaa… uz to var paskatîties no daþâdiem skatu punktiem.

    #164784
    usins
    Participant

    tam domâts ðis forums (un ne tikai ðis), lai uzzinâtu citu viedokli :ooo:

    #164785
    unse
    Participant

    nûgas!!!, Lavieðu darbus tikai legâli,bet ârzemju droði 100% variet zagts.

    #164787
    nitro
    Participant

    unse wrote:

    nûgas!!!, Lavieðu darbus tikai legâli,bet ârzemju droði 100% variet zagts.

    Labpraat bet nejau shaadi..

    #164789
    Faust
    Participant

    unse wrote:

    nûgas!!!, Lavieðu darbus tikai legâli,bet ârzemju droði 100% variet zagts.

    Tad, nu gan pârliecîba… iemetîs tevi “sutkâs” un tad gribçtu redzçt, ko teiksi…

    #164791
    unse
    Participant

    Dev wrote:

    unse wrote:

    nûgas!!!, Lavieðu darbus tikai legâli,bet ârzemju droði 100% variet zagts.

    Tad, nu gan pârliecîba… iemetîs tevi “sutkâs” un tad gribçtu redzçt, ko teiksi…


    Kas par “sutkâs” , Latvieðu policija , un visa saima paði velk no bt,dc… xD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā