draugiem.lv priekš Android labākā aplikācija…ko labāk nelietot?!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti draugiem.lv priekš Android labākā aplikācija…ko labāk nelietot?!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #279735
    Aldis
    Participant

    Jap, par iOS versiju ar neko sliktu nevaru teikt. Strādā perfekti un ātri, kā arī bez iepriekš minētiem gļukiem. 🙂 Tieši taga par Androidiem brīnos, jo neesmu ikdienā saskāries ar šo appu 🙂

    #279736
    TrakaisKursis
    Participant

    Nevar būt, ka tu esi vienīgais indigo bērns, kas spēlējās ar Apple mantiņām…

    Atbildot pēc būtības uz tavu rupjo repliku – nekur es rakstā netiku minējis, ka Opera Mini ir populārākais Android pārlūks. Pārlasi vēlreiz uzmanīgi.

    Attiecībā uz tavu apsaukāšanos un man veltītiem epitetiem – ja tu dzīvo izšķērdīgu dzīvi, kad tev ir vienalga, cik liela ir telefona rēķina sadaļa par mobilā interneta izlietojumu, tad tā ir tava problēma, ko nevajadzētu paģērēt kā normu no citiem.

    Starp citu tīro trafiku rakstā es arī pieminēju – lasi uzmanīgāk, pirms nāc kā ģēnijs šķiesties ar samazgām.

    Un – ja ir personīgas pretenzijas pret mani, aicinu tev tās nokārtot izmantojot PM, nevis publisko vidi.

    #279737
    TrakaisKursis
    Participant

    faq, man grūti būtu iedomāties cilvēku, kas saņēmis vēstuli iekš draugiem.lv, nokopētu tās saturu, un citējot atbildētu, izmantojot e-pastu.

    tas taču ir “viss vienuviet” princips, lai cik savādi mums tas nešķistu …

    #279738
    kuuminsh
    Participant

    Trusi.. tu NEKUR neesi norādījis TĪRO trafiku.

    Pats lasi uzmanīgāk

    Tu norādīji Opera MINI trafiku ar un bez bildēm, bet neviens no šiem nav tīrais.

    Korekti būtu norādīt kāds trafika apjoms sanāk ar pārlūku kurš nemaina saturu pa vidu starp serveri un tavu pārlūku… tad aplikāciju un kā opciju norādīt ka vispār… ar Opera mini kura izmanto lapu kompresiju norij šitik…

    Protams.. tas ir sīkums, bet tomēr.

    Mūsdienās muldēt kaut ko par izšķērdīgu dzīvesveidu nerēķinot kilobaitus… nu piedod… lol.

    Protams, ja vienīgie ienākumi ir kabatas nauda ko dod mamma… tad var būt tā pašauri.

    #279739
    BERILS
    Participant

    Vai tiešām samurais lieto opera mini ? Vai tomēr opera mobile ? Ļoti niecīga starpība , bet ir manāms….

    mini tekstu saspiež tā lai ekrānā ir viss skaisti pārredzams un lai nav jāskrūlo , bet mobile gan tā nedara 🙂 bēēt tas jau ir offtopiks 😀

    #279740
    msh
    Participant

    Pilnīgi jāpiekrīt kūmiņam. Ja jau reiz ir iepirkts krapfõns ar domu to lietot interneta surogātpārlūkošanai, vai lai ejot pa ielu iečivinātu tviterī ka esi tikko nopirdies, vai kaut kam tamlīdzīgam, tad kāda tur vēl kilobaitu skaitīšana? Drīzāk jau gigabaitus jāskaita 😀

    Un par mini operas lietošanu arī jāpiekrīt – tā ir domāta visādiem telefoniem, kuru procesoru taktsfrekvences ražotājs nekad nav reklamējis, jo tur nekā īpaša nav – teiksim, manam Siemens M55, kura procesora augstā taktsfrekvence laikam bija 56 mhz un parastā 28 mhz – nu ne jau kabatā iebāžamam nezvēram ar miljons kodoliem, kuri darbojas ar viens komats cik tur gigahercu taksfrekvenci – priekš kam? 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā