Dream OS

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Dream OS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149593
    Andress
    Participant

    Darbiņš brīvam brīdim, tiem kas ar PS/GIMP etc ir uz “Mans mīļais draugs”, jeb sazīmējiet, kāda izskatītos Jūsu sapņu OS, kādas izvēlnes, taskbari, vārdu sakot desktop GUI 🙂 Btu interesanti palūkot.

    #211931
    RicoPico
    Participant

    Apsveicami, ja Tu būvē pats savu OS, un smel idejas priekš GUI.

    Slimi, ja Tu vienkārši vēlies te uzrīkot zīmēšanas pulciņu.

    Un vispār mazliet tērēts jautājums. Ar trešo softu palīdzību GUI var izmainīt pēc sirds patikas. Tik tālu no oriģināla, ka pats Geits nepazīs.

    #211932
    Andress
    Participant

    RicoPico wrote:

    Apsveicami, ja Tu būvē pats savu OS, un smel idejas priekš GUI.

    Slimi, ja Tu vienkārši vēlies te uzrīkot zīmēšanas pulciņu.

    Un vispār mazliet tērēts jautājums. Ar trešo softu palīdzību GUI var izmainīt pēc sirds patikas. Tik tālu no oriģināla, ka pats Geits nepazīs.

    Stfu, Rico, tu vispār lasiji ko rakstiju? 😀 Jadod tač zīmuļa dīdītājiem iespēja radoši izpausties, ja vēlas protams. Interesanti redzēt, kādas domas gala lietotājiem, kas labāk patiktu. Jā, un vispar – japiebeidz šitais vienreiz, tas ka esmu sis-admins nenozimē ka katru dienu līdz 3 naktī kompilēju kerneli. Tas ir Queenz darbs…

    #211933
    RicoPico
    Participant

    Izlasiju gan. Un joprojām neredzu pozitīvu lietderības koeficientu šim topikam.

    #211934
    ob1
    Participant

    Tiešām būtu interesanti paskatīties uz idejām.

    #211935
    Foxsk8
    Participant

    Kaut kur maniju video, iekš nāktones parka vienā raidījumā rādija ieskatu nākotnē, vot nu tur gan tas UI bija perfekts. Mēģināšu atrast video, tas izsaka visu, uz ko vajadzētu tiekties, uzzimēt ir viens, sakodēt ir pavisam kas cits.

    #211936
    ehex
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Kaut kur maniju video, iekš nāktones parka vienā raidījumā rādija ieskatu nākotnē, vot nu tur gan tas UI bija perfekts. Mēģināšu atrast video, tas izsaka visu, uz ko vajadzētu tiekties, uzzimēt ir viens, sakodēt ir pavisam kas cits.

    Sitais?

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uviZkgmMEWc[/youtube]

    #211937
    Andress
    Participant

    Te gan vairāk apr ergonomiku un iespējām, es šeit vēlējos pieminēt gui 😉 Pie tam, tiri skata pec, tas mobilai man piemeram atgadināja kartona klucīti 😉

    #211938
    UnderV
    Participant

    Atbalstu tikai divas GUI stratēģijas – dabs un izklaide.

    Darba kompim vajag maksimāli primitīvu GUI.

    Uzskatu, ka GNOMEi ir gandrīz ideāls interfeiss. Neko mainīt nevajadzētu (Tiem, kas tankā – Maza bildīte (ārzemes)).

    No Windows var minēt XP klasisko tēmu (bilde).

    Ja prasās, kas niknāks, tad KDE 3.5 (bildīte).

    Izklaides centriem, gan ir jābūt maksimāli “nošpaktelētiem”.

    Windows Media Center izskats ir ļoti veiksmīgs (visi open-source MEDIA centri virzās uz līdzīgu izskatu). Maza bildīte (ārzemes).

    Interesants varētu būt Apple MAC 3D nākotnes desktops (Stilizēta bilde), taču tas vēl nav realizēts un nevar spriest vai būs veiksmīgs. Jāatzīme, ka tas jau ir patentēts (laikam lai Microsoft nenosper :p ).

    KDE4.0 ir ar pamatīgu potenciālu, bet normālam daba procesam neko lietderīgu nepiedāvā, līdz ar to tas nonāk “izklaides” un pokemonu sadaļā 😀 (tankisti aplūko bildīti).

    P.S.

    Pasaulē jau ir milzīgs klāsts ar interfeisiem. Atliek tikai izvēlēties.

    #211939
    rajah
    Participant

    vēl pagaidām tā daudzus gadus būs vienkārša utopija – viss super labs, viss super tīrs, visās kafejnīcās sensitīvie galdi un visās māju sienās smartboardi….

    #211940
    Andress
    Participant

    UnderV a ko domā apvienot nevarētu? TB Š pakteli ar Clean look 😉 Man piemeram patīk strādāt pie izskatīga un patikama, krasaina deska, darbs raitāk iet uz priekšu 😉

    #211941
    Kon
    Participant

    Piekrītu UnderV , darbam askētisku noformējumu , savukārt man mājas vajadzībām pietiktu ar hand gestures , touch vai balss kontroli , web pārlūkošanai vai multimēdiju vajadzībām .

    #211942
    UnderV
    Participant

    Andress wrote:

    UnderV a ko domā apvienot nevarētu? TB Š pakteli ar Clean look 😉 Man piemeram patīk strādāt pie izskatīga un patikama, krasaina deska, darbs raitāk iet uz priekšu 😉


    Apvienot varētu, bet tad obligāti jābūt settingiem – “nahrenizācija” un “pokemonizācija” 😀 . Nedrīkst pieļaut, ka datoru nevarēs lietot bez “ūber” videokartes ar 3D akselerāciju un izvēloties kādu opciju, jāskatās 30min garos efektos.

    Par piemēru var minēt KDE 4.0, kurš būtiski atšķiras no 3.5, bet vairs nav nopietni lietojams. Ja abus šos projektus apvienotu un ar viena iestatījuma palīdzību varētu pārslēgties, tad būtu ideāls softs. Taču dzīvē nekas nav ideāls un, diemžēl, arī nebūs.

    Nedrīkt “špaktelēt” un “tīrīt” uz vienas virsmas vienlaicīgi – tas nav nopietni 😀

    #211943
    drunk_lizard
    Participant

    Andress wrote:

    Man piemeram patīk strādāt pie izskatīga un patikama, krasaina deska, darbs raitāk iet uz priekšu 😉


    es visu laiku domaaju, ka darba procesaa desktopu nemaz neredz!

    ak es mulkjis…

    turpmaak darbaa tikai uz desktopu skatiisjos! drosji vien darbs tik raiti ritees!!!

    #211944
    Andress
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Andress wrote:

    Man piemeram patīk strādāt pie izskatīga un patikama, krasaina deska, darbs raitāk iet uz priekšu 😉


    es visu laiku domaaju, ka darba procesaa desktopu nemaz neredz!

    ak es mulkjis…

    turpmaak darbaa tikai uz desktopu skatiisjos! drosji vien darbs tik raiti ritees!!!

    Neparspilē… Taskbars arī skaitās. Un pasaki vēl ka darba laikā ne reizi neatver savu desku? 🙂

    #211945
    WerNeo
    Participant

    Apskatīties jau var. Tomēr intensīvā darbā, vajag maksimāli neuzkrītošu desktopu (visērtāk – kādu neitrālu krāsu fonā vienkārši). Intensīva darba laikā, pilnīgi vienalga, kā izskatās GUI. Ja vien neesi GUI izstrādātājs vai kāds mākslinieks. 🙂

    #211946
    Andress
    Participant

    Man parasti lielākā daļa aktīvi izmantojamo failu atrodas uz desktopa, tur XLSi, DOCi etc lietas, tā kā uz desktopa uzturos diezgan bieži. 😉 Un aptik palukot kā piemēram fonā palmas plivinās, aww uzreiz darba prieks 😀

    #211947
    darklight
    Participant

    Piekrītu tam, kas teica, ka Gnome ir gandrīz ideāla darbam.

    #211948
    Aldis
    Participant

    mjaa.. man ir parasts normalds desktops, zuneXP skins.. un dzivoju! 🙂 Agrak pat uz jaudiga kompja vnm. liku klasisko skinu.. 🙂 Un censos visu izkarot kompaktak, nepatik man lielas ikonas, vai piemeram tik plats vienrindas start panelis ka windows7 defaulti naak.. uz taada nevaru palaist reize tik daudz mapes un progas cik man vajag aktiivaa darbaa! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā