Drošība: Dr. Web plēšas ar Kaspersky

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Drošība: Dr. Web plēšas ar Kaspersky

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210193
    mrrr
    Participant

    Ar nodu nekad nav bijušas prolēmas.! AVAST daudzko nespēj atrast, bet ir plus tas ka ir bezmaksas …

    #210194
    Stat1CX
    Participant

    Ja grib bezmaksas AV tad tikai un vienīgi avira.

    #210195
    Evers
    Participant

    Avira patika, tikai nepatika tie ikdienišķie Pop-Up ar Premium versijas reklāmu. To vēl piecietu, bet kaitināja, ka tāpat kā dažiem citiem AV – daudzas lietas, kur no vīrusa ne smakas kādreiz nav bijušas, kļūst “inficētas” . Kad no arhīva izraku vienu absolūti nevainīgu programmas installāciju un Avira uzbļāva ka tas ir asinskārs trojans, es jamējo izinstallēju laukā :D. Es varētu dzīvot vispār bez AV, jau ilgu laiku vienīgie vīrusu paziņojumi ir bijuši tikai “viltus trauksmes” .

    #210196
    FireFoxsitis
    Participant

    Tā ir gaumes lieta. Man visvairāk patīk Aivra, bet tā nobruka un tagad lietoju pagaidām ESET NOD3, jo bez AV nevar riskēt līst netā.

    #210197
    remarco
    Participant

    Nelietoju nevineu av.

    Uzskatu ka, lai attaisnotu savu esamību uz manas kastes av izmanto veiklu acu apmānu un papīkstina itin

    bieži tikai tālab lai nejustos nevajadzīgi.

    mans pc ir 24/7 režīmā online un neesmu nekāds tur pieticīgais inet lietotājs

    tik pat googlēju un ja jāgooglē kaut kas ko uzreiz nevar atrast – tad zinat paši kāda satura lapās var atrast “vissu :DDD”

    Pa trīs gadiem nav bijušas nekādas problēmas.

    Pagaidām apejos ar to ka zinu cik un kādi procesi man strādā

    un kādiem tur jābūt.

    Spriediet paši par av lietderību.

    Uskatu ka uz vidējas mājas kastes kur netiek dzīvībai svarīgas leitas glabātas tāds av nav vajadzīgs.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā