Drukātais vārds

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Drukātais vārds

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159440
    RicoPico
    Participant

    Biju Rimi. Iemetu aci Elvi. Lēnām izstaigāju Stockmann un Sky. Piesardzīgi ielūkojos lielajā Maximā. Aizskrēju uz J&R grāmatnīcu… Nav. Nekur nav!

    Vai Latvijā (Rīgā) ir nopērkams kāds ikmēneša žurnāls par aktualitātēm IT nozarē (vēlams ar akcentu uz datortīkliem)? Nu tāds, kā savulaik bija krievu žurnāls “Haker”, vai kaut kas uz to pusi. Redzu Angliski, Krieviski un Latviski. Bet esmu gandrīz pārliecināts, ka Latviešu valodā nekā vērā ņemama nav.

    Nupat man ienāca prātā veikals 636. Tur ir ko rakt? Kāds zin? Sen neesmu tur bijis…

    Sakaru-Pasaule, Boot žurnāls, E-Pasaule, NEXT… Visi ir aizgājuši skuju taku. Loģisku un saprotamu iemeslu pēc.

    #306760
    m_janis
    Participant

    Nu stacijas 636 filiālē, pa ceļam uz vilcienu iegriežos bieži. Ir tur diezgan daudz lasāmvielas (vismaz par mani interesējošo foto/video apstrādes tēmu), protams krieviski un nedaudz angliski, bet latviski neesmu manījis (nu pats jau teici – vienkārši nav, ja neskaita kaut ko pavisam primitīvu).

    Vismaz agrāk arī Valtera&Rapas grāmatnīcā bija IT nodaļa, tur gan pārsvarā angliski, tad krieviski un mājsaimnieču līmenim latviski – vai vēl ir – nezinu, kādu pusgadu neesmu tur bijis.

    #306761
    darklight
    Participant

    Periodiku latviešu valodā noteikti nav jāmeklē specializētās bodēs. Narvesenā vai nu ir… vai nu nav.

    Palūrēju Dienas abonēšanas centrā – izskatās, ka par tehnoloģijām palikusi tikai Ilustrētā zinātne 🙁

    #306762
    RicoPico
    Participant

    Nē nu ok, latviski ja nav, tad arī nevajag. Vai pie mums ir nopērkams kaut kas krieviski vai angliski par datortīkliem? Ja ir, tad varbūt kas tieši, un pavisam ideālā variantā uzklausītu arī kādu pieejamās literatūras analīzi un ieteikumus.

    Atgādinu, ka meklēju tieši žurnālus, kuri iznāk ar regulāru periodiskumu.

    [spoil]Sarp citu, varu ieteikt videoblogu, kur čalis stāsta par… Visu. Sākot no dažādu spēļu dzinējiem, ierīču apskatiem un beidzot ar letsplay un to, kas ir DNS, Ethernet un NAT. Stāsta saprotamā valodā. Pats esmu noskatījies visas viņa videolekcijas.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QzsQRK3pNnk[/youtube][/spoil]

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā