Dzeltenās kurpes, fui, izsaukumzīmes!

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Dzeltenās kurpes, fui, izsaukumzīmes!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148832
    rajah
    Participant

    Š orīt slinkums meklēt. Bet gan jau kādam piemeklējis tāds pats liktenis. Esmu daudziem izlīdzējis, moš kāds man ar ko pateiks priekšā. 😀

    Atnesa 2 datorus (dažādi lietotāji) – portatīvais un stacionārais. Neejot internets. Cerēju, ka būs parastā nelaime, ka tīkla karte atslēgta (atspējota) – disabled.

    Skatos vadības panelī, tīkla savienojumos – tukšs, nav neviena Local Area Connection!

    ŠŒ, gudri cilvēki, atinstalējuši draiverus tīkla kartēm.

    Eju Device Manager lūkoties.

    ŠŒ, problēma – zem Network adapers čupa ar izsaukuma zīmēm. Tātad neko nav atinstalējuši. Kaut kas trakāks un anapi..tiskāks.

    Code:

    Direct Parallel
    Nvidia nforce networking controller
    …..
    WAN Miniport (LZIP)
    WAN Miniport (PPPOE)
    WAN Miniport (PPTP)

    Tīkla kartei draiveru atinstalēšana un uzlikšana neko nelīdz.

    Paziņojums

    Quote:

    Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be

    corrupted or missing. (Code 39)

    Portābli tiku galā – tā kā tas jau gadiem bija pied… ar visu ko, pārinstalēju no nulles.

    Stacionāro es ar zinu kā tikšu galā – no pagājušā gada ir atstāts “spoks” – Windows kopija no Norton Ghost.

    Nu iesakiet gudrās galviņas. kas tas ir, pietiks aliņus strēbt :p !

    #199951
    drunk_lizard
    Participant

    ko tev ieteikt?

    tiikleni nomainiit? :>

    #199952
    rajah
    Participant

    tev neliekas ka tā dīvaini – no 2 dažādām vietām līdzīga problēma un vienā laikā?

    #199953
    drunk_lizard
    Participant

    man sjajaa pasaulee vairs nekas neliekas diivains.

    nesen bija negaisi, tiiklene var buut izbliesta. nu un portatiivajam drosji ka tcp/ip steks bija nokosts

    katraa zinjaa es panjemtu citu tiikleni un apskatiitos vai iet.

    starp citu – es ceru, ka live sisteemu tu jau esi piestarteejis un paarliecinaajies vai dzelzis straadaa/nestraadaa

    parasti es to daru pirmaam kaartaam :>

    #199954
    rajah
    Participant

    Es jau uzrakstīju drusku augstāk –

    Portābli tiku galā – tā kā tas jau gadiem bija pied… ar visu ko, pārinstalēju no nulles.

    Tam tīkla karte darbojas bez problēmām, tā ka tas nebūs no pērkona.

    P.S. Antivīrusus – Avira, Dr.Web izlaidu cauri, nekas īpašs neatradās. MalwareBytes Antimalware, AdAware, Spybot arī neko nelīdz, atrodās sīkumi, bet nelabojas izsaukumzīmju problēma.

    #199955
    rajah
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    man sjajaa pasaulee vairs nekas neliekas diivains.


    Tam es piekrītu. Bet drīz būs vēl lielākas dīvainības, kam vajadzēs pierast.

    #199956
    KaNeiet
    Participant

    malware vulgaris.

    Vakar tieši tādu pašu atnesa. Pāris reader_s.exe un user.exe ģenerējas no dīvaina nosaukuma failiem Startup un vēl šāda tāda draza, AV nokauts, pilns skapis dzeltenām kurpēm.

    Nebija laika un noskaņojuma sīkumos iedziļināties, SystemRestore problēmas atrisināja.

    #199957
    drunk_lizard
    Participant

    jociigi, es vel neesmu taadu daavanu sanjeemis :>

    gan jau driiz buus 😀

    paldies par info

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā