Dzēšam ārā Windows Genuine Advantage Notification

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Dzēšam ārā Windows Genuine Advantage Notification

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210060
    Mateus
    Participant

    samurajs: tad pastaasti man kaa lai neuzliek WGA ja ir tikko sainstaleets XP un tam taisa pirmo atjauninaashanu no update lapas, nevis ar automatiskiem apdeitiem. 2. gadijumaa viss skaidrs, bet ja man vajag visu salikt peec kaartas, tad lai VISPAAR tajaa vinju webaa apdeitotos, NAV variantu – ir jaauzliek ari WGA. Jeb tomeer ir veids kaa to apiet?

    #210061
    samurajs
    Participant
    #210062
    Mateus
    Participant

    sp3 nee. Man vinjsh IE8 liekot grib paarbaudiit visu. Vai tas bija IE7?

    #210063
    samurajs
    Participant

    Nu ņem savu IE8 šite kaut latviski! 🙂 IE7 arī tur var dabūt.

    https://www.softpedia.com/progDownload/Internet-Explorer-8-Download-95339.html

    #210064
    WerNeo
    Participant

    Mateus. Nu tad neņem no update lapas, ja zini, ka kaut kas var neštimmēt. Š…em caur Automatic Updates (tikai ieklikšķini, ka instalēsi pats, ko vēlēsies) un nekādu problēmu nebūs. Windows “nobļaustās”, ka ir jauni atjauninājumi, pat piecām minūtēm nepaejot. 🙂 Un tad liec ko vajag un nevajag.

    #210065
    samurajs
    Participant

    WerNeo: nekā, diezgan daudz kam viņš grib validēt Windows. Tikai kritiskos drošības ielāpus tāpat varēja dabūt.

    #210066
    WerNeo
    Participant

    Ja velk no mājas lapas, tad prasa validāciju, bet caur Automatic Updates, nav gan gadījies man, ka prasītu. Jeb varbūt es neīstos jauninājumus ņemu. Ar IE7 un 8 nav bijušas problēmas. Varbūt vienīgi Media Playerim.. Bet arī tad viņš neliks šo “tūli”, tikai pateiks, ka kaut kas “neštimt”.

    Nu par jauno antivīrusu patiesi nezinu, nav sanācis ietestēt. 🙂

    P.S. D_L. Kā Tu domā, rietumnieki daudz bija zaudējuši, braucot pa jauno ceļu uz Indiju?

    #210067
    samurajs
    Participant

    IE7 man prasīja validāciju, IE8 – vairs nē. MS Security Essentials (jaunais antivīruss) arī prasa.

    #210068
    Eudoxus
    Participant

    samurajs wrote:

    Sorry pa nesavaldību, bet ir daži eksemplāri šai portālā, kas normālu leksiku nekādi nesaprot. Sāku ņemt piemēru no d_l 😀

    Cik labi būtu, ja katrs cilvēks vismaz izlasītu ko pats uzrakstījis, pirms spiest pogu ‘apstiprināt’…

    Labi, paldies par kritiku, es labošos!

    [samurajs aiziet stūrī nokaunēties]

    Kad pāris gadus atpakaļ Distrowatch komentāros sākās pamatīga plūkšanās, tad lapas veidotājs Ladislavs Bodnars zem komentāru ievadīšanas loga ielika šādu uzrakstu

    It is better to keep your mouth shut and be thought a fool than to open it and remove all doubt. (Mark Twain)

    Varbūt Notepad vajadzētu sekot šim piemēram? Pie reizes vajadzētu arī izsludināt konkurus uz labāko šī Tvena izteikuma tulkojumu.

    #210069
    mrrr
    Participant

    paldies par rakstu

    #210070
    Tmkks
    Participant

    Man liekas, ka labākais veids ir vienkārši tam neļaut palaisties, bet lai stāv savā tajā vietā, kur viņš tur stāv.

    Š…emam [bezmaksas] programmy Autoruns, atrodam to wga štruntiņu, noņemam ķeksīti, un aidā.

    Varam droši instalēt visu, ko vēlamies no tiem apdeitiem, kad atkal parādas tas nekrietnelis, vienkārši vēlreiz ar 1 ķeksīti neļaut tam palaisties.

    Tā nav nekāda krāpšanās vai pirātisms, es vienkārši atslēdzu man nevajadzīgos procesos, kas sāknējas ar Windows. Līdz ar to ‘optimiziēju’ Windowsa startupu. 😀

    #210071
    ob1
    Participant

    Š im rakstam nav nekāds sakars ar pirātismu.

    Kaut vai legāls downgrade no Vista uz XP. Lai ieinstalētu vajag key-u, bet dabūt legālu key-u bieži vien nevar. Tad šis raksts var palīdzēt. Windows legalitāte NAV atkarīga no key-a, bet no nopirktās licences.

    Hmm, un nafig man vajag spiegošanas progu (WGA) uz kompja (pat ja viss ir legāls). Kaut kādus resursus tā tomēr noēd… un varbūt kāds izmanās caur šo progu ielīst manā kompī…

    #210072
    Evers
    Participant

    iekš 9down.com var vienmēr dabūt jaunākās WGA zālītes

    #210073
    robo
    Participant

    Liels paldies par atrisinajumu sim visam!

    Man nesen atpakal bija windows 7 kuram bija si pati problema es ar to gala netiku un izinsteleju.Tagad es zinasu kas jadara!

    #210074
    tastins
    Participant

    Pievērs uzmanību, kad raksts ir tapis un tur iet runa par XP!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā