dzēst

Sākumlapa Forumi Software Windows dzēst

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149753
    Anonīms
    Neaktīvs

    dzēst

    #214146
    daGrevis
    Participant

    Nu .veg izklausās pēc faila, kuru izmanto tikai Vegas, bet kuru nekā citādi nevar atvērt… Meklē pašā Vegas’ā pie File (kas tāds) nevis Save, bet, teiksim, Save for … vai kā tā… Izmanto smadzeni! 😀

    #214147
    Anonīms
    Neaktīvs

    dzēst

    #214148
    ob1
    Participant

    Mopsi, tev tak nepatika, kad tevi gānīja šeit… tagad tu gribi gānīties uz džekiem, par kuru darbību tev nav pat nojausmas… esi latviešos iestājies?

    #214149
    samurajs
    Participant

    Tās dziesmas kvalitāte ir vnk drausmīga. Vai par tādu lietu kā līmenis un to sabalansēšanu, kā arī ekvalaizers neesi dzirdējis? Kā tukšā muca skan, pie tam ar pārmodulāciju.

    #214150
    Anonīms
    Neaktīvs

    dzēst

    #214151
    deivs001
    Participant

    Oho, nu jau tu uzmeties par kaut kādu priekšnieku, ka teiksi ko darīt, ko nē!

    Apsveicu, būsu laikam ministru prezidents savā nākotnē.

    #214152
    izredzētais
    Participant

    un vel apvainojās kad tādus bano… 😀

    #214153
    shady
    Participant

    Tā kā nesaprotu, ko nozīmē “dzēst” – ko man jādzēš, tā arī nav paskaidrots, bet, ja tik izmisīga rīcība, ka visi posti ir jāizmaina uz vienu vienīgu vārdu “dzēst”, tad to arī izdarīju – izdzēsu tavu profilu!

    Un man ir vienalga, kas tu arī nebūtu – trusis, mopsis, buldogs vai kā tagad šādus subjektus sauc, ja redzēšu, kad vēl kāds sabojā šādi visu tēmu, kad pazūd tēmai da jebkāds saturs, tad piemeklēs līdzīgs liktenis.

    #214154
    Snorx
    Participant

    shady- vienkārši “atspējo” edit variantu, vai prātīgāk ļauj tik un tik minūtes to darīt, ja protams tas ir iespējams, a to visi te pēc 10 postiem, ieskaitot mani, otrā rīta pārdomās , izlasot attieksmi, kādā ir pasniegts, pēkšņi pārdomās, ko gribējuši teikt.

    P.S. Es jau arī savam namsaimniekam saku, ka man jumts tek, bet tad, kad viņš beidzot ir sazvanāms, tikmēr man jau 3 kaimiņi zem manis ir sūdzējušies, ka es speciāli uz viņiem visus ūdeņus gāžu, turklāt man jau vairs nekāda sakara, jo man jau visi pierādījumi novākti 🙂

    #214155
    reGative
    Participant

    Ha. Atkal Kristeram nepaveicās… 😀 😀

    njaa, un viņš gribēja parādīt sevi no labās puses… es jau zināju, ka tā nenotiks! 😛 😀 😀

    #214156
    elvisburdajs
    Participant

    Snorx, labāk vnk atstāt iespēju ”rediģēt” tikai pēdējam postam. Krianba, Vai nebūtu vienkāršāk paprasīt samurajam lai atbloķē tavu veco kontu, un beigt drukāt muļķības? mhhh

    reGative: lol. Tu gan esi sevi pierādījis no labās puses.. 🙂

    #214157
    shady
    Participant

    Snorx – šitā rīcība mani jau tracināja, kad pastāvēja Datuve… Cilvēks ko paprasa un pēc tam saņemot atbildi nodzēš visu nost…tādā veidā sačakarējot “informatīvo Latvijas DB”.

    Neviens neaizliedz pielabot savu teikto (varbūt atrasta kļūda, papildināt screenshotus vai tekstuālo bāzi). Bez tam, ja ir pamodies nākošā rītā ar smagām galvassāpēm un atvēris savu iemīļoto saiti (protams, notepad.lv), un ieraudzījis tur savus darbus, tad vienkārši var arī atvainoties (domāju, ka tauta sapratīs).

    #214158
    elvisburdajs
    Participant

    shady: Jā, tas tik tiešām grauj info datubāzi. :/

    #214159
    samurajs
    Participant

    Laikam jau Mopsis te neatgriezīsies. Visam ir savs mērs.

    #214160
    Kefīrs
    Participant

    Kura jau šī ir reize? Piektā? 😀

    Nu ja nemāk saturēt sevi, tad pats vainīgs…

    #214161
    WerNeo
    Participant

    Bļin! Atkal nokavēju 🙂 Kas tad te bija?

    #214162
    ob1
    Participant

    WerNeo, tev pēdējā laikā neveicas…

    😀

    Mopsis mēģināja braukt virsū Līdakam, pie kam visai pastulbā veidā.

    #214163
    richX
    Participant

    O_o …wow, biku pārsteidzāt mani… o_O

    #214164
    WerNeo
    Participant

    Tā ir, ka atvaļinājuma laikā patiesi atpūšos un pat internetā retāk ielienu. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā