dzēst

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152556
    banans
    Participant

    nav aktuāli

    #251871
    aoma
    Participant

    [spoil]Cerams, ka atkal kādam ģēnijam nav šizofrēnijas lēkme uznākusi.[/spoil]

    #251872
    banans
    Participant

    [spoil]

    aoma wrote:

    Cerams, ka atkal kādam ģēnijam nav šizofrēnijas lēkme uznākusi.


    Kaut kas ne tā ?[/spoil]

    #251873
    Jaunzems
    Participant

    Jautā Marku Cukerbergu.

    #251874
    Aldis
    Participant

    Atkarībā cik maksāsi.. varu no savas sources Tev sakombinēt kopā..

    [img]https://www.bildites.lv/images/51pcqy3o9wok5iidg3j_thumb.jpg[/img]

    Ķip šeit redzi visas fīčas ko pajautāji.. + skini + dizainu pārvālēs savādāku.. (Paskodēts, un pa mazām naudām vari i nemaz neprasīt) 😀

    #251875
    banans
    Participant

    Paldies par piedāvājumu! Nav tas auglīgs pasākums Latvijā investēt lielu naudu sociālajam portālam.

    #251876
    Crow
    Participant

    Bet koderim gan ir auglīgs pasākums sēdēt un kodēt priekš tava portāla stundām, dienām, nedēļām (vai gandrīz pusmūžu – Alda bedres gadījumā)? Bez naudas nekas nebūs… cilvēk, attopies.

    #251877
    banans
    Participant

    Nedoma ka neprotu novērtēt koderu darbu. Tāpēc jau prasu taisīt uz kādu open source. Vienkārši piedavāju cilvēkam kam ir brīvs laiks un šobrīd nav darba, ir iespēja nopelnīt ap simts latiem, nedomaju ka tas ir maz. Domāju ka profesionāls cilvēks manas velmes var izpildīt dienas laikā…

    #251878
    root
    Participant

    Beidz sapņot. Dienas laikā tev varu blogu uztaisīt.

    #251879
    404
    Participant

    Tavā gadījumā ar tik ierobežotu budžetu optimālākais būtu vienkārši iegādāties kāda jau gatava sociālā skripta licenci.Priekšrocības:

    + Jau uzrakstīts,lietošanai gatavs risinājums.Atliek pašam uzstādīt vai uzmest desmitnieku kādam kas to izdara.

    + Normāls,dokumentēts kods,kuru uzlabot nākotnē būs vienkāršāk,nekā amatiera orģināldarbu.Parasti ir arī community atbalsts gan forumos,gan no koderu puses,kas specializējas šādos skriptos.

    + Plašs templeitu un moduļu atbalsts.Izvēlies-nopērc-uzstādi.(Nav jāalgo dizaineris un jāmaksā koderiem par palildus fīčām.)

    Trūkumi:

    – Tā kā skripts ir masveida,tad vairāk vai mazāk zināms jebkuram,kas vēlas.Attiecīgi atrodot ievainojamību vienā,riskam tiek pakļauti visi saiti,kuri izmanto attiecīgo versiju(Bēdīgie piemēri ar Joomlām,wordpresiem u.t.t)

    – Kādas jaunas fīčas pievienošana var netikt atbalstīta no izstrādātāju puses,vai nopērkama kā papildus modulis.Vienalga var nākties maksāt kādam,kas iedziļinās un uztaisa.Retam skriptam regulāri algot vietējo koderi var sanākt dārgs pasākums.

    – Var būt slēptie zemūdens akmeņi (Paplašinoties vai mainot serveri var nākties pirkt upgrade licenci.Pērkot jāiedziļinās noteikumos)

    – Gatavie skripti parasti ir ar jaudīga servera prasībām.Uz shared hostinga praktiski bezcerīgs pasākums.Ja projekts aiziet,tad nāksies ņemt vai nu vps vai izdalītu serveri.

    +- tavām prasībām un budžetam varētu atbilst Social Engine vai Dolphyn,kuram ir arī free versija.Un vēl kaudze ar skriptiem,kurus var pačekot kaut vai šeit

    #251880
    banans
    Participant

    Man ir lietas kas man intresē, man jau to portālu nevajag lai atrastu meiteni vai ko tamlīdzīgu, tapēc potenciālo apmeklētaju intreses mani vispār neintresē. Nu tā grūti izstāstīt..

    Debīls salidzinajums, bet nu : Ja man ir triperis es to visiem neteikšu, teikšu to tikkai ārstam 😀

    Ja ir kādam intrese tad PM!

    #251881
    Crow
    Participant

    banans wrote:

    tapēc potenciālo apmeklētaju intreses mani vispār neintresē


    Ar to viss ir pateikts. Sociālais portāls tas būšot… GTFO!

    #251882
    web33
    Participant

    Nedaudz par šo kadru un citiem zoo

    Nu ko jūs nodi*** čali,būtu palīdzējuši ja patiešam kkas reāls!

    Protams vajag visu noskaidrot no A-Z un tad nonākt pie secinājuma,ja arī jūs saskatāt perspektīvu vajag tikai močāt augšā un vienoties par ienākuma % ko jūs gūsiet .(protams idejas autoram nevajag atklāt visas kārtis)

    Ne par velti lielie onkuļi,tantes,uzņēmumi un t.t. iesaistās jaunu,gudru studentu izvirtībās (idejās) un ir gatavi dot lielu naudu par perspektīvām idejām,kas nesīs peļu !!!

    A jūs tik rejiet 🙂 KO ES PAR VELTI STRÄ€DÄ€Š U 🙂 smiekli nāk (iespējams palaid garām labu peļņas avotu)

    Tas nav tieši par šo kadru ,bet vispār cik esmu pavērojis jūs ….

    Varēti vēl turpināt,bet tūlīt saleks suņu bars ar gudrām atbildēm un gudri ***

    Jauku vakaru

    [img]https://www.infrastructurist.com/wp-content/uploads/cash-money.jpg[/img]

    #251883
    Aldis
    Participant

    Lai vai kā, maksās tieši dēļ tā ka cilvēciņi jautājuši ir, kādu CMS lieto bedre.lv.. e.t.c… Tā tad, ir interese dabūt ko līdzīgu sev. (Ir pieprasījums- bet šeit labestības dāvanas dundukiem nedodu) Kāpēc unikāls produkts, kas kodēts pa vakariem kuros man nav ko darīt jāatdod pa grašiem? Ka jau 404 minēja, ja kods pašveidots, mazāk izplatīts, tas ir drošāks. Kā arī, neveidoju prasīgam serverim to visu (jo pagaidām nav man serveru nodrošinājums tik liels kā gribētos), uuun lai ko jaunu un unikālu pieliktu, pašam būs jāštuko kādu moduli lai lieto. Un protams, tad lieto kādu no brīvajiem variantiem. 🙂

    Rezumē, mans uzdevums Tev piedāvāt, tavs izvēlēties un kaut vai atteikties! 🙂

    P.S. – Nedomājot par potenciālajiem lietotājiem, ko viņiem vajag – tad viņi Tev arī nebūs.. 🙂

    #251884
    migors
    Participant

    Es varētu salikt kādu joomlas portālu un piedāvāt balvu tam kas to uzlauzīs, kāds grib pārbaudīt savas spējas? savādāk visi tā apdirš to joomlu bet kā būtu realitātē?

    Man ir dažas lapas kur tie stūlbie turku hakeri mēģina ielist katru dienu un nekas viņiem nesanāk, smieklīgi skatīties. Joomlas ievainojamība ir mīts jā un līkroču liktenis.

    #251885
    web33
    Participant

    Aldis

    Sory būšu skarbs

    Ok Es nemācētu tur 1.rindiņu uzkodēt,vai kā jūs tur to saucat,bet …..

    Ko tu vienmēr bāzies ar to savu lapu ?( bieži tu viņu slavē un salīdzini ar citām lapām )

    Es kā lietotājs iegāju papētīt, nu pēc mēsla viņa izskatās man kkvai pa velti tādu dotu neņemtu,tur bardaks nenormāls,hautoski viss izmētāts un piebāsts ar visādām nevajadzīgām lietām,nerunāsim pa dizainu tur vabše NULLE ar lielu mīnusu.

    Un vispār,tas domēna vārds atbaida,Es nekad neliktu savu reklāmu tavā lapā.

    Nebaidies kritika ir veselīga,iespējams pēc mana teiktā piestrādāsi pie dizaina un visa pārējā,un iegūsi vairāk apmeklētājus.

    P.S. – Nedomājot par potenciālajiem lietotājiem, ko viņiem vajag – tad viņi Tev arī nebūs..

    #251886
    samurajs
    Participant

    Kungi, rāmāk pār tiltu! Š omēnes banāni ar atlaidēm!

    #251887
    Aldis
    Participant

    web33 sēdi bixēs, es tevi šajā postā neaizskāru, un nekādu diagnozi neuzstādīju.

    Cik nu ko es šeit izceļu… Kāpēc es ieliku lapas skrīnu tieši šeit? Tāpēc ka palasi autora intereses, un viss tas man ir izveidots un strādā! (Pašas funkcijas ir derīgas source okei – viss strādā, dizainu ja labi grib var izveidot 1:1 kā draugiem.lv)… Un ar ko es sliktāks par Tevi, ka nevaru savu darbu parādīt interesentiem? Tad kad Tu te feikos makbukus liki ar cerību ka tiešām viņus kāds iegādāsies, es klusēju… Bet ja es ielieku – nevis feiku, bet tiešām ar savām rokām izstrādātu kaut ko, tad tu man klūpi krāgā?

    Par to ka bardaks, u.t.t.. lūdzu ar idejām drukā man uz mailu, skaipe, vai gTalk! 🙂 Nevienu D nesūtu, un jauna versija tapšanas stadijā – tieši lai nebūtu tik liela bardaka! 🙂

    Ok Es nemācētu tur 1.rindiņu uzkodēt,vai kā jūs tur to saucat,bet ….. – mani jau šis fakts īsti nekrata, bet ja pats atzinies! 😀

    migors – vinjam jau man šķiet ir draudzene. 🙂 Otrkārt, vai tiešām uz Joomla varēsi izveidot, piemēram ko līdzīgu FaceBook, Draugiem.lv?? Kur katra sadaļa jau ir sava veida būda + api + tonna ar lietotājiem, bilžu galerijām, personalizācijas fīčām.. e.t.c..

    Viss kārtība – taisīt uzņēmumu vizītkaršu tipa lapas ir viens, bet veidot interaktīvu lapu – man šķiet ir gluži kas cits. 🙂

    #251888
    banans
    Participant

    Opa-pa-pā….es te visu jautrību esmu palaidis garām, kas te notiek par izvirtībam bez manis!!??

    P.s migors runā 100% taisnību par dažiem kadriem…tā vien liekas ka viņiem tiešām nekas prātīgāks nav ko darīt, kā sēdēt te un to vien gaidīt ka kāds kaut ko paprasīs, lai varētu izgāzt savus sūdu kas sakrājušies…Tas nepavisam nav labi….Tiešām varbūt vajag atrast kaut ko kur piesiet sirdi, tad pasaule liksies skaistāka…

    #251889
    Aldis
    Participant

    banan, varbūt jams ir psihologs, ka tik pareizi runā par cilvēkiem, bet par to joomlu, un web izstrādi šams pārspīlē. 🙂

    Tiešām nemeklēju tagad tēmu par kuru lamāties, tiekiet paši galā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Tēma ‘dzēst’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā