dzēst

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #251890
    root
    Participant

    [spoil]Uz gataviem CMS neviens sociālās sistēmas netaisa. Diskusijas beigas.

    šmigors ir vēl viens uber koderis kas iedomājies ka viena drazaina lagaina straight-purpose cms izošņāšana šam dod absolūtas zināšanas visās iespējamajās informātikas sfērās. ÄŒalis ja pareizi atceros vēl nesen lēkāja ar kaut kādu ucoz (LOOOL) lapu skaipā. Tādēļ silti iesaku pievaldīt pāksti, te nav turcija un pārmērīga pašpārliecinātība par lietām, no kurām pašam visdrīzāk nav sajēgas itin bieži noved pie diezgan nepatīkama iznākuma. :][/spoil]

    #251891
    banans
    Participant

    Biju parliecināts kuri postēs nākamie 😀 Buus jau labi!!! Es ar džekiem sarunāšu un esmu jau sarunājis, priekš manis buss ok…Ieteiktu lielajiem onkuļiem lietas nevērtēt pēc vienas stabules, katrai lietai var atsrast savu pieeiju un risinajumu..Mans komandieris teica tā: Kriša iemācies katru cilvēku uztvert ka labāko draugu. Ar to var daudz vairāk panākt, nekā skriet visiem ar kulakiem un apvainojumiem virsū…

    #251892
    Wuu
    Participant

    [spoil]TavaMaate, kamēr tavu pro portfilio neesam redzējuši, tavi vārdi skan stipri dramatiski :] Bet cik atminos tev bail, jo urķi uzreiz uzlaizis tavus uber cms :D[/spoil]

    #251893
    web33
    Participant

    Aldis

    Nerakstīšu gari ,Es jau pateicu ko domāju pirms tam.

    Es vnk sapratu,ka te nav sludinājumu portāls,tam ir domāti citi saiti un to Es arī izmantoju un iesaku arī cietiem pretējā gadijumā jūs tiksiet no*** no kājām līdz galvai,ne par velti teicu kritika ir veselīga.

    Aldis,jā Es nemācētu pat 1.rindiņu uzmočāt,bet tu nemācētu 10. citas lietas,ko Es mācētu.

    Vnk tu ar to savu **** līdi iekšā pa visām šķirbām,…… kādam tak tas bija jāpasaka.

    Novēlu veiksmi jauna versija tapšanā.

    #251894
    Wuu
    Participant
    #251895
    root
    Participant

    [spoil]

    web33 wrote:

    bet tu nemācētu 10. citas lietas,ko Es mācētu.


    Varētu palūgt sarakstu ar tām lietām?

    :seeker:[/spoil]

    #251896
    Mr.Death
    Participant

    [spoil]

    Quote:

    un visi zilie, kam nebija ko darīt, centās to uzlauzt.

    +1 par sjito :>[/spoil]

    #251897
    rATRIJS
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Uz gataviem CMS neviens sociālās sistēmas netaisa. Diskusijas beigas.

    https://my.telegraph.co.uk/

    #251898
    shady
    Participant

    Lūdzu cieniet portāla administrācijas laiku. Ja man ir jāizlasa tēma, komentāri, lai pasekotu līdzi portāla Notepad.lv noteikumu ievērošanai, tad ne vienmēr ir vēlme kavēt savu laiku un ievietot necenzēto vārdu vietā zvaigznītes. Ä€trāk ir nospiest uz “izdzēst komentāru”.

    Cienīsim citus (gan portāla lasītājus, gan rakstītājus, arī portāla uzturētājus) un jūs arī cienīs.

    Komentāri, kuri saturēja kādu necenzētu vārdu – tika dzēsti. Komentāri, kuri gāja “offtopikā” – tika paslēpti.

    Paldies.

    #251899
    migors
    Participant

    [spoil]protams veči, lai Robertiņš te turpina visus aplikt un apmelot un dominēt ar savu super ego. Sekas nebūs jāmeklē ilgi.

    Man ir jautājums vai mēģinājums resetot admin paroli izmantojot manu epastu ir uzskatāms par sodāmu rīcību..

    Nebija jau grūti paskatīties log failos. 81.198.214.121 – – [04/Nov/2010:12:20:28 +0200] “GET /index.php?option=com_user&view=reset

    /index.php?option=com_user&view=reset&layout=confirm

    Un tā bezjēdzīgi ilgi. Redzams cilvēks ļoti grib pierādīt kaut ko. Intereseanti ko par to teiks policija. Var redzēt ka nospieda tepat manā parakstā saiti un atnāca. Nu briesmīgs hakeris, ui kā es te nobijos[/spoil]

    #251900
    shady
    Participant

    migors – Ja kāds vēl kādu apvainos, tad zina, ka riskē diezgan pamatīgi. Esmu viens no stingrākajiem administrācijā, kas seko tam līdzi.

    #251901
    migors
    Participant

    ok es ceru ka tie nav tukši vārdi.

    #251902
    nevertell
    Participant

    [spoil][img]https://knowyourmeme.com/i/404/original/relevant_to_my_interests1.jpg[/img][/spoil]

    No longer relevant.

    #251903
    shady
    Participant

    Bans lietotājam “TavaMaate” un “web33” uz nedēļu – viela pārdomām. Izkauties un aso vārdu pārmaiņu sarunājiet privāti ar PM palīdzību.

    Ticiet man, lielākai daļai lasītāju galīgi neinteresē jūsu ķīviņi. Turklāt tā ir necieņa pret tēmas autoru.

    Nodzēsu vairāk kā 10 komentārus…

    #251904
    WerNeo
    Participant

    Ehs.. un es tikai tagad atrocīju piedurknes. 😀 “Kāpēc viņus jāaiztiek? Cenzūra ir aizliegta!”

    #251905
    iKey
    Participant

    WerNeo wrote:

    Ehs.. un es tikai tagad atrocīju piedurknes. 😀 “Kāpēc viņus jāaiztiek? Cenzūra ir aizliegta!”

    jā, un es jau biju izkrikšķinājis pirkstus, bet Š eidijam šodien ir slikts garīgais. Negribējās dabūt banānu 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Tēma ‘dzēst’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā