dzēsto failu atgriešana uz XP!

Sākumlapa Forumi Software Windows dzēsto failu atgriešana uz XP!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150308
    senats
    Participant

    🙂 😉

    Kā labāk būtu atgriezt failus ja tie tika izdzēsti ar SHIFT+DELETE kombinācijas palidzību!

    – Vai būtu vērts izmantot File Scavenger v3.0.1 priekš šī procesa?

    P.S. Jau iepriekš paldies par ieteikumiem. 🙂

    #223589
    daGrevis
    Participant

    Es ieteiktu nedzēst failus. 🙂

    #223590
    samurajs
    Participant

    Var lietot jebkuru failu atjaunotāju, tādu ir daudz. Es lietoju Recuva, piemēram. Svarīgi tikai to darīt pēc iespējas ātrāk, kamēr faili nav pārrakstīti pa virsu.

    #223591
    Evers
    Participant

    reiz viens bija izdzēsis sev mūzikas un bildes, ar File Scavenger portable visu smuki atgrabināju atpakaļ, pāris dziesmas gan bij nobeigušās, bet nu tas tā.

    #223592
    senats
    Participant

    Nu jā, bet ir kas tagad pēc palīdzības sauc ar tādu dzēšanas metodi!

    Ar to “File Scavenger v3.0.1” viss itkā šancē, bet tikai viņš nerāda nevienu failu, kas tika izdzēsts pēc jaunā gada, kā tad to saprast?!?!

    #223593
    samurajs
    Participant

    A tu paskaties, vai tev nav settingos funkcija “deep scan”? Tavā gadījumā ko šitādu vajag lietot.

    #223594
    senats
    Participant

    Labi, ar datumiem tiku skaidrībā. Te tikai ir tā, ka tie faili ir griezti no desktopa uz flash karti un uztaisits replace tiem failiem, tāpēc tur ir murgs lai viņus atgrieztu… vismaz man tā liekas, nja bet Recuva un file scavenger ir notestētas un darbojas gods godam! 🙂

    #223595
    rajah
    Participant

    Recuva ir draņķītis. GetDataBack palīdz ldaudz labāk.

    #223596
    WerNeo
    Participant

    Jup! GetDataBack ir tas, kurš patiesi nereti spēj atgūt vislabāk.

    #223597
    senats
    Participant

    Nu Gribētu teikt, ka “file scavenger 3.0” šoreiz manās acīs parādīja sliktākus rezultātus salīdzinot ar “Recuva”.

    “file scavenger 3.0” ir arī maksas “produkts”. Tomēr piekrītu “rajah” un “WerNeo”, arī “GetDataBack” darbojas wnk super savā jomā!!

    Jā, nu atkal jāpateicas visiem tiem, kuri palīdzēja tikt galā ar šo jautājumu! BIG THANKS! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā