Dzimis izklaidei: monitors – televizors LG M80

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Dzimis izklaidei: monitors – televizors LG M80

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151245
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lgm80_1.jpg[/imgl]LG Electronics Business Solutions (LG) iepazīstina ar jauno LG M80 sērijas LED monitora televizoru. Izklaidei radītajā LG M80 sērijā ir arī LG pirmie LED monitora televizori, tostarp sērijas jaunākais modelis M80DF – pirmais monitors ar iebūvētu zemfrekvences reproduktoru.

    “Arvien vairāk cilvēku iecienījuši mājas izklaidi, izmantojot savu digitālo ierīču saturu. LG M80 monitors ar zemfrekvences reproduktoru un USB plug and play funkciju ir lieliski piemērots šai vajadzībai,” sacīja LG Business Solutions Company viceprezidents Braiens Kvons (Brian Kwon). “LG M80 sērijas nepārspējamā skaņa un daudzveidīgās izklaides iespējas sniegs jauna līmeņa mājas izklaidi.”

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_m80df_basic2_1.jpg[/imgr]Skatieties, klausieties, strādājiet un atskaņojiet!

    Jaunais LG M80 ir vienlīdz labi aprīkots gan televīzijas šovu pārraidei, gan arī mūzikas un citu izklaides iespēju izmantošanai. Īpaši jāatzīmē LG M80DF – pirmais monitora televizors ar iebūvētu zemfrekvences reproduktoru, kas turklāt nodrošina arī labāko aptverošo X skaņu. LG M80 monitoriem ir iebūvēts arī digitālās televīzijas uztvērējs (DVB-T, DVB-C, MPEG4), kas, izmantojot plašāko kontrasta attiecību, ļauj izbaudīt vēl asāku Full HD TV attēlu. Televīzijas šovu pārraidei izcili piemērotais M80 ir arī ideāla platforma videospēlēm un DVD atskaņošanai, turklāt tas ir vienlaikus savienojams ar citām digitālajām ierīcēm, piemēram, videomagnetofonu vai digitālo kameru.

    Monitoru dizaina sasniegums

    Papildus funkcionalitātei, LG M80 iemieso arī centienus tehnoloģiju inovācijas ietvert eleganta dizaina produktos. Īpaši pievilcīgs ir LG M80DB ar īpaši veidoto lodveida monitora statīvu. Visi LG M80 monitori lieliski papildinās jebkuru interjeru – pateicoties īpaši šaurajai malai un tikai 16,5 cm dziļumam, tie ir plāni un eleganti, radot nepiespiesta viegluma sajūtu.

    LED celmlauzis

    LG M80, tāpat kā citi LG monitori, ir arī videi draudzīgs, jo tā ražošanā izmantots mazāk bīstamu vielu (nesatur dzīvsudrabu un halogēnu), turklāt tā enerģijas taupīšanas iespējas (- 40%) padara LG M80 par vienu no energoefektīvākajiem monitoriem tirgū.

    LG M80 būs pieejams tirdzniecības vietās Latvijā jau jūnijā. Cena Latvijā vēl nav zināma, bet Vācijā 23″ M2380D maksās 329 €, bet mazākais brālis 22″ M2280D – 299 € (ieteicamā cena).

    Abi modeļi ir Full HD (izšķirtspēja 1920×1080), un abiem ir 2 HDMI pieslēgvietas, D-Sub, Composite, Component un SCART ligzdas. Papildus pluss ir USB interfeiss, caur kuru var no noņemamām datu ierīcēm skatīties filmas, bildes, klausīties mp3 mūziku.

    Kontrasts 5,000,000 : 1, un reakcijas laiks 5 ms nodrošina īpaši piesātinātus melnos toņus, un dinamisku krāsu atveidojumu.

    Avots: LG PR, Prad.de

    #236012
    RicoPico
    Participant

    Nu baigais dubultzods viņam tur apakšā… IMO estētiski nepievilcīgs.

    Bet parametriem gan ne vainas.

    #236013
    samurajs
    Participant

    Dubultzods = sabwūfers 😀 Kur citur lai jamo piemontē? 😉

    #236014
    RicoPico
    Participant

    Nakuj vispār moniroram sabwūfers? Tas pats, kas zaķim stopsignāls. Gribi lai labi skan- jālieto pastūzis un labas ārējās tumbu-rumbum-bum-bum, kas vismaz izskatās pēc subja. Nevis dubultzoda. Savādāk tas ir mazohisms ausīm un audiālai uztverei kā tādai.

    #236015
    shady
    Participant

    RicoPico – Bet tas tak ir arī TV, tāpēc arī iebūvēti skaļruņi, kas ir pilnīgi loģiski.

    #236016
    akms47
    Participant

    Ai nomierinies RicoPico. Nomrāls moņiks tiem, kam dzīvoklī maz vietas. A kas var atļauties labas klases kinozāli pirks arī citas klases moni.

    #236017
    RicoPico
    Participant

    Nē nu es tikai paužu savu viedokli (Kuram ir visas tiesības nepiekrist), un, manuprāt, monitors ir monitors, un nevajag viņā censties iedabūt kaut ko, kas ļoti reti tiks izmantots…

    Es saprotu, ka LED TV var izmantot kā milzīgu monitoru, bet monitoru kā TV? Nu nez nez… Katrā ziņā šādu risinājumu es neizvēlētos. Jo, loģiski, šī ekstra arī attiecīgi uzskrūvē cenu produktam.

    #236018
    Loading
    Participant

    Pārāk bieži tu paud savu viedokli. 3 postos no 6 ir tavs viedoklis.

    #236019
    nevertell
    Participant

    Neesi ***? Komentesana ir sava viedokla izpausana. Un viedokli var izpaust cik biezi un ilgi to grib. Ja viedokli/domu gajienu nesaprot, tad ta jau nav “paudeja”problema.

    #236020
    akms47
    Participant

    Nevajag lamāties. Viedoklis ir, kāds nu ir. Bet jāpierod, ka visu tagad cenšas integrēt. Tv ar subu, leduskapi ar tv utt. utml. 😉 Tāda nu ir tā nākotne. Cenšanās atvieglot cilvēkiem ikdienu, radot labus, kā arī stulbus produktus. Nu šis jau nu nebūtu no tiem sliktākajiem.

    nevertell atgriezies bērnudārzā vai arī iemācies kontrolēt emocijas.

    #236021
    samurajs
    Participant

    Nu vot, džeki, te atkal skaidri redzama datoriķu un tehnokrātu attieksme: ja displejs – tad 2 metri; ja tumbas – tad kilovats katrā; visu maksimāli satīklot; kabeļu kopgarums istabā – sākot ar puskilometru 😀

    Bet no blondīnes viedokļa protams, ka labāks ir kombains; vismaz nebūs lieki vadi jāvelk!

    Bet taisnību sakot – visiem LCD teļļukiem skaņa ir pabriesmīga; subis konkrēti prasās.

    #236022
    shady
    Participant

    RicoPico – Ne visiem cilvēkiem vajag (vai var atļauties) dārgas mājas kino zāles. Ne visi cilvēki skatās TV un vienlaicīgi drukā ko uz datora. Š is ir labs risinājums – beidzi šiverēt pa kompīti? ok, pienācis laiks vakara filmai!

    Nepētīju šo specifiku un neiedziļinājos preses relīzē, bet pieļauju domu, ka var ekrān sadalīt gan priekš TV, gan PC (perversajiem).

    #236023
    RicoPico
    Participant

    shady wrote:

    beidzi šiverēt pa kompīti? ok, pienācis laiks vakara filmai!


    Nu zini- šitā var arī sākt pūt uz tā datorkrēsla, kurš parasti neizceļas ar savu ērtumu… Normāli ir tad, kad cilvēks no datorkrēsla staipīdamies aizslāj līdz ērtam dīvānam, un tad skatās TV. TV, nevis monitoru (starp citu, iesaku TV neskatīties vispār. Tur nekā laba nav. Nopietni.).

    Lai gan cilvēce pamazām iet uz to, ka pašam vairs nekas nav jādara. Slinkums ir cilvēka virzītājspēks tehnoloģiju attīstībā. Atceries, kāds padomju laikā bija sportiņš līdz istabas otram galam un atpakaļ katru reizi, kad gribēji pārslēgt TV kanālu? Mūsdienās pat ikdienišķas pārtikas preces Tev gatavi pienest klāt.

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=313yC0G4ZcM[/youtube][/spoil]

    #236024
    shady
    Participant

    RicoPico – Tu skaties ļoti šaurā lokā…

    Man 3 bērni dzīvo vienā istabā, tici man – tur nav vietas dīvānam. 2 bērniem ir nopirktas 2 stāvīgās gultas, kur 1.stāvs domāts kā rakstāmgalds (jo istabā nav vietas, lai novietotu rakstāmgaldus un gultas). Pagaidām tur pusi galda aizņem TV, vēlāk plānoju uzdāvināt arī PC (Monitors + TV => uz tā rakstāmgalda vairs nevar pamācīties).

    Š āds apvienojums (TV+ monis) izklausās pēc laba risinājuma.

    Un, ja tu man tagad piesauksti, ka tas ir mēsls, jo vajag vēl subu, pārīti skandu, kas atbilsu mūsdienu super-truper audio sistēmai, un lai to visu novietotu, man vajag izmest laukā bērnu drēbju kumodi, tad tu man tūlīt dabūsi ar mietu:D

    #236025
    RicoPico
    Participant

    Nē, es neko nepiesaukšu. Tagad es sapratu uz ko Tu tēmēji. Pats neesmu piedzīvojis tādu šaurību, tādēļ sākumā nesapratu loģisko nozīmi tādam agregātam.

    #236026
    aoma
    Participant

    TV un monis ir labs apvienojums, pats ilgāku laiku tādu lietoju, gan tikai analogo, tāpēc tagad kā TV aparāts vairs netiek izmantots, bet nebija nemaz tik slikti – kaut ko dari uz datora un ar vienu aci stūrītī palūri ziņas, vai ko citu tikpat nesvarīgu 🙂

    #236027
    RicoPico
    Participant

    Starpcitu, ja ir kaut cik labs kompis, tad jau lētāk ir paņemt šādu risinājumu. Sanāks daudz lētāk, nekā pirkt moni ar iebūvētu TV uztvērēju. Vienīgā nelaime tā, ka USB uztvērējs neņem pretī viedkartes, ja nu gadijumā pēc tam uznāk luste skatīties maksas kanālus.

    #236028
    shady
    Participant

    Maz ir bijusi darīšana ar usb/pci TV kartēm, bet nekāds labais iespaids par to nav, iespējams, ka vienkārši lētais gals trāpījies.

    #236029
    aoma
    Participant

    Ir man bijušas pāris gan lētā gan vidējā segmenta kartes izmēģināšanā. Pat ar jumta antenu signāla kvalitāte bija briesmīga, salīdzinot pat ar lampu televizoru.

    #236030
    blondine
    Participant

    No mana viedokļa – melīgs reklāmraksts. Tas NAV LED monitors. Tas ir visparastākais LCD, piebāzts ar visādām fīčām. Uz 22″ LED vēl ļļoti ilgi būs jāgaida, lai tie maksātu tik vien, kā 300 jevrikus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā