«Dzīve kļūst vieglāka ar ePrint» – APBALVOŠANA

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti «Dzīve kļūst vieglāka ar ePrint» – APBALVOŠANA

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152915
    samurajs
    Participant

    Notepad.lv un informācijas tehnoloģiju ražotājs HP pateicas visiem mūsu lietotājiem, kuri ņēma aktīvu dalību šā gada Konkursā «Dzīve kļūst vieglāka ar ePrint».

    “Hewlett-Packard” IWS produktu mārketinga vadītāja Baltijas valstīs Liivi Joasoon: “Mēs ļoti lepojamies, ka šajā HP un portāla notepad.lv konkursā saņēmām tik daudz lasītāju atbilžu, turklāt lielākais vairākums no tām – pareizas. Tas nozīmē, ka portāla apmeklētāji ir lasījuši un zina pašus svarīgākos faktus par HP jaunāko drukas inovāciju – ePrint funkciju. Esmu pārliecināta, ka uzvarētājs patiesi priecāsies par iegūto balvu un izmantos arī ePrint funkcijas pilnībā! Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu!”

    Un tagad – par pašu konkursu. Aktivitāte bija pienācīgā līmenī, pareizo atbilžu procents arī. Mazliet saskumdināja dažu dalībnieku vieglprātīgā attieksme pret konkursa Noteikumiem. Diemžēl, tos, kuri neuzrādīja savus datus, vai arī nebija reģistrēti Notepad lietotāji, nācās diskvalificēt.

    Izloze

    Tā kā laime ir ļoti delikāta lieta, tad lai to neaizbaidītu, mēs nolēmām nekādus datordzelžus un softwares šai lietā nepielaist. Viss tika veikts pēc sentēvu metodēm. Lai izlozes process būtu absolūti neitrāls, tas tika uzticēts jaukajām dāmām – mūsu partnerēm no Hewlett-Packard Latvijas pārstāvniecības.

    Un tā nu uzvarētājs noskaidrots – tas ir mūsu lietotājs ar nickname

    kaaja

    APSVEICAM!

    (Kā pie balvas tikt? “Vainīgais” saņems vēstuli tepat, Notepadā, kur viss būs aprakstīts)

    Neliels ieskats izlozes procedūrā:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_notepad_010_3.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_notepad_014_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_notepad_021_1.jpg[/img]

    [hr]

    APBALVOŠ ANA

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_k1_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_k2_1.jpg[/img]

    #255975
    buipisLV
    Participant

    🙁

    #255976
    Evers
    Participant

    Tā jau man likās – ka uzvarēs kāds, kas forumā vispār nav manīts un piereģistrējies tik konkursa dēļ. 😀

    #255977
    tastins
    Participant

    vismaz bļodā sevi redzu 🙂 tā jau ir veiksme, tagad atkal pāris gadu loterijās neveiksies 😀

    #255978
    kaaja
    Participant

    nu biju,biju pelnījis 😀

    gadiem esmu bijis notepad.lv lasītājs, tā teikt, dienas plānā vienmēr ir bijusi šīs vietas apmeklējums. būs arī turpmāk 🙂

    pacilājošs dienas sākums,paldies,piedalīšos vēl 🙂

    #255979
    ZalktiS
    Participant

    Smuks paklājs 🙂

    #255980
    web33
    Participant

    kaaja wrote:

    nu biju,biju pelnījis 😀

    gadiem esmu bijis notepad.lv lasītājs, tā teikt, dienas plānā vienmēr ir bijusi šīs vietas apmeklējums. būs arī turpmāk 🙂

    pacilājošs dienas sākums,paldies,piedalīšos vēl 🙂

    Apsveicu !

    [img]https://s44.radikal.ru/i105/0909/86/f2ead2ab4947.gif[/img]

    #255981
    rasty
    Participant

    apsveicu

    #255982
    Scandal
    Participant

    Bet ja godīgi, tad ļoti maz lapiņu bļodā :p

    Un apsveicu, apsveicu 🙂

    #255983
    shady
    Participant

    Nu, nemaz tik maz nav! Pavisam konkursā atbildes iesūtīja 132 dalībnieki! 52 tika diskvalificēti dēļ nepareizām atbildēm vai neizpildīta konkursa nolikuma. Rezultātā, cīņa par balvu norita starp 80 personām, kuri kvalificējās izlozei.

    Un īstenībā arī no daiļā dzimuma pārstāvēm bija aktivitāte, tas priecē.

    P.S. – apsveicu uzvarētāju! Lai printeris strādā godam un ePrint lietošana ieietas ikdienā:)

    #255984
    daGrevis
    Participant

    Doh! Un Es jau cerēju. Nekas, paveiksies citu reizi… Sveicu kaaja! 🙂

    #255985
    Svens
    Participant

    Apsveicu! Lai labi strādā! 🙂

    #255986
    Blakius
    Participant

    emm cik lielu kukuli tad pasniedza kaaja, ka tika pie printera?

    vai tik tiešām lielāku, nekā manējais ?

    PS vēlētos saņemt atpakaļ savus nosūtītos personas datus… :lala:

    #255987
    KristoZ
    Participant

    Blakius wrote:

    …PS vēlētos saņemt atpakaļ savus nosūtītos personas datus… :lala:


    😀 Vairs neatceries savu vārdu un e-pasta adresi? :}

    Jā, apsveicu uzvarētāju – lai labi drukājas!

    #255988
    garaisezis
    Participant

    kaaja wrote:

    nu biju,biju pelnījis 😀

    gadiem esmu bijis notepad.lv lasītājs, tā teikt, dienas plānā vienmēr ir bijusi šīs vietas apmeklējums. būs arī turpmāk 🙂

    pacilājošs dienas sākums,paldies,piedalīšos vēl 🙂

    reģistrēts tikai 4.decembrī 2010 gadā links

    P.s. kaut kā baigi maz lapiņas tajā traukā!!!

    #255989
    Mr.Death
    Participant

    juhuuu, vinneeja viens no maniem viltus profiliem :> suutiet man, dati e-mailaa bij safabriceeti. :> 😀

    #255990
    akms47
    Participant

    Man nav žēl, ka nevinnēju, bet kāds solīja, ka būs smuka meitene, kas vilks laukā izlozes.

    Un būs labas bildes, bet no smukās meitenes tikai roka un mute…..

    Piekaut vajadzētu tādu fotogrāfu. :lala:

    #255991
    WerNeo
    Participant

    Es, sponsora vietā, justos piečakarēts. 🙂 Bet nu… ne mana daļa.

    #255992
    daGrevis
    Participant

    Vajadzētu noteikumu, ka lai piedalītos vajag vismaz gadu būt reģistrētam Notepad.lv un vismaz 200+ posti… 😛

    Nē, Es nopietni! ^__^

    #255993
    samurajs
    Participant

    Hey, jūs domājat, ka Mr. Nāve viltus profils patiesi vinnēja? 😀 Ja viņš spēs viltot arī pasi, tad jau varēs arī balvu saņemt 🙂

    daGrevis: tas nav nopietni. Visiem vienas tiesības. Ir cilvēki, kas katru dienu mūs lasa, bet nepostē. Nu tāpēc, ka viņi ir tādi cilvēki 🙂

    AKMS47: meitenes laikam negribēja, lai uz ielas rāda ar pirkstiem. Nu uz privātumu katram ir tiesības, neko nevaram darīt 🙂 Nevajag fotogrāfu piekaut, tā arī bija jauna dāma!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā