e-grāmatas latviešu valodā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites e-grāmatas latviešu valodā

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158043
    Anonīms
    Neaktīvs

    emm, vai kāds nevarētu palīdzēt? Es cenšos atrast ‘Krēsla – Jauns mēness’ internetā, diez ko labi neveicas.

    #295930
    Anonīms
    Neaktīvs
    #295931
    Ivis
    Participant
    #295932
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ai da labi, jums žēl tos dažus Ls par grāmatu ? Tas ir kkāds mūsu f***ing mantojums…zogam, zogam, zogam….

    #295933
    Ivis
    Participant

    Parasti sākumā aplūkoju internetā, ja patīk, tad nopērku un pievienoju savai kolekcijai. Interesanti, kur tu filmas un mūziku “pērc” ?

    #295934
    Anonīms
    Neaktīvs

    “Parasti” kādam, kurš arī uzskata, ka viss ir “jāaplūko” pirms “pievienot savai kolekcijai” noteikti ir jāuztaisa savs blogs, lai padalītos ar līdzīgi domājošiem un aiziet neverendin stŠrijs. Nesmīdini. Uzraksti vai izdod kko.

    #295935
    Ivis
    Participant

    Nu prieks , ka tev ir vismaz tāda līmeņa zināšanas, jo tik tiešam blogi ir tādas vietas, kur cilveki ir ar kopīgam interesēm respektīvi pirms pirkuma aplūkot, kas maisā iekšā. Un nesmīdini tautu gudrīti, kad nakti rakstiji referātu or kādu citu darbu un neizmantoji ar autortiesībam aizsargātus darbus , kad vakarā palika garlaicīgi nenovilki nevienu nelegālu filmu. Ar savu tīņu identitātes krīzi iesaku apmeklēt tai raksturīgus forumus.

    #295936
    aoma
    Participant

    Ja es nopērku grāmatnīcā grāmatu, tad es to parasti izlasu un, ja patīk, nolieku plauktā, kur to var dabūt lasīšanā jebkurš interesents.

    Ja nepatīk, atdodu kādam, kuram tā liekas interesanta, ja tāda nav, nododu makulatūrā vai citādi iznīcinu. Elektroniskajā formā tas būtu shift+delete.

    Autortiesību īpašnieki un aizstāvji labprāt aizliegtu publiskās bibliotēkas, tāpat jebkuru savstarpēju grāmatu un arī filmu un mūzikas apmaiņu kā tādu, jo viņiem gribētos, lai katrs pērk savu eksemplāru un lasa/skatās/klausās dzelzs istabā bez logiem un durvīm.

    Nu nespīd viņiem tik drīz šādu kārtību ieviest, kamēr vien cilvēki turpinās būt sabiedriskas būtnes.

    #295937
    Anonīms
    Neaktīvs

    Искусство принадлежит народу. Оно должно уходить своими глубочайшими корнями в самую толщу трудящихся масс. Оно должно объединять чувство, мысль и волю этих масс, подымать их. Оно должно пробуждать в них художников и развивать их.

    Savu varoni, starpcitu, varat vēl pagūt apskatīt vaigā.

    & nepūšiet man te pīlītes par cēliem mērķiem, kaķiem maisā & publiskām bibliotēkām (starpcitu visiem izdevējiem ir pienākums nodot X skaitu exemplāru tām).

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā