e-mail katalogs, Latvijas uzneemumiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais e-mail katalogs, Latvijas uzneemumiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147085
    kaqp
    Participant

    Vai internetaa var atrast katalogu, kuraa buutu Latvijas uzneemu e-maili. Nevis taadu kaa zl.lv , kur ir jaaspiezh uz katru uzneemumu, lai redzeetu e-mail, bet uzreiz saraksts uznemums – email

    #181132
    Foxsk8
    Participant

    Parasti visiem jau ir priekšā info.

    P.S. A kam tev tas viss? Spamu sūtīsi? 😀

    #181133
    kaqp
    Participant

    nu lab to info vareetu atdaliit, bet nu buutu labi ja uz lapas buutu kaadi 50email. savaak ja uz lapas 1email , tad viss iet loti leeni.

    #181134
    Foxsk8
    Participant

    Pastāsti, kam tev tas viss vajadzīgs? Gribi veidot uzņemumu informācijas lapu? Un no uzņemumiem money iekāst par kontaktu pievienošanu portālam. Tā vismaz tas zl.lv dara.

    #181135
    kaqp
    Participant

    nu Janka :/ beidz, probleema ir nejau taa ko es gribu dariit, bet vai pastaav taads katalogs. Nekaadu portaalu es negribu taisiit.

    Ev, kur palika vecais izkaartojusm … :/

    #181136
    Foxsk8
    Participant

    Notika nelieli notepad uzlabojumi. Izkārtojums, tika paņemts no V3 un uzlabots. Rakstiem, ziņām atstājām veco izkārtojumu.

    #181137
    kaqp
    Participant

    Janka , shitas nav nekaads V3 , tas vairaak velk peec plagiata, driiz buus taa pati datuve. Liec avatars atpakalj.

    #181138
    Foxsk8
    Participant

    Kāds plaģiāts, tas ka kaut kas līdzīgs ir iekš datuves, nenozīmē, ka mēs nevaram līdzīgu foruma izkārtojumu izveidot.

    Avatari tiks pielikti ar mouse over fīču, kad ar peli uz niku uzlaidīsies, parādīsies bilde.

    Š o jau bijām domājuši, ka vēl tāds notepad.lv nebija izveidots.

    #181139
    kaqp
    Participant

    beidz rakstiit off topicus, paliidzi man ar katalogu 😀

    #181140
    Foxsk8
    Participant

    Nu vismaz cik es zinu, šāda kataloga nav.

    #181141
    quizzical
    Participant

    Es ar tādu katalogu neesmu redzējis. Varu derēt ka tev priekš spama viņu vajag! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā