E-pasta klients?

Sākumlapa Forumi Software Windows E-pasta klients?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151381
    Toms
    Participant

    Agrāk lietoju Mozilla thunderbird, kā e-pasta klientu. Viss baigi ērti un smuki. Vēlāk pārgāju tīri uz Gmail, forwardēju e-pastus uz gmail and so on.

    Tomēr pēc ilgakas lietošas, šāds risinājums nav pats labākais, ja vairāki konti ir jālieto – vajadzīgi dažādi paraskti, mailu marķēšana un u.c. svarīgas lietas.

    Nesen vienu brīdi testēju Thunderbird 3.0 – nu nepatika. Nevis testēju, bet nekādi nevarēju atrast opciju ‘Leave mesages on server’.

    Kādi ieteikumi, ko es varētu lietot? Arī tā, lai gmailu var piesaistīt.

    Edit: aizmirsu pieminēt, windows vidē. Bet droši arī var Linux videi ieteikt. Noderēs.

    #237717
    Crow
    Participant

    Tools > Account Settings :

    [img]https://bildites.lv/images/p246epp0drhxy8wvwbvs.png[/img]

    Bet vispār Pērkoņputnis tiešām ir visai… suboptimāls risinājums. Taču cik nu es tos ēpastus pašlaik drukāju, man ir lāābi, man ir labi tā 😀

    #237718
    TokRa
    Participant

    Iesaku KMail. Maildir formāta atbalsts, identitātes / ienākosie konti / izejošie konti ir atsevišķi.

    Arī windows videi: https://windows.kde.org

    #237719
    WerNeo
    Participant

    Crow wrote:

    Tools > Account Settings :

    Bet vispār Pērkoņputnis tiešām ir visai… suboptimāls risinājums. Taču cik nu es tos ēpastus pašlaik drukāju, man ir lāābi, man ir labi tā 😀

    Linux versijā: Edit > Account Settings… un tālāk jau tas pats, kas tajā bildītē. 🙂

    Drukāju epastus daudz un saņemu daudz. Thunderbird ir ļoti pat labs. Bet nu… visi jau viņi pilda vienu un to pašu funkciju. Tālāk – gaumes lieta. 🙂

    #237720
    root
    Participant

    TokRa wrote:

    Iesaku KMail. Maildir formāta atbalsts, identitātes / ienākosie konti / izejošie konti ir atsevišķi.

    Arī windows videi: https://windows.kde.org

    Par gaumi ķipa nestrīdas, bet KDE sucks.

    Evolution mail.

    #237721
    grisha
    Participant

    Un atkal Roberts meegjina uzsaakt sveetos karus.

    Kaapeec KDE Sucks? PAskaidro.

    MAn klienti kaut kaa nekad nav patikushi, parasti izmantoju webmailu un miers. Nav taa ka no vienas kastes vajag mailus lasiit un suutiit. Tomeer izveeleetus thunderbird.

    #237722
    Toms
    Participant

    Ok. Paldies. Pačekošu…

    #237723
    Nettwerk
    Participant

    Esi testeejis Eudora pasta programmu windows videi?

    #237724
    root
    Participant

    Pēc manām domām KDE ir Linux Vista. 🙂 Smaga un lieka.

    #237725
    samurajs
    Participant

    Jau ilgu laiku lietoju Thunderbird ar vairākiem kontiem, nav ne vainas. Kā sākumekrānu var Notepad.lv uzlikt 🙂

    #237726
    Imhoteps
    Participant

    105 Mb .msi? [img]https://bildites.lv/images/98oiyz53dmlyqxl83ttb.jpg[/img] GEEE – KAS TUR IR IEKŠ Ä€?!!!

    #237727
    bumbulis
    Participant

    Toms wrote:

    Nesen vienu brīdi testēju Thunderbird 3.0 – nu nepatika. Nevis testēju, bet nekādi nevarēju atrast opciju ‘Leave mesages on server’.

    Ja Server Type ir imap, nevis pop(pievienojot kontu to var izvēlēties, lietojot “Manual Setup” opciju), tad šī “Leave messages on server” opcija nav pieejama. Pats nesen ar šo pašu saskāros.

    #237728
    Crow
    Participant

    Tāpēc, ka IMAP sterveris tāpat glabā, nav vajadzības pēc tādas opcijas.

    #237729
    bumbulis
    Participant

    Manā gadījumā tieši vajadzēja dzēst no servera, taču automātiskais setups visu laiku iestatīja imap variantā. Anyway, centos tikai paskaidrot kapēc konkrētā opcija varētu būt nepieejama.

    #237730
    TokRa
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Pēc manām domām KDE ir Linux Vista. 🙂 Smaga un lieka.


    Š is bija arī mans pirmais iespaids par KDE4. Tāpēc lietoju KDE3 versiju. Lai kāda darbvirsma būtu, adekvatu alternatīvu KMail, Kate un Konqueror (failu pārlūks) vēl neesmu atradusi.

    P.S. Man ir svarīgi, ka KDE3 der man pašai. Citiem var būt atšķirīga gaume.

    #237731
    root
    Participant

    Vienalga kura versija, KDE vienmēr veidots kā “eyecandy”. Man savukārt tuvāks ir minimālisms, slaidas līnijas, nekā lieka.

    #237732
    grisha
    Participant

    Kaada darba virsma tiek lietota, ir gaumes lieta. MAn vienkaarshi ir pieradums pie KDE. NEkaadu noslodzi nejuutu. Softi daudz vairaak resursus rij, iipashi Lapsa. Taapeec patreiz skatos Operas virzienaa, taa man vismazaak resursus pateereeja, saliidzinot ar citiem browseriem.

    UN par KDE4 Tokrai taisniiba, taa versija ir galiigi izgaazusies. Arii lietoju KDE3.

    #237733
    Mad182
    Participant

    Cik nu atceros no kaut kāda skrīnšūta, Tvojmaķ laikam lieto gnome. Nu nav KDE neko rijīgāks par gnome. Vismaz trešā versija jau nu noteikti nē. Tā kā šis arguments ir nevietā

    Bet ciktāl tas attiecas uz gaumi, tad piekritīšu gnob: https://bash.org/?639564

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā