ebay.com kas pa kam??

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais ebay.com kas pa kam??

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152218
    eriksu2
    Participant

    Labdien! varbūt kāds var izskaidrot kas un kā notiek ebay.com.. piemēram ja es esmu labākais solītājs tajā izsolē un tad 48 h laikā samaksāju naudu , tad tā prece izsūtās no ebay.com noliktavas vai to izsūta pats pārdevējs, jo kkā neticas ka pats pārdevējs sūtīs kādam savu portatīvo pa 30-40$ ja ir maz likmju un laiks beidzies..!

    #248054
    TokRa
    Participant

    – Tēti, vai taisnība, ka no Skype, čatošanas un tvittera cilvēki paliek stulbāki?

    – muahaha, protams nē, dēliņ, LOL gigigi

    #248055
    Loading
    Participant

    eriksu. Tā ir izsoļu lapā, kurā sola cilvēki. ebay ir tikai starpnieks.

    #248056
    gaziks52
    Participant
    #248057
    daGrevis
    Participant

    Labs video! 🙂

    #248058
    Crow
    Participant

    TokRa wrote:

    – Tēti, vai taisnība, ka no Skype, čatošanas un tvittera cilvēki paliek stulbāki?

    – muahaha, protams nē, dēliņ, LOL gigigi


    [img]https://www.bildites.lv/images/puc48fbpfddqh07wv9j5_thumb.jpg[/img]

    #248059
    eriksu2
    Participant

    nu bet ja man pec 7 dienam ir soliijums uz portatiivo ap 20 ls… es vinu samaksaju un ja man tas pardevejs neatsuuta mantu ko dariit??

    #248060
    gaziks52
    Participant

    What to do if you don’t receive an item or it doesn’t match the seller’s description

    #248061
    Creep
    Participant

    Pateikšu priekšā mazu noslēpumu: Izsole vienmēr saasinās pēdējās pāris minūtēs, līdz tam laikam praktiski nekādas solīšanas nenotiek…

    #248062
    eriksu2
    Participant

    nu bet vienalga ja es uzsolu uz kadu suudu uz mazu summu, un sutitajs vienkarsi negrib pa so summu atdod!

    #248063
    izredzētais
    Participant

    atceros kā vienreiz pārdevējs man pateica ka manta par kuru solīju un uzreiz samaksāju viņ am vairs neesot un atpakaļ naudu arī vairs negribēja sūtīt (~30ls), ne uz kādām vēstulēm vairāk vispār nereaģēja, utt. kad beidzot savu naudu atguvu ar paypal dispute starpniecību, pārdevējs bija sasodīti neapmierināts par negatīvo feedbacku, heh 😀

    #248064
    m_janis
    Participant
    #248065
    Foxsk8
    Participant

    Ebay kā tāds, ir pārāk, maigi izsakoties, pārmurgots. Reāli nācas te vienam Nikon D5000 pasūtīt, visu atrodam, viss kā vajag, bet nu katrs users var saveidot tādus murgu palagus, aprakstos, ka vienkārši acis paliek kubikā, grūti orientēties visos tajos filtros, kā arī tie filtri ne vienmēr ir normāli.

    Es piem gribu sazortēt preci:

    1. Pēc naudas

    2. Pēc LV piegādes

    3. Pēc Ending soon

    Reāli, kamēr tam izbūros cauri, pagāja vairāk nekā 30 min. 😀 P.S. Varbūt tāpēc, ka neesmu aktīvs ebay lietotājs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā