EEEPC 1101HA hidden recovery partition image needed !

Sākumlapa Forumi Software Windows EEEPC 1101HA hidden recovery partition image needed !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152483
    Artx
    Participant

    Ja vari palīdzēt, būšu dikti pateicīgs

    #251018
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Un ko tu ar viņu darīsi?

    Pareizi būtu samaksāt kādam, kas prot uzinstalēt Windu.

    Galīgi nepareizi nebūtu arī sākt domāt un lasīt, lai rezultātā pats uztaisītu normālu customized instalu uz USB un uzinstalētu, BET tas tikai gadijumā, ja ir pietiekami lieka laika un vēlme mācīties.

    #251019
    Artx
    Participant

    Tikai nevajag… māku instalēt gan no flašiem, gan caur tīklu, jebkuru OS, vienkārši šoreiz roka paslidēja nelabā virzienā un ir tā , ka man vajag to oriģinālo restore sistēmu.

    Es uztaisīju tās izdzēstās partīcijas recoveriju, bet tur tomēr ieviesās kaut kāda kļūda un ghost32 (kas ir oriģinālā restore sastāvā) met ārā kļūdu visas tās operācijas vidū.

    #251020
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    😀

    Klauns!

    #251021
    Artx
    Participant

    Tu pat nezini kam un par ko tu to saki. Tik vien kā izrādies te un mēģini sevi pacelt augstāku par pārējiem, mēģinot mani noniecināt 🙂 Ej ārstējies, ja nevari palīdzēt, vismaz neuzmācies.

    #251022
    Crow
    Participant

    @AndronMC: būdā, beton, maķ tvaju za nogu, un nebiedē cilvēkus.


    @Artx
    : nekur citur jau nedabūsi to recovery partīciju, vienīgi no cita tāda paša netbuka.

    Parasti jau cilvēki tieši otrādi – cenšas tikt vaļā no tās bezjēdzīgās partīcijas, bet ko nu vajag, to vajag.

    #251023
    migors
    Participant
    #251024
    root
    Participant

    Liekas, ka par betonu nāksies ziņot VID un drošības policijai. :] šaubos vai šams klientiem izsniedz čekus pēc “pro pārinstalācijas”. Kas visdrīzāk ir sūds.

    #251025
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Artx wrote:

    Tu pat nezini kam un par ko tu to saki. Tik vien kā izrādies te un mēģini sevi pacelt augstāku par pārējiem, mēģinot mani noniecināt 🙂 Ej ārstējies, ja nevari palīdzēt, vismaz neuzmācies.

    Tu veljoprojām nepateici priekš kam jādara nepareizi ja vari darīt pareizi, proti – iemeslu kapēc tev vajag to “recovery” partīciju. Pirms tam gan paspēji 3 nesakarīgus teikumus samuldēt par ghost un “izdzēstas partīcijas recovery”. Skaidri redzams, ka nodarbojies ar to ko neproti. Tātad pareizais jautājums ir nevis kladzināt bet gan mācīties. Tiesa gan redzot šeit pārējos “specus” – te nav no kā.

    #251026
    Crow
    Participant

    Beton, nelien ārā no savas bļodas un viss būs ok. Un ej ellē ratā.

    [img]https://www.bildites.lv/images/ety9wgei395aazmkwo.gif[/img]

    #251027
    Mr.Death
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Liekas, ka par betonu nāksies ziņot VID un drošības policijai. :] šaubos vai šams klientiem izsniedz čekus pēc “pro pārinstalācijas”. Kas visdrīzāk ir sūds.

    un atkal betons apdraud valsti ^^ taa vinjsh ir.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā