Eksāmenu laiks ar specdienestu aprīkojumu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Eksāmenu laiks ar specdienestu aprīkojumu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154258
    samurajs
    Participant

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_invisible_bluetooth_spy_earpiece_1413x500_1.jpg[/imgr]Š ogad eksāmenu laikā tradicionālo špikeru vietā aizvien vairāk figurē modernā tehnika. Ierīču sortiments ir dažāds, sākot ar eBay iegādājamiem lētučiem un beidzot ar profesionālo sakaru tehniku, kāda esot pieejama bijušās Policijas akadēmijas studentiem, kuri turpina studijas LU.

    Dažāda informācija par špikošanu aplidojusi visus masu informācijas līdzekļus, varam palasīt kaut šeit:

    https://zinas.nra.lv/latvija/izglitiba-karjera/49873-juridiskas-fakultates-studenti-eksamenos-izmanto-specdienestu-aprikojumu.htm

    Un tad nu varam padalīties savās špikošanas tehnoloģijās… kā tad gāja? Pieķēra vai izdevās? 🙂

    #271160
    Garinsh
    Participant

    Mobilais internets un google. Rezultāti gan vēl nav zināmi.

    #271161
    grisha
    Participant

    vareeji veel piemest variantu, jaa, bet neveiksmiigi.

    Neesmu shpikojis, jo nebija vajadziiba. Toreiz arii mobilie telefoni nezinaaja, kas ir google, kur nu, kas ir displejs.

    Tomeer dazhreiz kontroldarbos izmantots tika kaut kas liidziigs kalkulatoram, bet ar klaviatuuru, tjip elektroniskaa pieziimju graamatinja. Skolotaaji uzskatiija ka tas ir kalkulators, tad ar vareeja mazliet pashpikot. .

    Vispaar, shpikoshana agraak nebija tik nosodaama nodarboshanaas, jo, kad atbildes rakstiija uz mazaam lapinjaam, zakjubikseem, kur nu kurais, jau patureeja praataa atbildes un beigaas taa iisti shpikot nemaz nevajadzeeja. Tagad googlee visi seezh un briinaas ka neviens neko nezin.

    #271162
    nevertell
    Participant

    Š pikot vajag tur, kur tu neko nezini. Bet kurš raksīts eksāmenu par to, ko nezin ?

    Ja aizgāji uz fakultāti, kas galīgi neintresē- mudaks.

    #271163
    WordPad
    Participant

    IMO, vieglāk ir iemācīties nekā mudrīt ar špikošanu.

    #271164
    msh
    Participant

    Nobalsoju par trešo variantu. Š pikotāji principā ir tādi mudaki kā tie, kas vada latviju, jaunībā – galvā nekā nav, bet nekaunība gan ir, kuru pielietot lai izliktos ka kaut ko zina 😀 Tikai tālāk dzīvē špikot nesanāks…

    #271165
    andrejsLi
    Participant

    Manā skolā dažreiz pat piever acis uz “špikošanu” – jo tas arī ir veids, kā tiek apgūta viela. Vispār, uz mācību procesu ir jāskatās progresīvi un būtībā studentiem ir jāpielāgojas, jo jārod kompromisu starp “špikošanu” un vielas apguvi. Ja vien vēlamies draudzīgu izglītības apguvi un atbilstošas zināšanas reālajai videi. Lai izstrādātu kvalitatīvu izglītības apguvi, pietiek ar parastu loģiku.

    Bet nu, citādi “špikošanu”, uzskatu to par slinkuma augli. Bet ļoti garšīgu. 🙂

    #271166
    usins
    Participant

    Nebija vajadzības. Skolā mēdzu klausīties, iečekot kas grāmatā notiek. Protams, neiespringu ar mācībām, pratu atpūsties. Un viss bija umbās. BBCC 😀

    #271167
    Nonmod
    Participant

    Tas pats, tik BBBC :d

    #271168
    vecitz
    Participant

    Kad es mācījos bija viens lektors, kas pieķerot ka špiko, apskatījās ka špikeris ar roku rakstīts un momentā ielika 4, jo tad students kaut ko ir mācījies ja jau ar roku rakstījis špikeri 🙂

    #271169
    garaisezis
    Participant

    es izmantoju autiokasetee ierakstiitu spikeri, ko veelaak uzpleijera kalusiijos ielicis ausinu sev piedurknee, un roku atspiedis pret galvu. parsvaraa tie bija karie fizikas termini kurus prasija vaards vaardaa preciizi uzrakstiit.

    #271170
    Evers
    Participant

    Es vienmēr biju pārāk slinks lai gatavotu špikerus, neiespringu arī ar pirmseksāmenu zubrīšanu, paļāvos tikai uz savām zināšanām, kādas nu tās bija – citur labākas, citur ne tik labas.

    #271171
    Sysadmins2
    Participant

    Tagad tā jaunā paudze špikotāji nevienam uzņēmējam nebūs vajadzīgi, ja nav galvas tad nav un nebūs. Tapēc pēc skolām un universitātēm brīnās, to ka nevar atrast labu apmaksātu darbu savā valstī. Savā laikā es visu kalu galvā un analizēju, vienīgā stunda kura man nepatika tā bija vēsture, atzīme ar atbilstoša.

    #271172
    Evers
    Participant

    Par to, ka skolā visu esi iekalis uz teicami, nešaubos. 🙂

    #271173
    ruukjis
    Participant

    Š pikojis esmu ārkārtīgi reti un arī nevis tāpēc ka nezinu, bet lai pārbaudītu vai pareizi atceros – špikoju pēc tam, kad jau uz jautājumu biju atbildējis.

    Bij’ man universitātē viens fizikas pasniedzējs, kas ļāva eksāmenos izmantot pilnīgi visu, kas tev ienāk prātā – grāmatas, piezīmes, špikerus. Vienalga atradās cilvēki, kas izgāzās, jo jautājumus pasniedzējs uzdeva tīri sadzīviskus, un ja tu fiziku nejēdzi, tad atbildēt pat ar visu grāmatu nespēji.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā