Eksperti: Facebook esot ļaunums Nr. 1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Eksperti: Facebook esot ļaunums Nr. 1

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152198
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_facebook1_50acd_1.jpg[/imgl]Par visbīstamāko sociālo tīklu antivīrusu izstrādātājs Panda Software uzskata Facebook, un tas publicēts atskaitē “Social Media Risk Index”. Ar ko tad šis “draugošanās” portāls izpelnījies interneta drošībnieku nežēlastību?

    Tikai šā gada jūlijā vien katrs trešais ASV uzņēmums (aptaujāti nelielie un vidējie uzņēmumi) piedzīvojis kiberuzbrukumu caur šo tīklu. 23% gadījumu notikusi konfidenciālu datu noplūde caur Facebook.

    Par galveno sociālo tīklu problēmu aptaujātie uzskata privātuma pārkāpumus un datu zudumus, inficēšanu ar kaitīgo programmatūru (69%), darba ražīguma krišanos (60%). 50% uzskata, ka sociālie tīkli kaitē reputācijai, bet 29% – ka tie samazina lokālo datortīklu veiktspēju.

    Neraugoties uz to, firmās sociālos medijus plaši iecienījuši. Tā 78% tos lieto, lai veiktu pētījumus un izspiegotu konkurentus, uzlabotu klientu apkalpošanu, veiktu marketinga politiku, vai vienkārši piepelnītos.

    Par viskaitīgāko sociālo tīklu mazo un vidējo uzņēmumu darba devēji atzīst Facebook, kas vienlaikus ir arī populārākais sociālais instruments šai grupā. Tanī aktīvi profili ir 69% aptaujāto. Tālāk seko Twitter ar 44% lietotāju, Youtube 32% un LinkedIn ar 23%.

    Lai samazinātu riskus, 57% mazo un vidējo kompāniju ieviesušas dažādus ierobežojumus. Pēc Panda pētījuma, 60% uzņēmumu sociālo tīklu lietošana pilnīgi vai daļēji aizliegta. Visvairāk aizliedz spēlēt spēles, publicēties blogos, instalēt spēļu lietojumprogrammas bez admina ziņas. Bez tam 25% kompāniju atzīst, ka sociālo tīklu bloķēšanai lieto hardware metodes.

    Avots

    #247884
    Crow
    Participant

    Nav ļaunuma bez labuma. Un otrādi. Un tur nav vajadzīgi Pedo Software zinātniski pētnieciskie pētījumi, lai tas būtu skaidrs. No tiem apšaubāmi precīzajiem procentiem labums tāds pats kā mironim no kompreses.

    :nuke:

    #247885
    Snorx
    Participant

    Smieklīgākais šajā visā ir tas amerikānisms par konfidencionālo datu noplūdi. Tā vien liekas, ka katram amerikānim mājas sētas pusei ir 6m augsta sēta, aizsargtīkls, lai nevarētu nobildēt no augšas un visu iespējamo signālu traucētājs, lai, Dies’ nedod, kāds neuzzina, ka šis pagājušajā weekendā ir piesvilinājis kaut ko uz sava barbekjū…

    #247886
    izredzētais
    Participant

    google nu ir noslīdējusi lielākā ļaunuma otrajā vietā? 😀

    #247887
    Crow
    Participant

    izredzētais wrote:

    google nu ir noslīdējusi lielākā ļaunuma otrajā vietā? 😀


    Nē. Īsti “koderi” sāk skaitīt no nulles 😀

    #247888
    grisha
    Participant

    Facebook man vispaar liekas bezjeedziigs pasaakums, tik cik lai nepazaudeetu saikni ar pazinjaam. Ja nu saanaak savu telefonu pakaast e.t.c. Twitters, tizls pasaakums kur tauta murgo visu peec kaartas. Reizes divas esmu to lapu laikam atveeris.

    Tomeer, jaapiekrrit. Ja jau anglji neskopojaas ar privaato info, kur nu veel jenkji. PArasts ikdienas lietotaajs neskopojas ar savu privaato info. Es pats esmu mainiijis dzimshanas datumus portaalos. Piem. mana banka, arii SKY un ne tikai, prasa manu dzimshanas datumu. Preciizu dziivesvietu arii necenshos afisheet.

    Ljoti sen tika izmantots portaals draugiem.lv, lai uzzinaatu, kas tas par cilveeku. Protams stulbi, bet lielaakaa publiskaa datubaaze tak mums vinja ir.

    Taa ka shitam:

    Quote:

    lai veiktu pētījumus un izspiegotu konkurentus, uzlabotu klientu apkalpošanu, veiktu marketinga politiku, vai vienkārši piepelnītos.

    pilniibaa piekriitu.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā