EKSPRESS KONKURSS: 2 ielūgumi uz OSCAR NIGHT – noslēdzies!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti EKSPRESS KONKURSS: 2 ielūgumi uz OSCAR NIGHT – noslēdzies!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153475
    shady
    Participant

    Tā diena ir klāt! Trešdien portāls Notepad.lv sarīkoja EKSPRESS konkursu, kurā varēja laimēt 2 biļetes uz OSCAR NIGHT® 2011. Principā viss, kas dalībniekiem bija jāizdara, bija jāiesūta savs pieteikums uz portāla konkursa e-pastu. Nebija pat jāatbild uz nevienu jautājumu, kas gan varēja būt vienkāršāk? Tomēr bija savs nosacījums, konkursā varēja piedalīties tikai reģistrēti portāla Notepad.lv lietotāji, kuru reģistrācijas datums ir ne vēlāks kā šīs nedēļas otrdiena. Noteikti bija gribētāji arī no tā mūsu lasītāju loka kuri dēļ šī ierobežojuma nevarēja startēt konkursam, tad iesaku reģistrēties jau savlaicīgi, jo nekad nevar zināt, kad šādu vai līdzīgu joku portāls izspēlēs atkal.

    Lai arī pasākums ir diezgan specifisks, kā arī nākošā pēc pasākuma ir darba diena, tomēr bija diezgan gribētāji un man prieks par to. Izredzes uzvarēt katram bija diezgan lielas, jo pretendentu skaits ietilpa divos desmitos, bet uzvarētājs ir tikai viens.

    Labi, nevilkšu garumā un sveicu mūsu lasītāju ar segvārdu: „Izliecies” ar kuru sazināšos personīgi.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_oscar_night_2011_1.png[/img]

    Pārējiem iesaku nenokārt degunus, jo lai cik būtu liela varbūtība, ka uzvarēs, aplaimot visus vienā reizē nav iespējams. Gaidiet nākošo konkursu un piedalieties!

    #262486
    ZalktiS
    Participant

    Sazinies ar mani personigi! Gribu alinju iedzert ka vecajos laikos!

    #262487
    garaisezis
    Participant

    es atkal nelaimēju…. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

    #262488
    Jaunzems
    Participant

    Tas ir mans otrs akkonts.

    #262489
    samurajs
    Participant

    Likteņa ironija: konkurējošā IT portāla e-žurnālists[/url] 😀 Bet nu aizliegts tas nav, un kādam jāceļ arī konkurentu latiņa… citādi nav vairs ar ko konkurēt! Tā kā patīkamu OSCAR NIGHT skatīšanos!

    #262490
    muzikalais
    Participant

    datuvietis laimē balvu šausmas

    #262491
    Izliecies
    Participant

    Man vienkārši Datuves CMS patīk labāk. Ērtāka. Un pati lapa arī ielādējas krietni ātrāk. Un dizains arī labāk patīk. Varbūt tādi triviāli iemesli, bet man tas ir svarīgi.

    Laimests bija tiešām negaidīts. Vispār nebiju paturējis prātā, ka šodien tiek izlozēts balvas ieguvējs. Turklāt shady man zvanīja kultūras vēstures stundā. Parasti lieku klausuli nost, jo man nav numura noteicēja (jā, tas ir iespējams), bet šoreiz izdomāju iziet no klases un uz zvanu atbildēt… redz, un mani normāli pārsteidza 🙂

    Nekad neesmu redzējis nevienu Oskara pasniegšanas ceremoniju, turklāt vēl kinoteātrī, bet tas varētu būt diezgan interesanti un aiziešu kaut vai tāpēc, lai zinātu, kā ir.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā