Elektriskās zobu birstes izvēle

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Elektriskās zobu birstes izvēle

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163220
    LAN
    Participant

    Kādu elektrisko zobu birsti jūs ieteiktu, kāda pieredze?

    #332540
    APOC
    Participant

    Ja plāno kā dāvanu kādam, kurš elektriskās zobu birstes nav lietojis, tad jābūt uzmanīgam, jo var sanāk vilšanās.

    Reiz sev nopirku un ar vienu reizi pietika. Man ir jūtīgi zobi un sajūtas bija nepatīkamas.

    Tas tā, informācijai.

    #332541
    darklight
    Participant

    Man reiz uzdāvināja, kādu nedēļu pamocījos un iemetu skapī. Tā arī nesapratu, kāds tolks no tās ierīces?

    #332542
    itanium
    Participant
    #332543
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es jau kādu gadu lietoju Braun Orab B. Dāvināts. Pirkts Rīgā, Elkorā. Nav ne vainas. Tiesa, es gan tikai nedēļas nogaleš viņu izmantoju. Pārējā laikā parasto birstīti.

    Zobārsts neiebilst:)

    Iekš ALI pasūtīju rezerves uzgaļus.

    #332544
    Nelabojams
    Participant

    Pribambass maarketinga upuriem

    #332545
    ruukjis
    Participant

    Es tos ķīnas brīnumus pat rokā neņemtu, kur nu vēl mutē bāzt…

    #332546
    itanium
    Participant

    Š oreiz garām aizšāvi. Ja zobi ir balti un nekādu problēmu nav, tad, protams, no tā nav itin nekādas jēgas.

    Man kā saldumu mīlim sāka parādīties “melnumi”, no kuriem ar parasto zobu birsti nedēļām nespēju tikt vaļā. Ar elektrisko principā pietika ar dažām reizēm. Un, jā, tos “melnumus” likvidēt varēja arī higēnists.

    Pēc tās vibrējošās vispār sajūta, ka zobi kā porcelāna gabaliņi.

    #332547
    ruukjis
    Participant

    1. Tam ir mazāk sakara ar saldumu rīšanu, cik ar fizioloģiskām īpatnībām. Es varu aizmigt ar cukurgailīti zobos un, pamostoties, to noskalot ar glāzi Kolas un nekas; sievai pietiek vienreiz neiztīrīt zobus un problēmas klāt.

    2. Vai nu tu izmanto sev nepiemērotas formas/cietības zobu birsti vai arī esi paviršs. Elektriskā zobu birste brīnišķīgi kompensē beidzamo – neviens cilvēks nespēj izvicināt zobu birsti desmitiem tūkstošu reižu minūtē. Bet toties cilvēks var nopirkt 3 minūšu smilšu pulksteni (kaut vai uzlikt taimeri savā smārtfonā) un reāli arī tās 3 minūtes pucēt savu pāksti.

    #332548
    LooNeY
    Participant

    Elektrobirstu jaunavām parasti pirmās reizes ir tās sāpīgās… Īpaši ja izvēlas nepareizo galu.

    Ja ir jūtīgas smaganas un zobi, tam ir domāti speciāli mīksti gali, protams ja cilvēks pats dumjš un zinot ka jūtīgas smaganas mauc ar parasto ta tur vaino TIKAI PATS SEVI!

    Es ar lietoju Oralb daudzus gadus un viss bumbās. Mans bērns lieto.. mana sieva lieto… Uzgaļus pērku kādā lētakajā iveikalā, jo parastos veikalos Latvijā tā laikam ir ‘ekskluzīva’ prece, veikala cenā pa 2gab, iveikalā var nopirkt 4gab vai pat 6gab… Nomaina reizi pus gadā 🙂

    Tagad šī izskatās laba cena

    https://www.euronics.lv/t/97610/skaistums-veseliba-un-sports/elektriska-zobu-birste-oral-b-pro-750-braun/pro750black

    #332549
    Mahmuds
    Participant

    Es nopirku šādu:

    https://www.aliexpress.com/item/LANSUNG-SN901-Ultrasonic-Sonic-Electric-Toothbrush-Rechargeable-Tooth-Brushes-With-4-Pcs-Replacement-Heads-2-Minutes/32750114517.html

    Ar dēlu lietojam jau kādus 3 mēnešus, viss ir OK. Zobi tiešām kļuvuši baltāki. Vienīgā nepilnība, gaismas diode uzlādes laikā neziņo, kad suka ir uzlādējusies, tad nu lādēju to visu dienu. Ar vienu uzlādi un 4 tīrīšanām dienā suka dzīvo 1 nedēļu. Varbūt var izvilkt vairāk, bet es to lādēju ik svētdienu.

    Zobārste teica, ka ultraskaņas ir ievērojami labākas par rotējošajām, tādēļ rotējošo variantu nemaz neizskatīju.

    #332550
    Cyberwolf
    Participant

    es varu šo ieteikt , pats pirms pāris dienām iegādājos..Esmu sajūsmā, ar sonic clean, biš jāgaida kamēr atnāk, bet tas ir tā vērts 🙂 https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_616635.html?wid=88

    #332551
    itanium
    Participant

    Tu ilgi turpināsi muldēt par lietām, par kurām tev nav ne mazākās sajēgas?

    Lasi, kas ir Dental plaque un Tartar – liecies gana gudrs, pats linkus atradīsi.

    Ja tev ar to problēmu nav, tad tev elektriskā zobu birste nav nepieciešama.

    Tajās x nedēļās, pirms no AliExpress atnāca elektriskā, es zobus tīrīju krietni ilgāk nekā 3 minūtes vienā reizē un it sevišķi cietušos zobus – bez rezultātiem. Ar elektrisko rezultāts bija redzams jau pēc pirmās reizes.

    #332552
    ruukjis
    Participant

    Nejauc savu zobu birsti ar ozolu. Melnumi ir kariess – zobu bojājumi. Dental plaque/Tartar latviski ir zobakmens jeb zobu aplikums.

    Es sapratu, ka tu runā par kariesu, jo melnumi un tam ir vistiešākā saistība ar saldumiem. Zobakmens ir pavisam cita opera, kura cēloņi ir absolūti individuāli un tiem praktiski nav nekāda sakara ar saldumiem. Zobakmens ir kaut kas, ko es pat nemēģinu risināt ar zobu birsti – reizi 2-3 gados aizeju pie higēnista.

    #332553
    shady
    Participant

    Piekrītu rūķim – zobakmens ir jāņem nost pie higēnista. Vispār jau ieteicamais laiks ir kādu reizi gadā to apmeklēt. Tak bļin nav nekas dārgs – Latvijā (protams, kā kurā vietā), bet maksā kaut kādi 30(?) eiro. Un tu zini, ka tev notīrīs visus, arī zem smaganas ar ultraskaņu (nevajag iet pie vecām babenēm, kas vēl ņemas ar padomju laiku metodēm/tehniku).

    Par pašām (elektriskajām zobu birstēm) es neko nekomentēšu, jo tādas. godīgi sakot, nekad neesmu mēģinājis… Intereses pēc varbūt būs jāpamēģina.

    Toties varu ieteikt šo (lai arī nav zobu birste, bet labs verķītis, ko ieteiktu iegādāties): https://notepad.lv/testi/14476/tests-philips-air-floss—mikrospradziens-mute/

    #332554
    m_janis
    Participant

    Arī apsveru domu par iegādi un skaidrs, ka ultraskaņas ir labāk, bet (tas gan, protams, jāprasa zobārstam), interesanti, kā uz to reaģē uzcementētie tiltiņi (nu sanācis tā, ka ir pāris metālkeramikas, kurām atšķirību no īstajiem zobiem praktiski nejūtu, taču vai ultraskaņas vibrācijas nenojauc ne tikai zobakmeni, bet arī nesačakarē tiltiņa cementējumu, hvz.

    #332555
    ruukjis
    Participant

    =>m_janis

    Ja esi apciemojis higiēnistu un tas tev neko nav sačakarējis, tad tāda zobu birstei ir vēl mazāk iespēju to izdarīt.

    Ja reiz runājam par zobu higiēnu, tad tagad vēl modē ir starp zobu birstītes Higiēnists ieteica, pamēģināju, iepatikās. Pirmā reize ir kā nevainības zaudēšana sievišķim – visi caurumi asiņo un sāp, bet ar laiku mute pierod pie šīs inkvizīcijas.

    #332556
    Barons
    Participant

    stulbums

    #332557
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lietot vai nelietot to elektrisko birstīti ir katra paša ziņā, jo zinu daudzus, kam nepatīk tā skana, ko rada tas brīnums.Arī reizi gadā apmeklēju zobu higiēnistu. Š ogad samaksāju 30EUR par vizīti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā