Es oficiÄ￾li aizeju no notepad.lv komÅ«nas!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Es oficiÄ￾li aizeju no notepad.lv komÅ«nas!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150690
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229351
    Evers
    Participant

    #229352
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229353
    daGrevis
    Participant

    Evers, pagaidi, viņš vēl neko nav izdarījis TÄ€DU! Pagaidi… 🙂

    #229354
    Evers
    Participant

    daGrevis, tu esi riska grupā, piemēram, iekš fano.lv šamais piedraudēja administrāciju atrast un atsist. Bija safeikojis ratio ne pa jokam, taisnojās, ka esot draugs uzlauzis kontu un safeikojis, un par to draugs esot nežēlīgi piekauts, administrācijai savukārt par banu piedraudēja to pašu. Vēl pieprasīja lai jamo par SysOp ieliek, laikam čalis redzēja, ka ar kontu ir pakaļā un ta gāza vaļā 😀 Vismaz visiem bija jautri, foruma nagla (a.k.a pērle). 🙂

    #229355
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229356
    RicoPico
    Participant

    Mopsi, dari tā vēl! You made my day! [img]https://fano.times.lv/pic/smilies/lool.gif[/img]

    #229357
    izredzētais
    Participant

    mopsi, neklausies viņ os, turpini runāt 😀

    #229358
    elvisburdajs
    Participant

    Tas nav godīgi: ”Kļūda Tev nav atļauts lasīt šo tēmu!!!” 😀 Laikam tas dēļ tā ka neesmu neko uploudojis..

    Mopsi, Tas tavā avatatarā izskatās tāds neizgulējies.. 😀 Jāparēķina cik identitātes tev bijušas: LētaisDžonijs, Mopsis, KristerzB, Skrufijs, Skratchijs, Kabolons.

    #229359
    RicoPico
    Participant

    Atradu mopša zvērestu:

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_mops_1.jpg[/img][/spoil]

    [img]https://fano.times.lv/pic/smilies/fighting.gif[/img]

    #229360
    Evers
    Participant

    Interneta identitātes maiņa jau nemainīs pašu cilvēku, savu rokrastu neizmainīt, tas nekas, ka datordruka, bet pazīt ļoti labi var pēc uzvedības un stila. Kā iekš fano parādījās un sāka tur vandīties, tā momentā atšifrēju kas tas pa kadru, pats izlikās ka ir pieaudzis nopietns cilvēks, teica, ka pazīstot Mopsi, esot super čuvāks un piedāvāja man viņu nointerevēt, pat sākot uzstājīgi prasīt jautājumus intervijai 😀

    Bet nopietni, vecākiem būtu jāredz kā hiperaktīvais cilvēciņš noraksta savu dzīvi virtuālajā vidē un jārisina problēma. Citādi 18 gadu vecumā iekļūs ginesa rekordu grāmatā kā vislielākā skaita interneta segvārdu/blogu/crap_like_that īpašnieks un daudzgalvaina virtuāla krāna stiepējs (grib iespraukties it visur un būt krutākais) , bet nezinās ar ko atšķiras meitenes no puišiem. 😀

    #229361
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, +1 Reālajā dzīvē tak arī ”niku” nenomainīsi. 🙂

    #229362
    RicoPico
    Participant

    Es zinu dzīvē fruktu kurš 2 reizes ir savārijis sūdus, un pasē pēc tam nomainijis vārdu. Tāds Andrejs Š ikors, ja konkrēti. Arī dikti interesants tips… 😀

    #229363
    izredzētais
    Participant

    RicoPico, nevajag būt par izmeklētāju lai atrastu jamā īsto uzvārdu – Kondrāts 😀

    #229364
    RicoPico
    Participant

    Š is uzskatija, ka nu ir labi noslēpies. 😀

    #229365
    elvisburdajs
    Participant

    Arī iemesli kāpēc viņš to darīja ir dažu klikšķu attālumā.. 😀

    #229366
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229367
    shady
    Participant

    Konts bloķēts. Tēma slēgta.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Tēma ‘Es oficiÄ￾li aizeju no notepad.lv komÅ«nas!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā