Es un nedienas ar datuve.l

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Es un nedienas ar datuve.l

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149915
    web33
    Participant

    Sveiki .

    Lieta tāda ,kā var izdzēsties no tā (smirdīgā) bērnudārzā portāla ???, kurš man uzlika liegumu komentēt,forumā,rakstos un t.t ( par to ka izveidoju šādu tēmu Aplūkot

    Cik esmu pamanījis tur kkādi lo*i strādā jau kopš pašiem pirmsākumiem .

    Tātad, kā var izdzēsties no tā portāla ,nevēlos tur savus datus atstāt ,nosūtīju e-past šiem ar jautājumu kā var izdzēsties no jūsu portāla, bet laikam uz e-past viņi neredz vajadzību atbildēt jo kauns adzīties ka nav laikam (cerams ka es maldos )tāda sadaļa kā izdzēsties NICE

    Paldies jau iepriekš .

    #216742
    RicoPico
    Participant

    Bērnudārzā Tev kā reiz arī ir īstā vieta. Nē nu nopietni. 🙂

    #216743
    Andress
    Participant

    OMGFGLMAOROFLLOLIMH 🙂

    #216744
    drunk_lizard
    Participant

    paarliecinosji iesaku ar doto dzjentelmeni veikt taadas pat darbiibas ieksj notepad.

    #216745
    rajah
    Participant

    nu un kāpēc nevarētu būt tā iespēja izdzēsties no portāliem – šī un datuve?

    #216746
    Mr.Death
    Participant

    autor, tev nav ienaacis praata, ka taas lapas apaksjaa ir speciaali prieksj taadiem kaa tu, izveidota saite “Kontakti”, uz kuriem tu vari drosji suutiit savu saapi sava niistaa foruma vadonjiem? taa vietaa, tu naac sjeit un taisi reklaamu citam forumam. turklaat apskatot, tur tevis izveidoto topiku, tiktiesjaam, labaak samaksaa kaadam, lai to probleemu, tev atrisina, nevis ar savu nekompetento basjku lien ieksjaa, kur nevajag un taisi agresijas. un nemaz necenties iegalvot, ka citi tev necentaas paliidzeet :>

    #216747
    daGrevis
    Participant

    Uzskatu, ka vajag izveidot lapu v3, kur pats lietotājs var izdzēst savu profilu… 🙂

    #216748
    Foxsk8
    Participant

    Nav jau problēmu 🙂 Tikai vienīgi, atstāsi savu profilu on, pienāks meiča un nospiedīs “delete profile” 😀 Ja kāds šeit grib dzēsties, nav problēmu, uz mailiem atbildu 🙂

    #216749
    Creep
    Participant

    Fox: parole jāieraksta, lai izdzēstos un lieta atrisināta…

    #216750
    KaNeiet
    Participant

    JFI: attiecīgais subjekts banu uz divām nedēļām saņēma par atkārtotiem pārkāpumiem pavisam citā tēmā, lai gan arī paša minētajā to netrūkst: gan Thread Bumping, gan citēšana, gan …, arī rakstība infantīla.

    Varu tikai izteikt līdzjūtību nākamajiem, kurus viņš ar savu klātbūtni aplaimos.

    #216751
    Kefīrs
    Participant

    Pokemonu valsts ,tā datuve. Taisi topiku cik pareizu vien gribi, tāpat atradīsies kāds, kas iedos linku uz noteikumiem.

    #216752
    Crow
    Participant

    Quote:

    Taisi topiku cik pareizu vien gribi, tāpat atradīsies kāds, kas iedos linku uz noteikumiem.


    Ka neiet tev, ne?! 😀

    #216753
    RicoPico
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Pokemonu valsts ,tā datuve. Taisi topiku cik pareizu vien gribi, tāpat atradīsies kāds, kas iedos linku uz noteikumiem.

    Tas “kāds” parasti ir biedris KaNeiet. Un jāsaka, ka ne bez iemesla viņš tā dara.

    Kas attiecas uz jauno paaudzi- nevaru nepiekrist. Knapi deguns virs klaviatūras torčī, un jau klabina, ka nevar XP uzinstalēt uz jaunā tēta laptopa. Ak… 😀

    #216754
    Foxsk8
    Participant

    Ja nemaldos, mēs tak to portālu “aprakām” 😀

    #216755
    linx
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ja nemaldos, mēs tak to portālu “aprakām” 😀


    Nu nejau, ka šis ir augšāmcēlies :nuke:

    #216756
    samurajs
    Participant

    Hehe, lekties jau autors māk, īpaši Datuvē. 😀

    Es būtu pateicis, ka Nvidia Geforce 7600Gs dažu “kreiso” ražotāju eksemplāriem ir tāds niķis, ka jaunākos draiverus neņem pretī. Tad atliek mēģināt sadabūt kādu vecāku, teiksim 96. vai 100. sērijas. Tie parasti iet.

    #216757
    daGrevis
    Participant

    linx wrote:

    foxsk8 wrote:

    Ja nemaldos, mēs tak to portālu “aprakām” 😀


    Nu nejau, ka šis ir augšāmcēlies :nuke:

    Mr. Death vainīgs? 😀 😀

    #216758
    Mr.Death
    Participant

    es ar nazi zombijiem neciinos :>

    #216759
    izredzētais
    Participant

    cenšoties izprast trulo autora domu gājienu nākas vien secināt ka tāds pats liktenis viņ u piemeklēs arī šeit 😉

    #216760
    Aldis
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Pokemonu valsts ,tā datuve. Taisi topiku cik pareizu vien gribi, tāpat atradīsies kāds, kas iedos linku uz noteikumiem.


    Mjā, tā jau ir! 😀

    Ä€.. un visajautrākais bij vienu vakar, kad iegāju iekš tā bērnu un putnu dārza, paskatījos Foruma jaunākajos jautājumos.. – nu jautājumi dažādi, katram cilvēkam pa savu sāpi! 😀 Un mani pārsteidza, ka ktrā otrajā topikā, atbildes komentārs bij no KaNeiet kunga, kurš skaidro kas nav pareizi vārdi jautājumos.. u.t.t..

    Nu un vsp. visi nevar būt tik advancēti, kas uzdos jautājumu tā, ka būs visiem pa spalvai! Iespējams cilvēks kas nekrāmējas ar IT lietām, nemāk pareizi uzdrukāt vārdu, domāju par to nav jābrēc, bet kautvai jāizlabo viņa teiktais! 🙂

    (Un biju iedomājies ka datuve.lv forums agrāk bij iecerēts kā laba diskusiju vieta, kur arī parasts lietotājs var iegūt palīdzību – bet varbūt maldos!)

    Un vsp. paša datuve jau ar ne visai ir precīzi strādājošs portāls!

    Vēljoprojām man nav skaidrs, kāpēc augšā navigācijas pogas – [Sākums] un [Raksti] pilnībā ne ar ko neatšķiras, kāpēc vajag dublēt saturu?! 😀

    Otrkārt, kāpēc publikojot Noderīgu Saiti, neparādās ievadītā adrese?! 😀 Un pēc tam viņa jāpārvada?!

    Un mjā, par šo man arī administrācija nebij atbildējusi, laikam pagrūti kādu gadu novērst šitādas lietas, jo jākorekto nepārtraukti lietotāju drukas kļūdas! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā