Esi gejs? Tagad tev atļaus veidot anonīmu Facebook profilu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Esi gejs? Tagad tev atļaus veidot anonīmu Facebook profilu

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161624
    samurajs
    Participant

    Sociālais portāls Facebook vienmēr izcēlies ar striktu prasību pret lietotājiem publicēt savus reālos datus. Salīdzinājumā, piemēram, Twitterī noteikumi ne tuvu nav tik stingri. Protams, internets ir internets, un apiet var visu, bet turpmāk nolemts pilnīgi oficiāli ļaut lietot pseidonīmus (fake name). Gan ne visiem, bet personu grupām, kam tas ir nepieciešams. Tātad turpmāk cilvēki, kuri kaut kādu iemeslu dēļ tiek izsmieti vai “abižoti”, kuru cilvēktiesības tiek ierobežotas, tāpat geji, lezbes un transpersonas, kā arī etnisko minoritāšu pārstāvji varēs aizpildīt formu ar iesniegumu “kāpēc vēlos mainīt lietotājvārdu”. Iesniegumus izskatīs moderatori, un lems par to apmierināšanu.

    Sākotnēji pseidonīmu lietošana testa režīmā tiek ieviesta ASV. Apkopojot atsauksmes, vēlāk to pamazām izvērsīs visā pasaulē.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_auth_press_release_new_2015_12_08lisa2copy_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_image3copy_1.png[/img]

    Paziņojums presei

    #322083
    LAN
    Participant

    Tā jau tiek diskriminēti “Ne-apbežotie” cilvēki un automātiski nonāk “apbižoto” kategorijā.

    #322084
    Aldis
    Participant

    Ar ko viņi labāki par parastiem cilvēkiem? Mļin, izredzētā rase..

    #322085
    Nelabojams
    Participant

    suns zina, ko izēdis

    #322086
    Ceplis
    Participant

    Tur taču nekad nav bijusi problēma uztaisīt falšu profilu !

    #322087
    ruukjis
    Participant

    Jāpiekrīt Ceplim. Samuraj es nesaprotu par kādām “striktajām prasībām” tu runā. Man purngrāmatā ir tik feiks profils cik feiks vien var būt – tas tika izveidots ar vienu vienīgu mēŠ—ki – iegūt kaut kāds grupiņas albumu bez maksas (bij’ kaut kāda akcija, ka saspiežot “Like” varēja tikt pie download linka)… tiesa gan, tagad man ir daudz meksikāņu draugi…

    #322088
    Aldis
    Participant

    Es gan esmu dabūjis bloķi purnugrāmatā uz mēnesi.. Īsti pat nesapratu par ko, bet šķiet tas bija par to, ka sataisīju grupas čatu ap 500-1000 lietotājiem, jautri parunājām, pie reizes vajadzēja šo to man noreklamēt konkursa nolūkos.. 😀 Un tiešām, tas nebija speciāli spamošanai veidots čatrūms.. 🙂 Jo čats risinājās vakarus 5-cus no vietas.. par visdažādākajām tēmām… FB laikam tas neapmierināja.. 😀

    #322089
    DeFg
    Participant

    Ok uzliks pseidonīmu, bet ja kāds ļoti gribēs tāpat atradīs to cilvēku, būs grūtāk, bet tas ir iespējams.

    #322090
    akms47
    Participant

    Nu tagad būs pizd@c.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā