Esi labs, aizpildi anketu.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Esi labs, aizpildi anketu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159331
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man, mācību nolūkos, bija jāaptaujā cilvēki par viņu miega kvalitāti. Anketa nav grūta, esi cilvēks, palīdzi 🙂

    http://www.visidati.lv/aptauja/919232291/

    Paldies.

    #305970
    garaisezis
    Participant

    aizpildi pats, guļu pēc LV lika no 3am – 10am, miegs labs, nesūdzos, arī kaimiņam brūte nomainījusies, iepriekšēja zviedza kā zirgs TÄ€ laikā, nevarēju mierīgi gulēt…

    #305971
    Aldis
    Participant

    A man patīk gulēt, tikai neciešu to ka pa to laiku kamēr guļ iztērējās tik daudz laiks ko varētu lietderīgi izmantot kaut kā cita darīšanai. Esmu nakts dzīvnieks. Agrāk freelancoju pa naktīm, uzradās sieviete kas kardināli izmainīja gulēšanas paradumus – tagad pa naktīm tiek gulēts. Nevis randomā kad sagribas. 🙂 Miega kvalitāte, laba, ja aizmiegu tad blakus efektiem mani grūti iztraucēt. 🙂 Guļu kā nosists. 😀

    #305972
    RicoPico
    Participant

    Esmu gatavs pārgrauzt rīkli sienas pulkstenim, kurš man traucē iemigt. Kaimiņam, kurš mazgā veļu atstutējis veļas mašīnu pret radiatoriem. Pilnmēnesim, kurš spīd tieši purnā. Majestātiskajā iemigšanas brīdī visiem ir aizliegts elpot un spīdēt. Katru rītu sāku ar domu, ka šovakar točna iešu gulēt 22:00. Bet kā parasti, ātrāk par vieniem no rīta nesanāk. Got a lot of shit to do.

    #305973
    garaisezis
    Participant

    uzliec modinātāju sešos no rīta un pasaki skaidru NĒ kafijai un zaļajai tējai. Tad vēl vēlams pa dienu izskrien jeb pabrauc ar velosipēdu kādas divas stundas plus aktīvi pastrādā, bet 21:00 uzliec garlaicīgu filmu, aizmigsi mierīgi… jeb iegādājies sievieti, kas tevi nogurdinās un iemigsi momentāli…

    #305974
    RicoPico
    Participant

    O. Vispār ideja kā māja. Jānopērk zaļā tēja kafijas vietā. Testa pēc. tautā runā, ka zaļumi acis no rītiem atverot platāk nekā kafija. Toties garšojot pēc sūda.

    #305975
    Aldis
    Participant

    Š…em melno tēju. 🙂

    Kā kuram tās garšas kārpiņas, man piemēram pa savam pagatavota tēja garšo pat ļoti. Pēdējā laikā esmu pasācis arī lietot tēju. Vakarpusē pēc darbiem tīri patīkami. (varbūt tas aukstā laika ietekmē, nezinu.)

    [img]https://i.imgur.com/yFcMNtY.png[/img]

    p.s. šodien noutpadā sanāk baisi daudz postēšana par praktiskām lietām. 😀

    #305976
    garaisezis
    Participant

    no melnas tējas nav nekāda efekta, kamēr to ka kefiru nesavāra, pa cietumnieku gaumei, bet tas tā. Es esmu pasācis dzert balto tēju, kas ir pat labāka, atmosties var uzreiz, turklāt nav blakus efekta kā ar kafiju, kad sirds lec laukā pa muti. Parasti ar brūno cukuru jeb ar medu ir ok…

    #305977
    akms47
    Participant

    TizleņOS. Lai jau civēkam tiek, aizpildīts.

    #305978
    RicoPico
    Participant

    Strēbjot savu testa tēju (China Green Tea), kura starp citu garšo pat tīri labi, ierakos informācijas meklējumos par kafijas alternatīvām. Un atradu ar šo-to interesantu!

    Par cik man sagādā ārkārtīgas problēmas atrast kafiju, kura man tiešām garšo, tad labāk no tās atteikties pavisam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā