Esmu jauns portālā un gribu lai kāds man izskaidro kaut ko par manu Laptopu.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Esmu jauns portālā un gribu lai kāds man izskaidro kaut ko par manu Laptopu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155649
    sukre1
    Participant

    Tātad, es lietoju Capital Gauja L51 modeli, jeb vienkārši runājot:

    Intel(R) Core(TM) Duo CPU T2250 @ 1.73 GHZ, 1024 mb of RAM.

    Oriģināli datora nosaukums ir DixonsXP

    Problēma ir tāda, ka šo datoru mazlietotu es iegādājos 3-4 gadu atpakaļ.

    Nosākuma viss strādāja lieliski. Principā vissas spēles gāja pa smuko.

    Tad sākās pārkaršanas problēmas. Dators kad pārkarsa izslēdzās.

    Sāku lietot palikni, kas datoru pacēla virs zemes, un tad tākā beidzās šīs te slēgšanās ārā. Bet tagad dators kļūst ar vien lēnāks. Windows pārinstalēšana ātrumu neuzlabo. Vakar pārinstalēju uz Microsoft Windows XP sp3 x32 bit. Iepriekš bij tas pats tikai sp2. Vai kāds man nevarētu pateikt kāds varētu būt iemesls? Drivers man ir oriģinālie un vēl updateoti. Man pat ieraustās GTA 3 x.x manuprāt tā tam nevajadzētu būt. Zinu ka 1gb ram un 1,7 ghz šodien nekas dižšs nav, bet nu, GTA 3 jau nu nevajadzētu tākā raustīties.

    Vai ventilātora tīrīšana varēt uzlabot datora ātrumu uz tā sākotnējo ātrumu?

    #280416
    shady
    Participant

    Nav nozīmes – jauniņais vai ilglaicīgs apmeklētājs.

    Bet par sasāpējušo jautājumu: ja nepalīdz tehniskā apkope un sistēmas pārlikšana, tad vaina jāsāk meklēt bojātā dzelzī. Tā kā vispirms ķeries vien klāt pie apkopes.

    #280417
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nē, ventilātora tīrīšana šajā stadijā vairs nevar uzlabot datora ātrumu uz tā sākotnējo ātrumu.

    Gaujai termopastas izkalšana ir raksturīga – problēma ir meklējama starp procesoru un tā dzesi. Nevis tikai ventilatora putekļos. Pašam labot: 2..5Ls == termopasta, kuras pietiks vairākām reizēm un pusstunda laika. Titan Nano grease, Zalman Super Thermal grease ir OK. Labošana servisā .. 5..10..15Ls atkarībā no “uzcenojuma”.

    #280418
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja jau daunītis 4 gadus nav atrādijis savu kompi datoriķim, tad ir pa vēlu un sodu saņems tādā cenā cik jauns portjiks. Viss pareizi un pēc dabas un loģikas likumiem.

    Regulāri tīrot kompis (ne brāķa partijas) iet gadus 50, portjiks… nu… ap 25? Kā kurais.

    #280419
    Stat1CX
    Participant

    Nekādus palikņus vispār nevajadzēja pirkt, bet gan iztīrit putekļu kārtu no radiatora un problēma būtu atrisināta.

    #280420
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ja patiešām nekad-nekad nav tīrīt putekļi, tad tiešām būtu jāsāk ar to. Bet nu – Gaujas vienalga karsīs un trokšņos vairāk nekā jauns līdz termopastas nomaiņai.

    Pie viena der S.M.A.R.T datus paskatīties. Ja tie ir OK, tad ar šīm darbībām problēma būs novērsta.

    macbeton: pastāsti, lūdzu, sīkāk par to, kas tāds ļauns notiek, ja regulāri neiet kādam maksāt naudiņu par apkopi, bet par artifaktiem nesūdzas? Man tiešām interesanti. Kaut kas no šitās sērijas – “jŠr kampjūter vill eksplŠd”: https://blog.hackerforhire.org/wp-content/uploads/2008/05/hacker_bomb.jpg ? Viss taču strādā.

    #280421
    Andron MacBeton
    Participant

    Redz nav jēga iztīrīt putekļus tikai tad kad kompis JAU neiet (paliek lēns, vai kā nu kurš to sauc). Tāpat kā nav jēga pirkt apdrošināšanu pēc tam kad māja jau nodegusi. Dalec? Vai vel ne?

    Redz ir cilvēki kuri prot paši iztīrīt putekļus, tie protams neko nemaksā, bet tādus es zinu zem 10. Taču kā lai nenoplēš naudu tādam bezsmadzeņu radijumam, kurš kompi nez pie datorspeca tikai tad kad tas jau vairs neiet? Datorspecam samaksāt 5-10Ls skauž, bet pēc tam pirkt nākošo importa sūdu pa 500Ls nau žēl. Padomā kur loģika, ja neesi galīgs latvietelis tad varbūt atskārsi.

    #280422
    pilsonis.zarins
    Participant

    man jau kauns paliek lasot ar žulti rakstītos macbetona tekstus. vai cilvēks ir jāsauc par dauni ja viņš nav iedomājies iztīrīt putekļus? varbūt cilvēks kuru tu nosauci par dauni ir arhitekts, ārsts vai inženieris?

    ok, te bērns runā par spēļukiem, but thats not the point.

    es saprotu ja reizēm ko assāku var pateikt pilnīgā bezizejā, ka tiešām var saprast ka dikti neattapīgs cilvēks sēž otrā galā, bet betons šauj pāri visām morāles normām.

    besides, portatīvajam datoram nav jāstrādā 25 gadus un stacionārajam datoram nav jāstrādā 50 gadi. vai tu maz atceries kādi datori bija pirms gadiem 10? tālāk šajā jautājumā negribās iedziļināties, tomēr šādām, tādām lietām ir jābūt pašām par sevi saprotamām.

    lūdzu administrācijai izteikt brīdinājumu šim indivīdm, lai bikiņsāk ar galvu domāt.

    ps, gaujas datori tomēr ir baigie crapi, dzirdētas neskaitāmi daudz šāda veida sūdzības, viss ko var ieteikt ir jau iepriekš minētais – laba termopasta un bieža putekļu tīrīšana. nenaktu par ļaunu arī izmantot paliktnīti ar ventilatoriem, lai lapsim dupsi dzesē 🙂

    #280423
    shady
    Participant

    Skatos, ka macbeton uz svētkiem ir aptracis vairāk nekā parasti… Tā kā esmu saņēmis vairākas sūdzības – macbeton kontu bloķēju līdz Jāņiem. Brīdinu – fake acc veidošana novedīs pie smagāka soda!

    #280424
    ItPurgens
    Participant

    Nesmīdini manu krānu ambāli!

    Feiko acc bloķēšana – ak dievs, vairākas reizes smagāks sods! Kādu jāņuzāli tu pīpē?

    #280425
    shady
    Participant

    Konts macbeton tiek bloķēts uz 1 gadu. Jebkurš viltus profils, kas tiks pamanīts tiks dzēsts ar visiem komentāriem. Pēc termiņa ar mani personīgi sazināties par tiesībām lietot portālu Notepad.lv, ja vien neradīsies jauni fake acc.

    Rupekļiem nebūs lietot Notepadu!

    #280426
    Stat1CX
    Participant

    1 gads tā kā nav nedaudz pa bargu ? 😀

    #280427
    shady
    Participant

    Viņš tika brīdināts. Betons nemāk uzvesties un rupeklības, citu cilvēku aizvainošana Notepadā nekad nebūs. Kā visi zina, betons nav nevainīgs jērs, kurš netīši norāvies no ķēdes. Ja turpināsies fake acc veidošana, tad konts tiks dzēsts un liegta portālam piekļuve uz mūžu.

    #280428
    aldisniv
    Participant

    Nu patiesībā ko jums Betons nodarijis?Viņa dēļ vien bija vērts šajā portālā ieskatīties,un arī par tēmu viņam taisnība,vai tad lietotājs nemana ka ventilators griežas uz pilnu klapi aizvien biežāk?Man pašam veca avīze IBM R40 kad ir netīra tā sāk darīt,un tas ir signāls termopastas maiņai un putekļu tīrīšanai.Tur vienkārši neko citu nevar darīt.Nu ja kādam liekas ka ir normāli ka portatīvais kauc kā reaktīvais dzinējs tad es pievienojos Betona klubam….Pašam sanāk iepriecināt draugus ar nosvilušām mātesplatēm,nu nav tie portatīvie tik labi aizsargāti pret pārkaršanu……Brīvību Betonam!!!!

    #280429
    delta128
    Participant

    Ja gribi priecāties par Betonu, tad jaunā smilšukaste jamajam ir datuve.lv, tur arī citi troļļi tuvojas viņa līmenim.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā