Esmu nonācis pie secinājuma ka VISKIJS ir laba lieta

Sākumlapa Forumi Software Windows Esmu nonācis pie secinājuma ka VISKIJS ir laba lieta

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #292820
    Mahmuds
    Participant

    Grantam nav ne vainas, labs viskijs. No šnabjiem pēdējā laikā esmu iecienījis Koškenkurvu no Somijas.

    #292821
    samurajs
    Participant

    Vot te tāda nianse: Normālie NVS valstu šņabji kā tas pats Mernaya, Zelyonaya marka, Carskaya u.c. ražoti atbilstoši Mendeļejeva onkuļa Š ņabja likumam. Turpretī visādi tur Abzolūti, Finnlandijas definējami kā šķaidīts spirts. Faktiski, ja nav krutka – arī pēdējie dzerami (vismaz no veselības viedokļa). Bet tas tomēr nav tas – Skandināvijas precei nav pēcgaršas.

    #292822
    Andron MacBeton
    Participant

    A tu esi pamanijis ka Mrnaja jau kādu laiciņu ir tikai nosaukums palicis?

    Etiķete jauna, pudele jauna, izgrūduši naudu uz shiny shit a kvalitātei vairs nepietika.

    Kur tu pirki to Jameson kurš neesot labs? Krutkas ir pat XO konjakiem.

    #292823
    Imhoteps
    Participant

    Jau gadiem cenšos lietot tikai dzērienus, kas beidzas ar “*************GNAC”. Pēdējā laikā nežēloju naudu padārgiem “GNAC-iem” – burtiski 30-40 gramu vakarā pirms gulētiešanas. Sirdij palīdzot, plaušām i vsjo takoe.

    Savulaik saņēmu dāvanā “Hennessy XO” 0,7l, ko noturēju neatvērtu četrus!!! gadus. Tad atvēru. Iesaku katram. Kā no citas realitātes dzēriens. Dārgākus gan neesmu garšojis.

    P.S. Bet kad kāja paslīdēs un gribēsies reāli RĪT un nebūs daudz naudas klāt, tad atkal rīšu visu, kas deg. Sevi pazīstu. Vilks spalvu met…

    #292824
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tu nēsi viens tāds .kas tie par GNACIEM.ka kautkas palīdzot sirdij biju dzirdējis par plaušām gan nē.Nevienam neiesaku Whyte & Mackay ,pat tagad dzerot galva sāp.

    #292825
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pēc pirmajiem 200g visas tās ļargas vienādas & markai vairs nav nozīmes.

    Ja ir iespēja, tos pirmos 200g labprāt pavadu ar Jim Beam`u (kaut kā tā ziepjugarša iet pie dūšas) 🙂

    #292826
    pilsonis.zarins
    Participant

    Visīts ir mans mīļākais dzēriens. Neviens cits alcho pat nestāv klāt. Vienīgi jāpiezīmē ka tas ir jādzer tīrajā, jo visas kolas, šmolas viskiju vienkārši samaitā.

    Agrāk arī es nevarēju iedzert tīru viskiju, bet ar laiku sapratu kas ir labs 🙂 Jim Beam, bushmill, Ballantines, jack daniels ir mani iecienītākie, bet ja gadās laba atlaide, tad varu arī atlaist ar tulamoru, jameson vai grantis.

    #292827
    budzis
    Participant

    Viskijs nu gan nav laba lieta. Tad jau shnabis i veseligaks. Bet garsai labāks i brendijs.

    Bet tas kā nu kuram 🙂

    #292828
    ruukjis
    Participant

    Jēgermeistars vai kāds no Īru viskijiem (Jameson, Bushmill), kad sajūtos īpaši bagāts tad palutinu sevi ar kādu Hennessy glāzi.

    P.S.

    Nu kā var teikt, ka viskijam ir neatkārtojama garša, ja tu viņu jauc ar Colu?!

    #292829
    korkis
    Participant

    Vai kāds man var izskaidrot terminu “medicīniskais spirts”?

    #292830
    ruukjis
    Participant

    CH3CH2OH. Jeb tautas valodā -70%- 99% etanols.

    #292831
    korkis
    Participant

    Esmu skolā gājis,bet uzsvars bija uz “medicīniskais”. Š ņabis tomēr nav=šķaidīts spirts.

    #292832
    Willis
    Participant

    Interesanti, 🙂 kur jūs mūsu laikos ņemat medicīnisko spirtu, aptiekā pērkat uz receptēm pa 150 gramiem vai ?

    #292833
    ruukjis
    Participant

    Un? Ja jau skolā esi gājis un zini, kas ir medicīniskais spirts, tad es nesaprotu tavu jautājumu. Neviens taču te neraksta, ka medicīniskajam spirtam ir kaut kāds sakars ar šņabi… ja neskaita pamat komponenti – etanolu.

    #292834
    osy
    Participant

    Man gan alus patīk labāk.. 🙂

    #292835
    Aldis
    Participant

    Es tože alus dzērājs.. 🙂 (Beidzot iesaistos diskusijā) 😀

    Bet šad tad gadās noprovēt arī šņabsu, visīti, utt… 🙂 Atkarībā no ciuvēkiem un pasākuma gaitas. 🙂

    Vakarā mājās sēžot, tiešām, vai nu alus, var vēl labu vīnu, uz šo sezonu prasās jau karstvīns. 🙂

    #292836
    aoma
    Participant

    Ja radu un paziņu lokā ir ārsti vai medmāsas, no problems 😉 šai ziņā pēdējo >30 gadu laikā nekas nav mainījies.

    Pluss ir tas, ka pilnībā iztrūkst visu alkoholisko dzērienu lielākā bēda – tā saucamie fūzeļi, kas arī ir galvenie iegūtā abstinences sindroma, tautā par pohām dēvētā, izraisītāji, no kuriem tikt vaļā palīdz, lai cik tas nebūtu paradoksāli, tas pats alkohols, kas savukārt izraisa jaunu fūzeļu uzkrāšanos organismā.

    Lūk jums īsais alkoholisma kurss 😀

    #292837
    Willis
    Participant

    Quote:

    Ja radu un paziņu lokā ir ārsti vai medmāsas, no problems 😉 šai ziņā pēdējo >30 gadu laikā nekas nav mainījies.

    Vai tad arī pēdējo triju gadu laikā var dabūt bez problēmām un ir viss tā kā ir bijis senāk ? 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā