Esot aizturēts Neo. Vajadzētu dot adekvātu prettriecienu.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Esot aizturēts Neo. Vajadzētu dot adekvātu prettriecienu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151186
    ob1
    Participant

    Ziņu portālos ir izplatīta informācija, ka esot aizturēts Neo. Hmm, interesanti par ko? Par to, ka adresbārā māk ierakstīt adresi?

    Tas ir totāls bezpriģels.

    Iesaku – rīkot programmētāju, adminu, analītiķu, dzelžinieku streiku.

    Piemēram šo piektdien neveikt savus tiešos darba pienākumus. Nu jūs jau ziniet – vienmēr var atrast atmazkas, kāpēc nevar tieši šobrīd kompi palaist…

    #235259
    Aldis
    Participant

    Tas būtu interesanti 😀

    Reku vēl infa izvilkta, tas ir tas “Garmatainais un briļļainais latvietis” 🙂 Respektīvi paķer ko citu, nekā vispār meklē. Tā mūsu iestāžu kompitence!

    https://www.bedre.lv/?id=forum_read&show=235

    #235260
    Jaunzems
    Participant

    Nevajag sodīt nacionālo varoni neo, bet gan tos, kas tās šķībās lapas un DB taisa – vid’u, eklasi, president.lv, utt. ut3

    #235261
    Creep
    Participant

    1) Sveiciens džedajam ar atgriešanos.

    2)Sviests…

    #235262
    Kon
    Participant

    Tik ļoti vienalga, ja godīgi.

    #235263
    Professor35
    Participant

    Jā, rokas nost no Neo.

    #235264
    ob1
    Participant

    https://www.spoki.lv/aktuali/glabsim-musu-varoni/142310

    hmm, speci var pakomentēt cik tas būs efektīvi…

    P.S. -> Creep – kāpēc tu domā, ka esmu atgriezies? Es tikai pēc ģitāras ieskrēju. :>

    #235265
    aoma
    Participant

    It kā aizturēts neesot īstais, ta jau redzēs.

    #235266
    gangstalv
    Participant

    ob1 wrote:

    https://www.spoki.lv/aktuali/glabsim-musu-varoni/142310

    hmm, speci var pakomentēt cik tas būs efektīvi…

    P.S. -> Creep – kāpēc tu domā, ka esmu atgriezies? Es tikai pēc ģitāras ieskrēju. :>

    Tieši to pasu gribēju ielikt. 😀

    ja ļoti dzudzi to darītu noteikta laikā, kautkas būtu?

    P.s. pamēgināju, man rādīja Request timed out,

    #235267
    kuuminsh
    Participant

    lol

    Reizēm cilvēki ne pēc savas gribas ir idioti a te vesels bars sevi pa tādiem pataisa.

    Žmers izveidoja speciālu štrumentu automatizētai informācijas kopēšanai.

    Nodarījums valstij… da nekāds.

    Vairāk principa jautājums skatoties no abām pusēm.

    Š aurpierīši var turpināt maurot “brīvību Neo!” Tādējādi apliecinot, jau tā redzamo, nespēj paskatīties uz lietām no vairākiem skatpunktiem.

    P.S Ja es ielīdīs ob1 dzīvoklī pa logu (logs bija vaļā. Faktiski nekādas aizsardzības. vienk lol) un izliks vispārējai apskatei ob1 netīrās apenes… nez.. būšu varonis ? :>

    Tas ir retorisks jautājums…

    ob1 aicinājums gāzt servaku ar ping… muahahahahah 😀 😀 😀

    E.. kas tu mums te biji.. zinātnieks vai inženieris ?

    Piemet cik deguni būs vajadzīgi lai ar 32 baitu pakām nogāztu servaku 🙂

    #235268
    root
    Participant

    kam domāts -l flags?

    #235269
    kuuminsh
    Participant

    Lasi to “instrukciju”.

    #235270
    root
    Participant

    😀 😀 Ä€trāk būs nomētat šamo dc līdz sabrukumam ar papīra saspraudēm. 😀

    #235271
    kuuminsh
    Participant

    https://www.tvnet.lv/zinas/latvija/330606-neo_atbalsta_akcija_pie_mk_pulce_200_cilvekus

    Nolūrēju to vienu video… es nez… man kauns to mudaku vietā.

    “Atbrīvot Neo!”

    Psc.

    Idiotu bars.

    Negribu tiesāt to Poikānu, ibo nav manas kompetences robežās, bet nu tādi “mītiņi” ir kaut kas reti truls.

    Mudaks.. kā viņu tur… nu tas tur Kaža blin.

    Tas jau ar normāli prātā tērēts.

    Kad Feenikss stāstīja ka garīgi slimus cilvēkus jāatšauj un bīdīja visu to savu rasistisko murgu, Kaža nenostājās veselā saprāta pusē, bet mēģināja diskutēt ar Feeniksu par līdzekļiem mērķa sasniegšanā…

    Slims tas Kaža ar to savu liberālismu.

    Heh.. un jams vēl atļaujas reizēm sacerēt raksteļus pa IT tēmu… tur vispār… nav komentāru.

    #235272
    root
    Participant

    Patika punchline, ka policija neapstiprina aizturētā vārdu :DDD Būs otrs Gulbis? 😀 😀

    #235273
    Creep
    Participant

    https://www.tvnet.lv/zinas/latvija/330598-ilmars_poikans_esmu_neo

    Tas viss paliek arvien sviestaināk un sviestaināk…

    #235274
    kuuminsh
    Participant

    Muahh

    Loskutovs faktiski atzina ka Nagla jau no sākta gala zināja kurš tad ir tas Neo.

    Nu.. vismaz es tā sapratu no viņa teiktā.

    Vo ņirgšu ja Naglai piešūs pantu 😀

    Nu a Dumburu neizkratīja, jo laikam būs noskaidrojuši ka Dumburs tomēr nezināja, kurš tad īsti ir tas Neo.

    Nez kā tagad žurnālisti skatīsies uz Naglu ka šī tā vazāja kolēģus aiz deguna visu šo laiku 🙂

    Un ne tikai kolēģus no citām TV, bet arī savus LTV1 kolēģus 🙂

    Jā jā… avota neizpaušana ļa ļa, bet tomēr :>

    A menti gan baigi cilvēcīgi. Neviens to muļķu baru neaiztika pat neskatoties uz to ka pasākums nebija saskaņots.

    #235275
    shadowmen
    Participant

    totals suds….un par ob1 biju labakas domas,aksts gan neo gan visi vinji atbalstitaji,ejiet tachu atrodiet darbu nevis dienas laika protesta akciju taisit…

    #235276
    Evers
    Participant

    Kūmiņ, kā tu krīzes laikā vari sagrabināt naudu tik lielam lērumam tualetes papīra?

    Ja es iekāpju mafiozo miteklī pa logu un izstiepju ārā pierādījumus par viņu nelietībām, es neesmu vainīgs un nebūtu vainīgs arī tad ja būtu izgāzis durvis buldozeru pa ceļam asinsuņus sabraucot. Un nebūtu pat vainīgs, ja tas būtu aizliegts ar likumu, jo neesmu pelēkais zombijs kas akli pakļaujas jebkuram absurdam. Viva La Revolución! F*ck the government! F*ck the world order!

    #235277
    kuuminsh
    Participant

    Evers.. atkal mēģina pierādīt ka ir zābaks ?

    Man šķiet tu jau to vairākas reizes esi veiksmīgi pierādījis…Tavuprāt ar to ir par maz ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Tēma ‘Esot aizturēts Neo. Vajadzētu dot adekvātu prettriecienu.’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā