Esot aizturēts Neo. Vajadzētu dot adekvātu prettriecienu.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Esot aizturēts Neo. Vajadzētu dot adekvātu prettriecienu.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235278
    Evers
    Participant

    Gara ververlēšana un braukšana ar muti pusi sarakstītā pat neapjēdzot tev laikam mātes pupā iebarota. Tik pārgudrs, ka bezmazvai raudāt sagribējās. Ak jā, es ļoti apvainojos, tā tava “patiesība” ( lasīt “diršana” ) ir tik rūgta. 🙁

    #235279
    Evers
    Participant

    Vispār es te tik ielīdu ob1 dēļ, veco labo laiku vārdā (viņš ar visu savu reizēm dullumu vērtējams augstāk nekā visus šitos prātvēderus kopā ņemot un sareizinot ar septiņi simti), citādi ir daudz labākas lietas ko darīt, nekā kvernēt pie datora un strīdēties ar briesmīgi gudriem bezmaz 88gadus pieredzējušiem pamuļķiem.

    #235280
    drunk_lizard
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Evers.. atkal mēģina pierādīt ka ir zābaks ?

    Man šķiet tu jau to vairākas reizes esi veiksmīgi pierādījis…Tavuprāt ar to ir par maz ?


    jams ir odmins VALSTS iestaadee.

    manupraat ar to ir viss izteikts :>

    #235281
    kuuminsh
    Participant

    Kategoriski iebilstu pret vārda “odmins” lietošanu.

    Idiots. Tikai un vienīgi.

    Viņš ir pietiekami ilgi cīnījies par šādu raksturojumu un būtu vienkārši negodīgi viņam to nepiešķirt.

    #235282
    shady
    Participant

    Sāk apnikt, ka cilvēki nespēj ne izteikties, ne diskutēt kulturāli…

    Ir pārāk vēls, lai tagad šo visu rediģētu, bet ja tā turpināsies, tad tiešām pats ķeršos klāt soda mēriem.

    It kā pieauguši cilvēki, it kā ar labām zināšanām, bet uzvedas stulbāk pat kā pumpaini tīņi!

    Tēmu slēdzu – nemākat diskutēt – nediskutēsiet! Punkts.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Tēma ‘Esot aizturēts Neo. Vajadzētu dot adekvātu prettriecienu.’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā