Evera domājums – be positive!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Evera domājums – be positive!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149393
    Evers
    Participant

    Tagad tā padomāju un sapratu, ka pēdējā laikā biju kļuvis visai nejauks notepad.lv tipiņš. Vairāk kašķējos, nepamatoti fleimoju, kādam uzbraucu, kādu aprēcu, kļuvu vairāk nesavaldīgs un neapdomīgs tekstos. Vakar tas pat nonāca līdz manam banam. Tad nu pieķēru, ka eju laukā ne tikai no notepad rāmjiem, bet arī paša saviem rāmjiem – uzskatiem, principiem. Sanāca jau arī mazos mazliet apcelt, gan L.Dž , gan Firefoxīti – lai tak mazie cenšās, kā nu sanāk, tā sanāk, smieties un noniecināt nav labi, ja nu vienīgi viņu rīcība nepārsniedz normas robežas. Nu protams, ka nevienam varbūt baigi neinteresēs ne viņu exeļi, ne wordi, ne blogi, ne videopodkāsti, bet lai cenšās un gūst pieredzi, domā ko un kā labāk, varbūt dienās būs lieli speci, varbūt ne, tas atkarīgs no viņiem pašiem kā viņi veidos savu dzīvi kopā ar IT.

    Ko tur pie savām nebūšanām vainot nezinu, varbūt krīze un mūžīgās neveiksmes dara savu un niknums spiežas uz āru. Tagad esmu nolēmis, ka notepad.lv tagad būs vieta kur es iespējami vairāk būšu pozitīvs un smelšos pozitīvismu nevis otrādi. 🙂

    Katrā ziņā atvainojos tiem, kurus esmu nepamatoti saniknojis , nokaitinājis, apvainojis, noniecinājis un tamlīdzīgi. Turpmāk centīšos atbilst notepad.lv augšpusē lasāmajam sauklim 🙂

    P.S. Saprotu, ka te drošvien gaidām mežonīga smieklu jūra un kritika no drunk_lizard, varbūt arī mr.death , varbūt vēl kāda 🙂 😀

    P.S.S. Varbūt vēl kāds pēc manis rakstītā kautko pārdomās, ar negatīvām emocijām pozitīvās nesagaidīt, toties smaids ir lipīgs, ganjau arī tekstā ievērpts tas tāds ir.

    Vēl nedaudz pozitīvā te: https://www.failiem.lv/list.php?i=hkouvz

    #209046
    E.J.
    Participant

    pildi savus solījumus 🙂

    #209047
    Mr.Death
    Participant

    paldies pa greeksuudzi! :> notepadu pasludinam par bazniicu, mhhhhhhh :> kritiku izteiksju par to, ka tu nepareizi uzrakstiij kjirzakas niku :>

    #209048
    samurajs
    Participant

    Kas tad tu par nemiera cēlāju?:D Tiešām jāsmejas. Vot pāris visiem labi zināmu hiperaktīvo patiešām dažreiz patiešām nosit admina vēlēšanos būt pozitīvam adminam:)

    Kritizēt ir labi, jo tas ir zinātnes virzītājspēks, bet to gan jācenšas izdarīt daudzmaz pieklājīgi 🙂

    #209049
    Evers
    Participant

    Mr. Death, nav par ko 😀 . , jā , viens “z” par daudz , izlaboju, kautko tādā stilā jau gaidīju no tavas puses, jūs ar d_l kā gandrīz brāļi esat, gan rakstības stils, gan rakstītais līdzīgs 😀

    #209050
    brainwash
    Participant

    Interesanta prezentācija. It kā jau pašsaprotamas lietas, bet mūsdienu skrejošajā ritmā ļoti daudzi par tām aizmirst. Thx.

    #209051
    E.J.
    Participant

    Pēc Evera šnites arī es atvainojos par savu uzbāzību, offtopikošanos un tā teikt… krāna mērīšanos…

    #209052
    dzhonsons
    Participant

    Evers wrote:

    Mr. Death, nav par ko 😀 . , jā , viens “z” par daudz , izlaboju, kautko tādā stilā jau gaidīju no tavas puses, jūs ar d_l kā gandrīz brāļi esat, gan rakstības stils, gan rakstītais līdzīgs 😀


    vai tiesjaam? mhhh… :> bljin, domaaju – vai tad truukst siirupa un kurbijkurnes forumu, kuros greekus izsuudzeet? tiesjaam kauna nav? gdje mir katjetsa!? mhhhh.. tas taa, kaarteejo alu suucot, nost no teemas.

    #209053
    Andress
    Participant

    Evers +1

    Arī man bija doma izdarīt ko šitadu, plus punkti taču jāpelna..

    PR Error

    #209054
    Mr.Death
    Participant

    asdfgfh wrote:

    vai tiesjaam? mhhh… :> bljin, domaaju – vai tad truukst siirupa un kurbijkurnes forumu, kuros greekus izsuudzeet? tiesjaam kauna nav? gdje mir katjetsa!? mhhhh.. tas taa, kaarteejo alu suucot, nost no teemas.

    tu nekad, beerns, neizpratiisi manu domu gaajienu, lai kaa nu tev to gribeetos :>

    #209055
    dzhonsons
    Participant

    Nu, nu, “onkulīt” ;>

    #209056
    daGrevis
    Participant

    Grēki atlaisti, mans dēls. 😀

    #209057
    FireFoxsitis
    Participant

    Jā, vispār jau mēs esam šeit negatīvi, kaut arī portāla devīze ir “Pozitīvi domājošiem cilvēkiem”. Labāk būs viens pret otru laipnāki, ja izteikt kritiku, tad tikai mierīgi un pieklājīgi, nevis apdirst veidotāju! Es domāju, ka mums jābūt optimistiem! 🙂

    #209058
    deivs001
    Participant

    FireFoxsit, ja tu centies pateikt, ka mums pret tādiem kā tu visu laiku būtu jābūt labākiem un mīļāķiem, tad jūs neizzustu, bet tikai vairotos. Š āds pavērsiens nav vajadzīgs.

    #209059
    daGrevis
    Participant

    Ir labi tā, kā ir… 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā