EVGA VGA Assembly

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio EVGA VGA Assembly

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159652
    RicoPico
    Participant

    Kādas atsauksmes par EVGA produkciju? Skatos GTX 750 Ti SC benčmarkus, un man patīk tas, ko tur redzu. Turklāt EVGA produkcija tīri vizuāli izskatās skaisti. Pie tam, konkrēti šim modelim, nav nepieciešama papildus barošana- pietiek ar PCI-E štromi (patēriņš 60W), atšķirībā no citām sugas māsām, kurām vajag 6-pin barošanu no PSU.

    Fight!!!

    #308275
    Stat1CX
    Participant

    Barošanas vada trūkums ir mīnus nevis pluss. Kartes ar barošanas vadu neatduras pret TDP limitu tik ātri, viņām boost frekvences parasti kāpj augstāk + ir daudz lielāks OC potenciāls. Es ņemtu tikai un vienīgi 750 TI modeli kam ir barošanas vads.

    #308276
    RicoPico
    Participant

    Oi, tikai nesāc… 😀

    #308277
    RicoPico
    Participant

    Man kaut kā tā arī likās, ka ar 60W nebūs īsti kur ieskrieties. Ok, paldies, anywayz.

    #308278
    ruukjis
    Participant

    Tu parametrus apskaties – tai kartiņai jau by default OC ir uzgriezts augstāk kā dažam labam ar visu GPU boost.

    Neko daudz vairāk, nemainto stock dzesi, tu no tā brīnuma tāpat neizspiedīsi.

    Turklāt ļaudis runā, ka 1200Mhz tā pat esot šīs kartiņas performance/power cap.

    #308279
    Crow
    Participant

    Ja kastē ieliek braucamas mašīnas vērtību, tad tomēr gribās, lai tā mašīna izskatās puslīdz cienījami. Principā var braukt ar jebko, kam ir riteņi, bet tomēr cilvēki bieži izvēlas visupirms pēc paskata un krāsas un je ne sais quoi.

    Es tā aizdomājos, kāpēc ražotāji nepiedāvā dažādu krāsu plastmasas, slotu krāsas un PCB? Nu ir atsevišķi mēģinājumi, bet vispār tas ir neapgūts lauciņš. Dārgi, protams, bet daudzi moderi panestos uz tādiem “limited edition” par jebkādu cenu.

    Pats nesen gribēju VGA ar baltu PCB (Galaxy/KFA2), jo iederās kopējā krāsu shēmā, tikai šipings no UK dārgs. Tagad esmu pakritis uz 780 Ti reference variantu, ar plānu noberzt zaļo krāsu GEFORCE GTX uzrakstam, lai spīdinās balts, bet tur atkal problēma – tās tūdaļ visas izbeigsies, bet man rociņas par īsu.

    Un vispār:

    https://www.guru3d.com/articles_categories/guru3d_rig_of_the_month.html

    …un…

    [img]https://i.imgur.com/1HVf4Fd.jpg[/img]

    Par tēmu man, protams, nav, ko teikt. Tikai gribēju te “atzīmēties” 😀

    #308280
    Stat1CX
    Participant

    Tiko uzmetu aci cik tad tā evga gtx 750 ti Sc maksā iekš salīdzini.lv 160 eur, par to naudu var dabūt r9 270x kas būs ievērojami jaudīgāka, vai arī gtx 660, kas arī būs ievērojami ātrāka.

    #308281
    akms47
    Participant

    Esmu priecīgs, ka savu 770, kas izrādījās brāķis, nomainīju pret R295. Tagad man vairs nav svarīgi Ati vai Nvidia, pats redzu cenas un kvalitātes starpību. Katram ir + un -, bet nu jau vairs par čipiem nav jāstrīdas. Abi labi.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā