Expressjaunums: iznācis Firefox 3 Final Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Expressjaunums: iznācis Firefox 3 Final Linux

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147019
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080610091232962.jpg[/imgl] Priecīga ziņa visiem Mozilla Firefox cienītājiem – šorīt parādījusies Firefox 3 fināla Linux versija. To piedāvāja Ubuntu 8.04 repozitorijs. Pārejas paka no RC1 uz Final bija ap 1 MB liela.

    Cik ātrumā novēroju – tās dažas nepilnības, kuras “maitāja gaisu” RC1 versijā, nu ir novērstas, pārlūks strādā ātri un stabili.

    “Kruto ekstensiju” un tēmu cienītājiem iesaku mazliet paciesties, pagaidām pieejams pavisam neliels add-onu un tēmu skaits.

    Firefox mājaslapā gan vēl klusums, tur joprojām piedāvā RC2.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080610091806567.jpg[/img]

    #180504
    Sid
    Participant

    Hurray! m/

    A kā tas nākas, ka linuxam ir, bet windai – nē? 😀

    #180505
    doroteja
    Participant

    Jā, kāpēc 3 versija windowsam nav????? :0 :0 :0

    #180506
    QueenZ
    Participant

    Taapeec ka Linux ir daudz labaaks par to kakaino Windowsu un izrādās, ke nēsmu vienīgais kas tā domā.. 😛

    #180507
    doroteja
    Participant

    Kas tad linuxam ir tik īpašs? :shake:

    #180508
    memorex
    Participant

    Drīz jau arī būs uz winduļa, cerams būs mazliet ātrāks kā FF2 (itkā jau solija ka būšot)

    2 doroteja, viens iemels opensource

    #180509
    Sid
    Participant

    Quote:

    Taapeec ka Linux ir daudz labaaks par to kakaino Windowsu un izrādās, ke nēsmu vienīgais kas tā domā.. 😛


    Sakot “daudz labāks”, es tā pieņemu, ka Tu vari savu teikto arī argumentēt. Lūdzu studijā vismaz 5 argumentus, kas tajā ir labāks UN ko no tā visa izjūt kažuālais jūzeris. Danke.

    #180510
    TrakaisKursis
    Participant

    Tomēr FF4, jebšu kā tagad viņš ir pārauksts 3.1a pre, ir vēl ātrāks par FF3.

    Nu un par to Linux, ka uz šamā pirmā ir, mani tas jūtami izbrīna… vai gadienā nebūs priekšlaicīga Final noplūde. Parasti kā pirmo izlaiž Win versiju.

    #180511
    Creep
    Participant

    Varētu būt, ka būs arī… Jo kā jau autors teica, officiālajā lapā tas vēl nav pieejams…

    #180512
    yellow
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    Taapeec ka Linux ir daudz labaaks par to kakaino Windowsu un izrādās, ke nēsmu vienīgais kas tā domā.. 😛


    Sakot “daudz labāks”, es tā pieņemu, ka Tu vari savu teikto arī argumentēt. Lūdzu studijā vismaz 5 argumentus, kas tajā ir labāks UN ko no tā visa izjūt kažuālais jūzeris. Danke.


    1. Nepadara lietotāju par M$ “end product” – ir dota iespēja domāt un valdīt ierīces

    2. Iespēja meklēt atbildes un izprasat darbības principus tā vietā lai darītu tā kā liek bez paskaidrojuma

    3. Iespēja pielāgot izmantojot “plain text” nevis izmantojot vēl papildus prgrammas.

    4. Daudzas kļūdas ir jau sen iztirzātas un dilēmas atrisinātas, tikai jāatrod un jāpielieto.

    5. Nav nepieciešams jauns, jaudīgs, moderns dators ar tizlu uzlīmīti

    6. Standarti!!! Žēl ka visi nespēlē godīgi (Es pats tagad izjūtu *.doc lomkas tagad)

    7. Perfekta vide programmēšanai!

    8. Nav jānodarbojas ar pirātismu piespiedu kārtā.

    #180513
    samurajs
    Participant

    Kungi, lūdzu šeit izteikties par FF3, tā + un -. Kariņu “Win vs. Linux” varam uzspēlēt att. Foruma tēmā, ja kāds grib!

    #180514
    TrakaisKursis
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    Taapeec ka Linux ir daudz labaaks par to kakaino Windowsu un izrādās, ke nēsmu vienīgais kas tā domā.. 😛


    Sakot “daudz labāks”, es tā pieņemu, ka Tu vari savu teikto arī argumentēt. Lūdzu studijā vismaz 5 argumentus, kas tajā ir labāks UN ko no tā visa izjūt kažuālais jūzeris. Danke.

    1. Tas ir kā meitene, un ir labi, ka ir par brīvu.

    2. Ja vēlies, tas ir kā puisis, pats nevari saprast, kā ar tādu var tik ilgi p!sties.

    3. Ja vēlies tas var būt tavs prezervatīvs.

    4. Tavs vīruss tas nevar būt, bet tavs bērns gan, ja brauc pie meitenes pārlieku bieži tjūnēt:)

    5. Tas aizvien liek uzdot filozofiskus jautājumus, nu piem., “Kas ellē ratā ir tas Linux”.

    ====

    6. Nūbiem tas ļauj izmantot rekursiju forumu sarunās: Linux ir Linux, jo Linux. Reizēm profi seko viņu piemēram.

    7. Linuxā ir visspēcīgākais brainfuck programmēšanas valodas kompilators – pamēģiniet paši, redzēsiet.

    8. Mīlestība ir Linux, bet Linux nav mīlestība. Tas ir kas vairāk.

    9. Tā ir vienīgā OS, ar kuras kerneli var apprecēties. Jāpagaida tikai, kad tas sasniegs 18. laidienu. Linuss, piedod, tu tad vairs nebūsi spēlē… Ja nu vienīgi neiekompilēsi sevi kā moduli.

    10. Linux vienmēr ar interesi noskatīsies, kā tu cepurē ar zvārgulīšiem dejo apkārt datoram. Vai Windows to var? Š is apgalvojums, protams, ir spēkā, ja esi pratis uzstādīt UVC.

    ====

    11. Vēl?

    #180515
    TrakaisKursis
    Participant

    yellow wrote:

    Sid wrote:

    Quote:

    Taapeec ka Linux ir daudz labaaks par to kakaino Windowsu un izrādās, ke nēsmu vienīgais kas tā domā.. 😛


    Sakot “daudz labāks”, es tā pieņemu, ka Tu vari savu teikto arī argumentēt. Lūdzu studijā vismaz 5 argumentus, kas tajā ir labāks UN ko no tā visa izjūt kažuālais jūzeris. Danke.


    1. Nepadara lietotāju par M$ “end product” – ir dota iespēja domāt un valdīt ierīces

    2. Iespēja meklēt atbildes un izprasat darbības principus tā vietā lai darītu tā kā liek bez paskaidrojuma

    3. Iespēja pielāgot izmantojot “plain text” nevis izmantojot vēl papildus prgrammas.

    4. Daudzas kļūdas ir jau sen iztirzātas un dilēmas atrisinātas, tikai jāatrod un jāpielieto.

    5. Nav nepieciešams jauns, jaudīgs, moderns dators ar tizlu uzlīmīti

    6. Standarti!!! Žēl ka visi nespēlē godīgi (Es pats tagad izjūtu *.doc lomkas tagad)

    7. Perfekta vide programmēšanai!

    8. Nav jānodarbojas ar pirātismu piespiedu kārtā.

    OMGROFLLOL

    #180516
    samurajs
    Participant

    Nākamais, kurš vēl te iespamos par tēmu Windows vs. Linux – tiks nobanots uz vietas! Vienam otram slikti pielec, es skatos…

    #180517
    epro
    Participant

    Njā, cerams ka uz M$ Win ar drīz būs. Kā arī cerams ka būs nedaudz ātrāks par FF2… 🙂

    #180518
    TrakaisKursis
    Participant

    vispār vakar paskatījos uz Ubuntu… neizskatās, ka tas tiešām ir FF3 Final, augšā logā tomēr ir Build numurs. kāds priekšlaicīgi ir ierakstījis, ka tas ir 3. repozitārijos pareizi sī versija aizvien tiek marķēta kā FF3 RC1

    #180519
    samurajs
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    vispār vakar paskatījos uz Ubuntu… neizskatās, ka tas tiešām ir FF3 Final, augšā logā tomēr ir Build numurs. kāds priekšlaicīgi ir ierakstījis, ka tas ir 3. repozitārijos pareizi sī versija aizvien tiek marķēta kā FF3 RC1


    Mjā – es neesmu zīlniece, bet RC1 man bija virsū pirms tam, no tās es updeitojos. Tanī vairāki uzkrītoši bugi, piem. ielogojoties Notepadā- online jūzerlistē rādās ka esi iekšā, bet viss pārējais rādās kā unlogged. Tad vajadzēja otrreiz logoties.

    Tad bugs ar nekorektu crash recovery un vēl šis tas.

    Tagad šo bugu vairs nav un viss iet rūkdams.

    #180520
    Creep
    Participant

    Samuraj: varbūt RC2?

    #180521
    samurajs
    Participant

    Nezinu…. tad jau būtu tā arī rakstīts iekš “about”! RC1 bija rakstīts. Bet nu kāda šķirba? Viss iet, nekas nelago, lietojam un priecājamies!

    #180522
    samurajs
    Participant

    Kas patīk vislabāk FF 3.0:

    Var sākt precīzi strādāt no tās vietas, kur vakar beidzu… piem. drukāju garu rakstu Notepadam, bet nav laika pabeigt. Izslēdzu FF > izvēlos Save and Quit un pie nākošās palaišanas viss teksts būs pilnībā saglabājies pat tad ja tobrīd nav interneta.

    Test versijās šī fīča lagoja un nebija lietojama.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā