Failu hostētāji grib tikt vaļā no FF «SkipScreen»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Failu hostētāji grib tikt vaļā no FF «SkipScreen»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149705
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_skip_1.jpg[/imgl]«Skipscreen» ir Firefox papildinājums, kurš ļauj apiet gaidīšanas laiku bezmaksas lejupielāžu režīmā uz failapmaiņas serveriem. Kā jau daudzi noteikti zinās – no faila pieprasījuma līdz lejupielādes sākumam parasti ieslēdzas skaitītājs, un lietotājam 30-120 s ilgi ir jāskatās reklāma. Un vienmēr tiek piedāvāts: ja negribi gaidīt – nopērc sev “golden account”. Š āda funkcija darbojas praktiski uz visiem lielākajiem failapmaiņas serveriem.

    Pilsoņtiesību aizstāvju organizācija Electronic Frontier Foundation uzskatīja šādu piespiedu gaidīšanu par nepieņemamu, un kopā ar speciālistiem radīja Firefox papildinājumu SkipScreen, kurš “pa tiešo” savieno ar faila URL adresi bez apnicīgās reklāmas pauzes.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_fsh_1.jpg[/imgr]Serviss funkcionē uz šādiem failapmaiņas serveriem:

  • # Rapidshare (don’t click! it’s automatic!)

    # Megaupload (captcha action coming soon!)

    # Mediafire

    # Uploaded.to

    # zShare (now with a “listen-first” option!)

    # Sharebee

    # DepositFiles

    # Sendspace

    # Divshare

    # Linkbucks

    # Link-protector


  • Dažos gadījumos, kad tiek lietots Javascript (kā Rapidshare), apiet gaidīšanas laiku nav iespējams. Tad «SkipScreen» darbojas pēc Click-and-Forget principa, ļaujot automatizēt lejupielādi.

    Protams, ka ne jau visiem tas ir pa prātam. Failu hostinga serviss Mediafire parēķinājis, ka «SkipScreen» dēļ tam rodas zaudējumi, un ir apņēmies cīnīties, lai šis papildinājums tiktu izņemts no Firefox add-onu saraksta.

    Tāpēc lietojam, kamēr varam!

    Skipscreen mājaslapa

#213442
YeaX
Participant

jau ķeru.. manu prāt laba lietiņa, besī tas gaidāmais laiks..

#213443
Evers
Participant

Hoho, es pat nezināju par šādu brīnumu, būs jāievērtē, kamēr vēl nav izdzēsuši 😀

edit: saglabāju vēl xpi failu atsevišķi visādam gadījumam 😀

#213444
WerNeo
Participant

Izmantojis neesmu, bet.. Tā nu gan būs cīņa ar vējdzirnavām. Izņems add-onu no oficiālā saraksta, bet tas jau nenozīmēs, ka šis add-ons neies tautiņās pa citiem kanāliem. 🙂 Bet aizliegt atbalstu konkrētajam add-onam, būs garš process, lai to panāktu.

#213445
Evers
Participant

WerNeo, viena Portablā Firefoxa versija, kas ir vecāka par to, kurā būs šis addons bloķēts – un lieta darīta 🙂 . Turklāt bloķēt manuprāt praktiski neiespējami – uztaisīt kautvai addonu ar citu nosaukumu, kurā ir tāds pats vai pamainīts kods un lieta darīta.

#213446
rajah
Participant

jau sen šiem serveriem kādus vairākus gadus Operai izmantoju javaskriptus, kas attiecīgi atvieglo failu dabūšanu no visādiem failu serveriem.

#213447
Kon
Participant

ooo , varbūt es ar šī add on palīzību pārstāšu ienīst rapidshare

#213448
Crow
Participant

Koks ar diviem galiem. No vienas puses man, kā jūzerim, patiešām besī tie gaidīšanas laiki. No otras puses, hosta uzņēmumam kaut kā jāpelna. Izmaksas jau nav mazās tomēr.

Piem. RapidShare gadījumā es varu paciest. Uzbāzīgu reklāmu nav, ātrums sakarīgs, gaidīšana nav pārāk ilga. Bet neatceros – easyshare laikam – reklāmas visās malās + vēl 500 sekundes jāgaida un tad ar 30 kB/s velkās – tas nav riktīgi.

#213449
rajah
Participant

īzīšāram gaidīšana vienīgais, ātrums man gan normāls bija

rapidšārei agrākos laikos ātrums bija ievērojami lielāks, pēdējā laikā sāk besīt paziņojums ka pārāk daudz lietotāju na hļavu velk.

#213450
drunk_lizard
Participant

Niideejs wrote:

ooo , varbūt es ar šī add on palīzību pārstāšu ienīst rapidshare


ja tu no raksta nekaa nesaprati, tad labaak sev kreisajai puslodei meegjini addonu atrast…

#213451
DMG
Participant

Pat ja izņems šo adnonu sen jau ir pat ļoti labas programmiņas, kas padara visu vēl vienkāršāku – iemet tur tikai linku un programma pati atskaita laiku un sameklē visu nepieciešamo, lai sāku faila lejuplādi. Atliek tikai darīt ko darīdams un priecāties pēc kāda laiciņa, ka viss novilcies tev neko nedarot 🙂

#213452
rajah
Participant
#213453
usins
Participant

rajah wrote:

jau sen šiem serveriem kādus vairākus gadus Operai izmantoju javaskriptus, kas attiecīgi atvieglo failu dabūšanu no visādiem failu serveriem.

Es arī jau sen ar javaskriptiem to daru uz Internet explorer 6 un Firefox 2.0

Mēs esam krutāki par citiem ne?

Nu šis plugins atvieglos dzīvi tiem, kuriem nav īpaši sajēga “what`s under the hood”.

#213454
rajah
Participant

usins wrote:

Es arī jau sen ar javaskriptiem to daru uz Internet explorer 6 un Firefox 2.0


vēl joprojām?

#213455
Wuu
Participant

Liels paldies, noderēs!

#213456
Mr.Death
Participant

un tagad man gudrie praati, paskaidrojat – kaaads te sakars vispaar ir ar JS, kas ir klientu puses kods un veic tikai “vizuaalo” laika atskaiti, beigaas atsviezjot linku uz faila lejupielaades linku, kas neiet nevis uz tiesjo failu, bet gan caur servera puses algoritmu, kas paarbauda datubaazee, vai ir “pagaajusjas taas 45 sekundes”, kopsj tika uzsaakta atskaite, ja nav, tu taapat nedabuu neko. ok iespeeja ir, ka var uztaisiit automaatisko downloaderi, kas vilks no rapidshares u.tml meesliem, tacju ja njem veeraa rapidshares failu vilksjanas ierobezjojumus – novelc vienu failu un pie naakosjaa gaidi stundu, tam lielas tolkas nav. ja tie gudriisji izdomaatu, kaa caur kaut kaadiem premium kontiem randomaa, uzreiz vareetu tikt pie labumiem, taa jau buutu cita lieta. :>

#213457
Aldis
Participant

usins wrote:

rajah wrote:

jau sen šiem serveriem kādus vairākus gadus Operai izmantoju javaskriptus, kas attiecīgi atvieglo failu dabūšanu no visādiem failu serveriem.

Es arī jau sen ar javaskriptiem to daru uz Internet explorer 6 un Firefox 2.0

Mēs esam krutāki par citiem ne?

Man uz Lynx arī visas lietas kustas! 😀 Nekas ka tikai text only reziimaa 😀 😀

Takā mūsu krutums nemirst! 🙂

#213458
Tmkks
Participant

Paldies, nezināju par šādu brīnumu, netērēšu liekas sekundes vērojot countdownu. 😉 😉

#213459
Foxsk8
Participant

Varu vien piekrist Mr.Death izteikumam par tiem ierobežojumiem, tie vairāk besī, nekā tas timeout.

#213460
riverx
Participant

Ja visi lietos šo sūdu, tad tādi servisi vienkārši beigs pastāvēt. Tā ka es arī uzskatu, ka šāds addons ir interneta vidi bojājošs plugins.

Es tik nesaprotu, kapēc nevar uztaisīt server side lejupielādes bremzētāju, kas neļautu failu uzsākt kačāt, kamēr uz servera nebūtu taimeris izgājis, vai arī ierobežot download ātrumu uz 2kb/sec parastajiem useriem un miers.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā