Fano.LV Ielūgums :)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Fano.LV Ielūgums :)

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #188748
    elvisburdajs
    Participant

    Creep: Jā nogļukoja. 🙁 Labi ka pamanīju un izlaboju. 🙂

    PS. SyScript: Nestreso! ;.

    #188749
    Creep
    Participant

    SyScript: ne es tev jautāju, nekā. Pašam vajag outlaw ielūgumu, bet pirms gada vēl tā sistēma nezkāpēc nestrādāja tajā brīdī.

    P.S. Man gan izskatas, ka tev klavai vieninieks iesprūdis, ja reiz nemāki uzlikt vienu izsaukuma zīmi, un vēl jo vairāk tādos teikumos, kur vispār tā ir lieka…

    #188750
    SyScript
    Participant

    Es nestresoju, vienkarsi es gribu to ielugumu 🙁

    Creep: Rakstīšu kā gribēšu. Un beidz man piekasīties!

    Vienkārši es tik pajautāju ielūgumu uz fano.lv !

    #188751
    deivs001
    Participant

    SyScript, izklausies ļoti bērnišķīgs, ja tavs pamatojums ir “vienkarsi es gribu to ielugumu”. Palūdz mammai, lai aizraksta fano administrācijai un varēs būt vēl krutāks.

    #188752
    Loading
    Participant

    😀 Kursā izsmējāmies par šādu joku:

    Mans dēls, Imants Resnis, skolā nebija, jo konterstraikā bija fragi jāvāc. Mamma. 😀

    SyScript, neņem viņus galvā. Ja gribi to ielūgumu, tad vajag nopelnīt. Man ir bail ielūgt tevi, jo ja izrādīsies kārtējais neapdāvinātais, tad iebraukšu pamatīgos mīnusos!

    #188753
    SyScript
    Participant

    Loading: es tev pat varu apzvērēt ka nekādas problēmas netaisīšu!

    Lūdzu atsūti man to ielūgumu, vismaz tev būšu ļoti pateicīgs, jo vismaz tu esi tas kas mani laikam saprot!

    Un varu vienu lietu piebilst: pa visu savu mūžu no visiem trakeriem kur esmu reģistrējies, esmu outlaw.lv dabujis tikai 1 wārn par to ka uztaisiju netīšām dubultpostu!

    Nepievilšu tevi – Apsolu.

    #188754
    deivs001
    Participant

    Loading, dari to! Tev ir iespēja iegūt nenovērtējamu pateicību, bet tu riskē ar nezināma cilvēka goda vārdu, kurš daudz nesaprot, ka neko nedalām pa labi un pa kreisi.

    #188755
    SyScript
    Participant

    Deivs001: es tev saku es neesmu tāds kā tu domā! Es esmu cilvēks gan ar saviem -/+, bet varu pateikt godīgi, Atbalstu un cienu tos cilvēkus kas ciena mani un uzticas man, nevis spriež pēc tā kas ienāk prātā!

    Jā es saprotu tevi, tu mani nepazīsti un tāpēc tu izsaki savas domas tādas taču dzīvē vaig kadreiz arī uzticēties tam kas ir cilvēks kurš vēlas kautko ;(

    #188756
    Loading
    Participant

    SyScript, diemžēl, tavas lūgšanās nepalīdzēs. Bet pēc nedēļas un dažām dienām ar lielāko prieku aizsūtīšu to ielūgumu. Vainīgs neesi tu, bet gan pārējie, kuri dodās iespējas ir izcūkojuši, lai gan pirms tam arī teikuši, ka neko sliktu nedarišot. Pierādi, ka esi citādāks – izpildi noteikumus 😉

    Dzīves piemērs. Es tur piedalījos pasīvi. Liepāja Autoosta. Atnāk tāds krimināli ģērbies cilvēks, un saka, ka vajagot naudu uz Daugavpili. ēēŠ—e. Kāda sagadīšanās, mēs arī tur braucam. Š is saka, ka neesot it nekāda nauda. Situācijas analīze – saka, ka esot tikko no cietuma, bet cietumā iedod naudu, lai nopirktu biļeti uz mājām. Iznāca no veikala, tiešām nav naudas? Ä€ re, kabatā svaiga cigarešu paciņa rēgojās. Pēc ilgām diskusijām, kuras laikā paspējām iepazīt viņa izdomāto dzīves stāstu, šķīrāmies kā labākie draugi, viņš par 1 Ls bagātāks. Iekāpjot autobusā, redzēju, kā šis sāka lēnā solī iet uz ‘Ceļa vēju’ (dzertuve un azartspēļu perēklis). Vai tiešām naudu vajadzēja biļetei, nezinu, jo viņa sacītais tā īpaši nesaskanēja ar īsto dzīves situāciju.

    #188757
    SyScript
    Participant

    Teiksu godigi, es neko nemeloju!

    Tad gan jau varbut tagad jau dienas laika dabusu ielugumu no viena paistama!

    Ja velaties varat man neticet ka esmu labs cilveks. taču jus tam neticat vel.. saprotu ka bail aizsutit ka kko sliktu es neizdara bet tur nu es jums galvoju ka neesmu tads!

    Liels paldies par so laika teresanu 🙁

    #188758
    deivs001
    Participant

    SyScript, mēs netērējām savu laiku. Gudri cilvēki laicīgi meklē alternatīvu nevis sēž un čīkst.

    #188759
    SyScript
    Participant

    Kas tev čīkst! Es vnk paludzu ielugumu un viss!

    #188760
    deivs001
    Participant

    SyScript wrote:

    Es saprotu, bet man ļoti vajag ;(

    …doh.. man jau tagad itkā vajadzetu!! Nu plzz jums žēl man nosutit ielugumu ;(

    Ludzu es neesmu nekads hit’n’runers …! Es varu pat apzveret ka neesmu!

    Es jums loti ludzu uzludziet mani ;(

    Kāds par spiti vnk man loti vajag

    Man vajag fano.lv !! …doh… cik reizes to var teikt…

    Es nestresoju, vienkarsi es gribu to ielugumu

    Lūdzu atsūti man to ielūgumu

    Viss iepriekš rakstītais man izskatās pēc čīkstēšanas.

    #188761
    Creep
    Participant

    Palūdz vienreiz nevis visu laiku sēž un čīkst lai viņam atsūtot ielūgumu.

    P.S. Interneta plašumos nekad nevar uzticēties cilvēkam, par kuru tu neko nezini…

    #188762
    SyScript
    Participant

    Nu ja jus negribat uzticeties tad neuzticaties! 🙁

    Man jau apnīk jusu vardi ko vien dzirdu, čīkst utt..

    Kas jums liekas mani tads ka es taisitu kautkadus sudus fano.lv!

    #188763
    Loading
    Participant

    Paskaties pats uz sevis no malas. Tu gribi ielūgumu. Mēs tev pasakam noteikumus, pie kādiem tu ielūgumu šeit iegūsi. Bet ko tu dari? Tukšas runas mal pa riņķi!

    Kā tu nesaproti, neviens tevi šeit nepazīst. Tas būtu tas pats, kas Maikls Džeksons teiktu bērniņiem, nāciet pie manis, man ir konfektes, es jums neko ļaunu nedarīšu…

    #188765
    samurajs
    Participant

    Es iedomājos šo čīkstuli armijā un sevi viņam par seržantu 😀 Kamēr viņš lasa šo postu, jau būtu 20x atspiedies no grīdas 😀

    #188766
    SyScript
    Participant

    Ai nu dariet paši kā gribat, dabusu no drauga ielugumu drizz!

    Vis atā..!

    Un starp citu pa kkadiem serzantiem te runajot, mazak pasakas lasiet!

    Nevertejiet citu parak zemu ja vinu nepazistiet :@

    #188767
    xfm1998
    Participant

    kads varetu man ari atsutit fano.lv ielugumu, un vel docoder.lv ielugums noderetu.

    [email protected]

    #188768
    quizzical
    Participant

    Pazinjojums ieksh fano.lv:

    “UZMANĪBU!

    Ar 24.02.2009 gadu- trakerī reģistrācija slēgta. Sargājam savus kontus un lietojam to,kas ir.”

    shkjiet, ka arii ieluugumi vairs nestraadaas

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Tēma ‘Fano.LV Ielūgums :)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā