Fano.lv ielūgums? :)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Fano.lv ielūgums? :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148129
    Sviestelis
    Participant

    Njā nekad nedomāju ka šāda diena pienāks – es bez saviem iemīļotajiem seriāliem :D, skatos ka visus trakerus klapē ciet uz laiku, un esu palicis pilnīgi bez trakera . Neesmu nekārtību cēlājs, seedoju torrentus, visur iepriekš ratio virs “3” taka problēmas neradīšu. Tātad Būtu super pateicīgs, ja kāds varētu nosūtīt ielūgumu uz [email protected]

    #190826
    grisha
    Participant

    aizmirsti… .

    Lai prasiitu kaut kaadus ieluugumus, ir jaabuut aktiivam foruma daliibniekam.

    P.S. shitos p[rasiitaajus nevar kaut kaa ierobezhot? Piem, ja ir pirmais posts, tad tikai uz apstiprinaajumu vai….?

    #190827
    Sviestelis
    Participant

    pff… cerēju jau šodien pat filmu paskatīties, nu bet ko tur. Tātad, lai iegūtu uzticību man jabūt aktīvam, bet spamot būtu stūlbi. pēc nedēlas?:D

    #190828
    Sviestelis
    Participant

    Sviestelis wrote:

    pff… cerēju jau šodien pat filmu paskatīties, nu bet ko tur. Tātad, lai iegūtu uzticību man jabūt aktīvam, bet spamot būtu stūlbi. pēc nedēlas?

    es vnk vairs nezinu kur palūgt ielūgumu… ehh tapat slēgs topiku XD

    uj ne to pogu uzspiedu sry par dubultpostu

    #190829
    grisha
    Participant

    Priekshkam jaaizmanto kaut kaadi ar paranoju saslimushie serveri? Ir tik daudz bezmaksas resursi… .

    #190830
    Sviestelis
    Participant

    Latviešu trakeris, populārs – tātad mazāk hit’ n run, un ārzemes man velk ar 10 kb/s , mazie trakeri arī sāk klapēties ciet tā, ka nemetas, iemesli kapēc es prasīju uz fano

    P.S. paranoja ir ikkatrā no mums 😀

    #190831
    elvisburdajs
    Participant

    Sviestelis:

    1. Netaisi divus profilus (SviestaLaacis, Sviestelis), speciāli tam lai paprasītu ielūgumus! :wtf:

    2. Tev tiešām neder neviens bezmaksas resurss? :hmz:

    Pārējiem: Beidziet vienreiz piedrazot portālu ar viltus profiliem! :grr:

    #190832
    Sviestelis
    Participant

    what the hell??? tas NAV mans profils :shake: :shake: !!! pilnīgi nopietni

    Camon, vai tad tiešām nevar izpalīdzēt? tādi trakeri kā file.lv filebase.lv ir plaši, bet sasodīti pārpildīti ar RUS crapu … nevaru skatītites seriālus krievu valodā vnk nav baudāmi, tā pat situācija skatoties latviešu valodā.

    #190833
    deivs001
    Participant

    Sviesteli, tu arī esi viens no naida kurinātājiem?

    Ja tev nepatīk seriāli/filmas, kas ir ieskaņotas krievu valodā, tad ideāls risinājums priekš tevis ir lietot tādus trakeru kā:

    https://thepiratebay.org/

    https://torrentbox.com/

    #190834
    Astors
    Participant

    Kāds nevar nosūtīt ielūgumu : e-pasts [email protected]

    #190835
    krisis32
    Participant

    Vell viens … kur jus visi rodaties ?

    Sviestuli – Noteikumi paliek noteikumi! Ja izpalidzesim tev un parkapsim noteikumus! Tad citi fikses to un ari lugsies un teiks: “Jus taču sviestulim iedevat… Iedodiet man ari!”

    Nevienam nav tada situacija vaidziga!

    #190836
    Astors
    Participant

    Rodamies no tā ,ka outlaws, bithacks un dangers ir ciet ;P

    #190837
    samurajs
    Participant

    Atvainojiet, bet šeit tak nav fano.lv! Te ir Notepad.lv. Kāds mums sakars ar trekeri?

    #190838
    grisha
    Participant

    nu un Astor u.t.m.l.? ej uz veikalu un peerc.

    #190839
    Sviestelis
    Participant

    uhh… labi nevajag te lieku ķīviņu vnk slēdziet topiku un viss!! saprotu situāciju… viss bumbaas 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā