Fcuk windows (rant)

Sākumlapa Forumi Software Windows Fcuk windows (rant)

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163259
    Andron MacBeton
    Participant

    Uzlikts windows7

    uz prasta HDD, un sūdaina Asus

    Nu labi, tur bootmgr uz 2. partīcijas, tapēc ka savādāk nebootojas ātrais variants.

    bet pofig taču, galnais norādīt MBRā kas jālādē.

    Cietnis bij gandrīz nomiris, Hitachi 500Gb. Pārkopēju abas partīcijas uz jaunu cietni, nebootojas. BSOD ar kaukādu ne-erroru.

    uzlieku grub1, norādu boot failu – nebootojas.

    bļeģ.

    Klientam 10min līdz transportam, nau vairs laika, sastresojos, uztaisu dd bs=512 count=1 no vecā diska, UN iebootojas! Un palaiž kaukādu mistisku update.

    Varēja arī būt reinstals… Kurwa mach.

    Es Linuxā nospiežu Ctrl+Alt+F2 un redzu kas notiek. Windowsā huj var redzēt kas tur darās.

    Es neesu konzoles reklamētājs, bet kā man patīk ka es varu apskatīties kas notiek…

    Ciest nevaru izvarotus grub/boomgr un neiznēsātus kuņasbērnus/M$

    P.S. Aizveries. var uzlikt XP uz tā Asus, bet nav ACPI “utilīta”.

    P.S.2 – AAARGH! varēja arī nesanākt. bļeģ.

    #332773
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Paša līkās rokas vien būs pie vainas. Kāds nakuij GRUB uz Windows? Kāds nakuj WinXP uz datora, kuram oriģināli viņš nav nācis virsū?

    Pārkopēt partīcijas bez bootloadera var tikai ar pirkstu taisīts mazgudrītis. Bootloaders ar partīciju tabulu dzīvo 0 LBA blokā. Labi ka pietika sajēgas ar DD to pārkopēt. Nolietota cietņa gadījumā vispār visam ir jātaisa 1:1 klons ar DD. No sākuma līdz beigām, nevis tikai partīcijām. Ko darīsi kad saskarsies ar TrueCrypt vai Bitlocker kriptētiem diskiem?

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā