FF norij cieto

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas FF norij cieto

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151324
    Tmkks
    Participant

    Sveiki.

    Man te tāda neliela problēma.

    Man FF, kā jau vairumam lietotāju, ir uzinstalēts uz C diska un viss pa defaulto.

    C diskā brīvi ir 7GB – it kā ir ok.

    Š odien sāku skatīties youtube video, kas iet gandrīz 2 ar pus stundas [nenosodat] un pēkšņi man rāda, ka cietajā vairs nav vietas, bet pat trešdaļa video nav ielādēta.

    Labi, skatos, kā attīrīt cieto, sanāk, veicu datora softisko apkopi, mēģinu vēlreiz – tas pats. Izslēdzu FF, atkal mani 7GB ir vietā.

    Atveru My Computer [Win7], tur rāda, cik tad man ir palicis. Atveru FF, vēl ne megabaita nav norijis. Atveru youtube jebkuru video, fukš, pēkšņi -90MB.

    Atveru to 2stundīgo video un tik skatos, kā pus minūtes laikā no 7GB man paliek 0b brīvi.

    Pārvietoju cachu uz citu cieto, sekojot >šai te< pamācībai.

    Ieslēdzu FF, skatos, jā, tajā folderī cache faili parādas. Atkal ieslēdzu to video, notiek tas pats, kas iepriekš, man apriju visu C disku, nevis to, kur biju novietojis cahce.

    Help?

    #236942
    Wuu
    Participant

    Nomaini Windows paging failu atrašanās vietu.

    #236943
    Crow
    Participant

    Youtubes un citu flash pleijeru video fails tiek vilkts iekš Temp failiem, nevis PF vai cache. Stulbi un līkrocīgi, bet tā diemžēl ir.

    W7: C:Users*tavs-users*AppDataLocalTemp un tur būs flaXXXX.tmp, kas arī piedzen visu pilnu.

    Vai nu Temp failu direktorija jāpārvieto citur vai C: vienkārši vēl jātīra.

    #236944
    Tmkks
    Participant

    Kā pārvietot Page Failus un Temp direktoriju?

    #236945
    _Mo3_
    Participant

    kkas tāds – https://bit.ly/9GDH55

    #236946
    Tmkks
    Participant

    Paldies.

    Pārvietoju temp un cache mapītes uz citu cieto disku un nu tie nolādētie video neaprij visu cieto disku un rada minimālas izmaiņas tajā cietajā diskā, kur patlaban atrodas tmp faili.

    Visai jocīgi, manuprāt, jo tā man gadijās pirmo reizi.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā